Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak dla mnie KOX dobra robota malik fajne mamy zdjecie z Zólwiem jak sie rozmazalo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiesz jak auto nie jedzie to chociaz wyglada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No a mazury sa od piatku to niby jak ? za ta cene to pewnie i Rogal by w promocji zmierzyl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A mowia ze przez samochod nie mozna wpasc w kompleksy i depresje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Az moje ogladala bo powiedzialem ze mam prawdziwe rury a nie c*pe.....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to Oniak strzelil bo A powiedziala ze ma male rurki :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przeciez on jest duzy i sie nie boi A. tyle szczescia ze sie nie spytal o Wiek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zapraszamy ponownie tylko Poź Cie nie lubi ale nim sie nie przejmuj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i co ?? Kupisz Kujawskiego Poz nie lam sie bedzie dobrze No dzisiaj to brakowalo kamery tylko 3 pasy ruchu i na wszyskich rzad
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy A skad jestes ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek to pewnie depresje leczy po tym spocie jak go zrobilo 180 kucy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak juz Brynia to napisala my to erotomani gawedziarze jestesmy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no w 2,5 to ciezko bedzie ale z dobrym wiatrem to 3 godziny i na Torwarze i robimy zdjecia grupowe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik a ty na takiego spokojnego wygladales To zapowiada sie sesja zdjeciowa jakiej jeszcze nie bylo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit gotowe Poz pokaz ta galerie z Felgami Qrysi bo tu sa ladnie wyszorowane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit powiem szczerze ze ten temat jakos no przeooczylem ale juz atakuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To na zdrowie Poziu nalezy Ci sie wykonales perfekcyjnie robote Te nasze blizniaczki to nic dziwnego ze twoja mama nie poznala
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i Pozdrawiamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Adas te sledzie jakies takie lekkie byly bo dalej mi sie jesc chce Poz dzieki za rezanko Adas scigaj tego goscia i poprosze adres wysylki przetwornicy Poz jutro jeszcze wlacznik swiatelek czyli jakies cienkie narzedzie do wyjecia ONO film orginal z wisly bo mnie [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 00:16 _________________________________________________
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witek wszystko w rodzinie sie zostaje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam cos takiego w samochodzie to moze nam sie uda bo to jest TOP SECRED
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No oczywiscie wylatuje o 17 ten podpis to juz ma 14 stron opowiesci na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli rozumiem Witek ze zapraszasz nas na wizyte i wspolne upalanie przy Krowkach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak przyjedziesz z załacznikiem to ci tak zvagujemy ze bedziesz mial 100kuni gratis a na powaznie to zapraszamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale data to bardzo ladna dluugo takiej podobnej nie bedzie