Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
C.MILE tym bardziej ze jeden RS4 B7 juz niby potwierdzil swoje przybycie na moment nie bylbys sam Brynia ta zawiecha od Pozia to szkoda gadac to zadno obnizenie szkoda kosztow kup juz lepiej -30 i bedzie git ewentualnie od Pozia i 2 Zółwiczkow do srodka jeden w bagaznik drugi pod maske szkoda ze nie zastosowalismy naszego konfiguratora obnizenia ala Zólw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a no dzisiaj Anny wszystkim Annom Wszystkiego Najlepszego (musze do mamusi zadzwonic z zyczeniami dobrze ze przypomnieliscie ) dziekujemy za przybycie i zapraszamy kolejny raz ale mało kto za wami by nadążył
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to zalezy jak pan "Ł" szybko sie i czy Brynia bedzie posiadala ten terminal płatniczy tylko zaraz przeciez wczoraj ustalilismy ze spi u nas w domku
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Zapłacone
-
Blachara lubi się pokazać
Akurat wtedy w sobote przelatywalem kolo tego lotniska ale ze impreza slabo byla mi znana to tylko postalem w korku 10 minut i ogien dalej uff tyle szczescia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ze jak ze ten pan palki swojej moze uzyc do tej operacji z czego co wiem to ono nie ma w samolocie miejsc stojacych
-
[B5 AEB] CO TO TE OZNACZENIA AEB, ARK, APV itd. ????
oj chlopaki chlopaki jezdzicie i nie wiecie tak w sumie czym jezdzicie te oznaczenia to rodzaj auta jeden silnik moze miec kilka oznaczen np 1,9 tdi 130 kucy moze byc AWX jesli 5 biegowa skrzynia lub avf jesli 6 biegow. a jak nie wiecie co macie to albo ksiazka serwisowa pierwsza strona lub wlepka kolo kola zapasowego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na lotnisku na bramce bedziesz piszczal poprosza cie za parawanik a tam juz taka duza wielka czarna pani wyciagnie ci je i wysle do nas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z tym sie zgodze ostatnio widzialem go na miescie jak stał na kresce ze Skoda i to dostał jeszcze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak cos wspominal ze wylatuje na dzikie południe i chata bedzie wolna to moze u niego
-
Blachara lubi się pokazać
Ciekawe ile ten bambus mial promili i gdzie byla ochrona jak tylko zaczal jezdzic ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zólw Wszyskiego Najlepszego Czyli w piatek czy w sobote u Zólwia spotkanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia ja to tylko załuje ze nie miałas tego terminalu do płacenia karta bo tez bym zobaczyl ta bielizne :drool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem kto to mowil ze Adas to bardziej za chlopakami :Chemik, oniak ewentualnie Poziek Norbi a Speed napisał ze sie pojawi w swoim watku w Moja A4 no i sie pojawił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale Angela nie wiem czy mozemy ci podac te dane bo ostatnio panna K zrobila sie strasznie zazdrosna zebys pozniej nie miala problemow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit miodzio kiedy stajemy na kresce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaki osowiały ? musiałem odnowic kontakty z naszymi paniami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
RS KOX Zólw ma ladne zdjecie przy masce ale za to ja siedze za sterami Zólwik tych zdjec od motora moze nie pokazuj Adasiowi ani Oniakowi bo bedziesz mial :bicz3: Norbi za tydzien bedzie juz Torwarek bo te mury Promenady do mnie nie przemawiaja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak promenada najwyzej dostane klaustrofobi
-
RATUNKU !!! Chcą mnie wziąć do wojska ...
W takim razie za rok jak juz bede mgr. bede musial zaczac szukac znajomosci w WKU lub zrobie doktorat jeszcze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu jakiego linka zapodales Ciekawe co na to by powiedziala "J"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spanky skad twoje zdziwienie ?? z tego ze chlopak sie narabal zpoczatku tygodnia czy ze jedzie na zlot do AKP ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ok jeszcze w tym tyg promenada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dyski przenosne sa :th: jutro zgrywamy :drool: własnie jestem po spocie a Adasiem i wyjasnil mi ze mam zj**..... przełacznik od swiatel (kupiłem nowy i swieci sie pozycja na 0 )jutro bede wyjmowal wszystkim przełaczniki z B6 na testy takze szykowac sie
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
RS Czesciej ja widac w Wawie ale i w Zamościu czasem lata :th: