Witam użytkowników i pasjonatów Audi !!! Od ponad roku czasu mam przyjemność użytkować A4 2.0 TDi S-line CAGA z 2010 Avant w kolorze białym (ibis). Do tej pory byłem bardziej z boku ale muszę przyznać, że wartość jaką daje A4-klub i jego użytkownicy jest nieoceniona spotkamy się najczęściej na drogach śląska, małopolski, mazowsza, lubelszczyzny, podkarpacia i w świętokrzyskim oraz trochę rzadziej na zachodniej ścianie PL