Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pieron82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pieron82

  1. ja kupiłem od kolesia z Zabrza i lubia pomigac jak właczam autko tylko te na podsufitce ehhh. Fajnie te Ledy wyglądają, ostatnio tez wsadzałem do podświetlenia nóg, przód i tył, naprawde fajny efekt. Kaju LEDy tył czekają
  2. Panowie, chcecie wylaczyc SS? W VCDS chyba jest taka mozliwosc dla silnikow 2.0 TDI. Jutro sprawdze bo kolega to robil...
  3. skupili się na wszystkich innych rzeczach i zapomnieli zaprojektować jakieś dobre koła do RS6 no do tej RS6 faktycznie można by coś innego włożyć - czy to nie są te felgi co ma WRC i Sysek tyle, że czarne? RS5 są fajne ale czy wygrają z Rotorami? We will see ---------- Post dopisany 12-02-2014 at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 16:54 ---------- Panowie, by nie zakladac kolejnego watku co sadzicie o oponie 235/40/19? chyba juz lepiej niz 245/40, a i komfort powinien byc podobny i szerokosc fajna np Pirelli P Zero Nero GT Felga to jednak bedzie Rotor bo widizalem dzis live te z RS na A7 i d*py nie urywa ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- Panowie, by nie zakladac kolejnego watku co sadzicie o oponie 235/40/19? chyba juz lepiej niz 245/40, a i komfort powinien byc podobny i szerokosc fajna np Pirelli P Zero Nero GT Felga to jednak bedzie Rotor bo widizalem dzis live te z RS na A7 i d*py nie urywa
  4. Koniecznie zdjecia. Podpytaj tylko mistrzow o te dystanse, bys lozyską czyt. sobie, kuku nie zrobił
  5. Czyli moge na Ciebie liczyc i jak juz spotkasz tego "zajaca" z hamulcami, wyslij go asap do mnie bede szukal, ale tak ja mowisz bez paniki te fele sa i malo ich jezdzi...w sumie to jeszcze nie widizalem
  6. No i jest z jeszcze lepszym ET i to chyba sprzedawca polecany przez Mirona NOWE FELGI R568 BASEL AUDI A5,A6 RS6 C7 19 CALI (3890533193) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. problem jedynie w hamulcach, te moje z seri beda
  7. A moze felgi RS FELGI ALUMINIOWE 19'' 5X112 NEW RS 4 VW,AUDI (3911241783) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  8. 245/40 balon? mam taki rozmiar na 18 (nie narzekam oraz komfort fajny), a profi zostaje taki sam przy 19stce tylko koło zwieksza srednice o 1" z racji felgi 19. Powtórzę się ale dużo jezdze i komfort tez musi być. Za chwilę przy tylu obiekcjach skutecznie wyleczę się z 19...
  9. no wlasnie wiem, ze jezdziles dlatego te opony tez biorę pod uwagę jakbyś nie jeździł to by nie było problemu według zaleceń byłoby 255 i z czapki, a tak wciąż myśla ja liczyłem Zamienniki opon. Kalkulator opon. Przelicznik opon. Opony.com.pl
  10. tak jak już wcześniej pisałem. 255/35/19 zalecane przez AUDI. Chciałbym trochę więcej gumy przy większej feldze niż za dużo stracic, a tak to wygląda w przypadku 245/35. Z kolei 245/40/19 to to samo co mam na 18 i jest super, ale nie wiem jak ta prawie 4% rożnica w średnicy koła ponad zalecana, oszukuje elektronikę, czyli predkosciomierz, ABS, ESP etc mówi się, że maks 2% powinno być różnicy. Dużo jezdze wiec bezpieczeństwo i komfort musi być
  11. Widzisz kolego i na taka odpowiedz czekałem tak naprawdę trochę opinii na forum słyszałem, że 255 to męka dla naszych motorów (2.0TDI), dlatego też pytałem. Bardzo dziękuje za wypowiedz w temacie
  12. Ponawiam Czy naprawde te opony 255/35/19 do mojego silnika 180KM to bedzie dramat? Jak to wplynie na spalanie vs 245 i przyspieszenie? Moze ktos to wyrazic w % czy tylko panikuje i wsadzac, by trzymac sie zalecen Audi?
  13. Seba, no co mam powiedziec...? Masz problem z glowy na dystansach sie nie znam wiec nie bede sie wypowiadal. Graty zakupu! Szkoda, ze nie chcesz jednak szerszych laci
  14. Kolego, dziekuje za pomoc. Wszystko działa jak należy
  15. Brzydki to Ty jestes z chromami pieknie wyglada, pasuje do luster, przedniego spoilera, tylnego dyfuzora i wydechow, szyby przyciemniane w avantach to wrecz obowiazek taki setup wybral i tyle, a fura Sorry za ot. ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- Szymeniu bo wczesniej sie nie udzielalem ale tak zeby Tobie nie bylo przykro to tez masz fure, na ktora nie mozna przestac sie patrzec. Jak dla mnie ideal, a z ta moca to poplynales "wyzywam" Cie na pojedynek. Ja na bramkach w Balicach, a Ty starujesz z Wrocka i spotykamy sie w Tarnowie, ciekawe czy mnie dopadniesz
  16. Panowie, a jeszcze jdena sprawa. Czy naprawde te opony 255/35/19 do mojego silnika 180KM to bedzie dramat? Jak to wplynie na spalanie vs 245 i przyspieszenie? Moze ktos to wyrazic w % czy tylko panikuje i wsadzac, by trzymac sie zalecen Audi? ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- Ty pytales tego kolesia? Bo juz sie zamotalem i nie wiem czy jechac do niego na przymiarke jak bede w Poznaniu.
  17. Szerokosci kolego! Fajnie, ze masz klape elektryczna, choruje na to ale troche to kosztuje chyba, ze zamienisz sie ja Ci dam Lampy LED tyl, bo mam na zbyciu, a Ty mi graty z klapy hahaha zartuje, ale jakbys chcial ledy to daj znac. Gratuluje zakupu!
  18. Gibons idziesz dobra drogą, nie zbaczaj na inne 19stki ciekawe info w sprawie made in italy. Ja chyba nie bede sie strasznie spinal nad najanizszym ET. Moje 18" 8J maja ET47 wiec wszystko co ponizej tego ET bedzie super
  19. Panowie jaka szczotka? Splukana pistoletem czy nie ma na sobie gnoj Szkoda lakieru na Waszych autkach moim zdaniem
  20. Sysek, nie rob krzywdy autu, bo wiecej Ci nie odpali jak wsadzisz te 0.06 (jak dla mnie idealne pasuja do Calibry) te drugie
  21. Rotor !!! Gibons, te 19 od Syska sa piekne, ale zastanow sie dobrze...
  22. Dopytam sie pdswietlanie klamek robiles tak jak seria popowiada czy mocniejsze te ledy wrzucales? U mnie swieci jakby chcialo, a nie moglo s-line zrobi robote powodzenia!
  23. 2 kolory i chyba jeszcze oprocz matu jest tez blysk. Wlasnie dlatego wole zakup lub odbior live by pozniej nie plakac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.