Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. no ja juz napisalem usprawiedliwienie i dzisiaj lece do ZMC mam nadzieje ze drogowcy maja jeszcze soli troche takze mysle ze troche polatam na tych 235
  2. no to ja chyba o czyms nie wiem bo poprzedni wlasciciel robil co 15tk
  3. no wlasnie wchodzi 6,5 litra ale do oniaka jeszcze wiecej chyba z 8
  4. Poprzednie TDI mialo jeden plus wchodzilo do niego tylko 3,5 litra oleju do tego dzisiaj musialem kupic 7
  5. a ja to chce sie shamowac i bedzie wsio jasne
  6. mysle ze wieksze zgadza sie tu nie ma czegos takiego ze ci glowa lata i jakby nie zagłówek to by ci ja urwało panowie snieg pada a ja na letnich 18" :eek: ruszyc to ja rusze ale hamowanie
  7. Murzynek po jezdzie twoim autem postanowiłem miec szyberdach i mam :biggrin:
  8. samochodzik zostaje w zamosciu i bedzie sie rejestrował a ja robie za navigacje u oniacza mam etat
  9. jak tylko dorwe dobrego aparatu bo tym moim to ja sobie moge :confused: postaram sie po weekendzie cos zrobic ladnego
  10. no niestety do wisły przyjade 3,0 ale TDI mala zostaje w domku, na nastepnym zlocie bedzie obecna ewentualnie zapraszam do wawy na jazdy probne
  11. ono nie mam pojecia czy to podejdzie obstawiam ze nie
  12. brakuje tylko zderzaczka od S4 z przodu
  13. Moge powiedziec ze wyglada tak jak jezdzi a jezdzi jak wyglada :biggrin: jak to moja siostra powiedziala dzisiaj o dymek leci z dwoch rurek
  14. Damy rade Norbi na spocie jak tylko sie pojawisz a i mysl nad tym wyjazdem z nami za 220 godzin
  15. no zapraszam to pozwole nawet posiedziec :biggrin: no wydech troche duzi ale jak narazie musi taki zostac a moze sie przyzwyczaje
  16. wiem Murzynku ze mielismy inne plany ale coz chcialem zostac przy A4 , wybralem wyglad i zeby jako tako jechalo
  17. zgadzam sie Wojtek tak tez zrobie chlapacze zaslaniaja mi te piekne 235 kola :biggrin: blenda czy tam lotka zostaje mi sie podoba ten komplet z bojlerem no chyba ze sama odpadnie
  18. aby dzialala Norbi a pozniej bede szukal nowszej
  19. mam nadzieje ze tej zimy jeszcze bede mial okazje zobaczyc snieg z malenstwem ale nawet teraz czuje jak sie d*pa przytula do ziemi
  20. a z innej beczki panowie potrzebuje mapke do tej navi kto ma i moze z nia podzialac bo z adasiem nie mozemy jej ogarnac bo sie plytka zmarnowala
  21. no to masz syna ktory sie zna spoko jakby nbie bylo gazu to bymgo nie zakladal ale jak jest to czemu nie jezdzic na nim
  22. no chłopaki i dziewczynki ciesze sie ze zostala przyjeta do grona klubowego :redface: troche sie poreza i beda z niej ludziki Chudineze Zamość to juz tuż tuż takze wygladaj mnie
  23. ja jeszcze musze byc wpracy w czwartek Poziek podobnie :confused:
  24. tak wylatujemy kolo 14 reszta we wtorek za tydzien na spocie
  25. jedyne TDI to 3,0 ale nie stac mnie na B7 dlatego wybralem opcje 3,0 benzynka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.