Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pieron82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pieron82

  1. Tylko to chyba tak jak mowiles wczoraj, ze na zdjeciu 20" ? Pisales, ze nie widziales mojej? To juz widzisz jedyna roznica mojej A4 vs ta ze zdjecia, to te felgi (byle do wiosny ) i brak znaczka s-line na blotniku cala reszta jak u mnie patrzac na profil.
  2. Moze troche i koza ale jakie piekne ma racice ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- Moj ma wygladac tak: Ino mi feli z gumami brakuje
  3. Jasne. Wiem, ze Miron obiecal w watku Sebastiana dotyczacego ET i felg, ze pod koniec lutego bedzie mial info o felgach i cenach, do naszych B8
  4. Lucas, gdzie masz takie myjnie? U mnie na poludniu reczna znaczy, ze chlopy ewentualnie panie jadą gabka po calej karoseri etc. Btw wczoraj mialem okazje umyc auto bo mroz calkowicie odpuscil, 25 minut ten syf splukiwalem :facepalm
  5. To super, od razu wrzucaj zdjecia, rozwiejesz nasze watpliwosci. Sprawdz tez wlasnie te produkcje, bo moze te "Tajskie" wcale nie sa zle czyt. niczym sie nie roznia
  6. Cocco za szybko piszesz bo zanim zapytlem to juz napisales...dobre Bede w okolicach 11go w Poznaniu to moze uda sie podjechac i zrobic przymiarke tych z ET 29 bo tez bym wolał Italy badz Germany.
  7. Za chwile bedziemy na nich wszyscy smigac Gibons, badz naszym Stig'iem, kup i przetestuj
  8. Bozet, ostatnio widzialem audi i lexusa w kolorze biala perla. Powiedz mi prosze jaki koszt (moze byc PW) - obecnie jest bialy avant ale perla czy lakier jest jakos zabezpieczany prze calym procesem oklejania?
  9. Panowie moze cos przegapilem ale na slasku kto okleja dobrze auta? Mam bialego/ibis avanta i teraz sie zastanwaim na detaillingiem tzn bedzie na pewno robiony, chyba ze...Gosciu podsunal pomysl oklejenia auta w biala perle wyglada pieknie ale czy warto?
  10. Gibons, wrzuc prosze link, bo ja przegladam to nie widza tylko 43 lub 45 przy 8,5J.
  11. Naprawde koks! Te fotele sa piekne Czy Ty masz moze ten sam problem z blenda B&O, ze masz dziure tam gdzie przycisk? Czy moze nastepny mod to side assist? Ja nie moge znalezc tej blendy na aukcjach i chyba w koncu kupię w ASO
  12. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mi tez się nie udaje mimo wyjmaków musze zamowic w ASO kilka sztuk na zapas - koszt około 2pln / szt. Podobno w ASO jak zdejmują tapicerki to zawsze wkładają nowe
  13. Miron faktyczne mówiłeś o te firmie w takim razie też już nie musze na nie lukać, dzięki. Co do ET i aukcji podesłane przez Cocco: Tutaj nie pisze gdzie jest produkcja ale dostałem emilka od sprzedawcy i cyt. "...Made in Thailand. Bardzo wysoka jakość, firma produkuje felgi dla Toyoty - fabryczne wyposażenie..." hmmm Co do ET to obecnie mam 8Jx18 ET 47 to roznica powinna jednak być na tyc 8Jx19 i ET43? 4mm? Czasami tez jezdze niezle zapakowany i nie chce żeby cokolwiek przycierało
  14. tak, łożyska się mogą szybciej zużywać ale dopiero wtedy gdy dystans będzie naprawde gruby Bardzo dziękuje kolego Arek za odpowiedz, czyli takie ewentualnie 5mm krzywdy nie zrobią? Seba, wszystko zależy od ET felgi jakie dostanę, chce uniknąć dystansów ale kto wie 18? buuu
  15. ...weź nie obrażaj mojego silnika ma przecież 180KM ---------- Post dopisany at 01:50 ---------- Poprzedni post napisany at 01:45 ---------- Kto moze oblukac te felgi live? Made in Italy 8Jx19 et35 NOWE FELGI R567 GIASONE AUDI A4,A5,S5,A6 19 CALI (3908799730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  16. Oj Wiesiu Wiesiu, ale po co? Koledzy z forum pomogą Ci z tego "Białego misia" zrobić auto po lifcie dużo mniejszym kosztem niż zakup kolejnego
  17. pytanie z innej beczki. czy dystanse mają wpływ na szybsze zuzywanie się podzespołów np. łożysko koła etc?
  18. pieron82 odpowiedział(a) na piotr_1982 temat w 2.0TDI
    no to zostało mi 4kkm do przeglądu i będę czyscil ciekawe co tam będzie w srodku Przy poprzednim aucie miałem tyle nagaru, ze 6h go czyścili.
  19. pieron82 odpowiedział(a) na Fenix121 temat w 2.0TDI
    ja na przejechane ostatnio 10kkm mam 6,6 l. Duzo po autostradach (150-180km/h) i sporo również w miescie tak gdzies 60/40. Silnik zrobiony na 180KM wiec trochę sporo te 9l/100 jeżeli to w ogóle jest Twoje srednie. W samym miescie ~8-9l (9 to już z ciezką nogą). Opony to 225/50/17 zima, a lato 245/40/18.
  20. Sorry, a o co chodzi tutaj? http://a4-klub.pl/kosz-31/audi-a4-avant-bialy-mis-314677/ Białas fajny sam mam, tyle, ze pełen S-line. Zawsze można dorezać
  21. Dziekuje Panowie, WRC w akcji ta wyszukiwarka poprawi się kiedyś
  22. rozumiem, ze ten test podczas jazdy bo na jałowym powyżej 2500 nie pozwala wkrecac, dziekuje.
  23. bardzo proszę jeżeli to nie problem i najlepiej jeszcze instrukcje
  24. Gibons i znowu Ty powiedz mi zakaldales juz te wieksze tarcze? Tez sie zastanaiwam pod katem wymiany na felgi rotor. Przychodzi czas na klocki i moze wezme juz wrzuce wszystko ale cos wiekszego czyli 345mm przod i tył (jaki?). Masz jakis wypatrzony zestaw? Jaki musi byc przod a jaki tyl bez kombinacji najlepiej P&P jakie klocki do tego i rozumiem, ze jarzma i zaciski tez do wymiany? Nie musza byc S4 ale jakies ladne by sie przydaly
  25. No takie rzeczy zniechecaja i powdoduje, ze czlowiek szuka czegos innego niekoniecznie jak sie pozniej okazuje lepszego czyt. mniej awaryjnego. C7 fajna ale za te kase masz lepiej wyposazone BMW 5 F10, A3 ladna ale nie mialem okazji nia jechac lecz troche dziwny srodek jak dla mnie. Sorry za OT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.