Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PitekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PitekA4

  1. Kominek w bloku? Czy to możliwe?
  2. Ocatvia lub Rapid SpaceBack
  3. przy -17 C, klimatronik na 22 st., jakieś 10-11 km i pełne 90 st. , termostat wymieniany jakieś pół roku temu
  4. Ad4 Mann albo Knecht
  5. PitekA4 odpowiedział(a) na danzan temat w 1.8
    No z zonka i dzieciakami to po 150 km na h sie nie jezdzi, tylko raczej na dziadka heh
  6. PitekA4 odpowiedział(a) na danzan temat w 1.8
    1.8 125 km na rodzinne autko się nadaje
  7. czerwone valdki mają to do siebie, że co 10 kkm regulacja i czyszczenie, żeby to jakoś hulało...ogólnie ogarnięte minimum do reg fasty albo listwa od ac... wszystko zależy od sprzętu, odpowiedniej regulacji, dbania o sprzęt i od....nogi
  8. generalnie podzespoły ok, choć co do reduktora mam mieszane uczucia, bo lubi "być słyszalny" oraz niekiedy wachlować ciśnieniem...ale tak czy siak nie wiadomo jaki jest na dzień dzisiejszy stopień zużycia poszczególnych części instalacji...
  9. dobry pomysł, będzie trzeba zastosować, bo zaczepy urwane już od hoho, a poprzedni właściciel pomaział wszystko wokół poxipolem, że nie wiem czy nie wymienię tych boczków
  10. osobiście też to miałem i na razie przestawiłem temperaturę przełączania na 45 stopni i jest ok., po zimie zmienię na 35 stopni
  11. sprawdź bezpiecznik nr 14
  12. jak masz kabel, to sprawdź jaka jest temperatura gazu (nie parownika) w momencie przełączenia, być może gaz jest za zimny i zalewa ci silnik
  13. 1.8 ADR 96r. 304 tyś.
  14. przewody, świece...ogólnie zapłon ma bardzo duże znaczenie przy gazie, to co przy problemach z zapłonem nie będzie odczuwalne na benzynie, bądź będą minimalne oznaki, że coś jest nie tak, na gazie będzie robić masakrę... ja bym na wstępie dokładnie sprawdził świece oraz kable zapłonowe
  15. jaka instalacja lpg ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.