Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pieron82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pieron82

  1. tak MMI mam po angielsku bo nie chciałem tłumaczyć na PL, a niemiecki jest wredny płytki takowej nie mam można kupic, pożyczyć? Masz jakiś numer tej pytki do MMI 3G High?
  2. kolega czyta ze zrozumieniem tylko pozwolił sobie zazartowac widać na to jest BAN ehhh
  3. Mistrzu jak popatrzysz na rozmiary tych dwóch opon to wychodzi taka różnica w wysokości opony wysokość to jest procent liczony z szerokości w pierwszym przypadku masz 245/40 czyli około 98mm a w drugim jest 245/35 czyli około 85,7mm wysokość opony jak popatrzysz na obwód to jednak jest spora różnica w wysokości dokladnie, srednica kola do seryjnej 18 przy 245/40/19 zwiekszy sie o 2,54cm czyli 1" bo profil taki sam jak w 18. Dzieki Sysek za zdjecia teraz wychodzi na to ze jeszcze gwint by sie przydal hahaha bo inaczej troche koza sie robi
  4. Co do telepania: wlasnie kumpel się pochwalił, ze wymienił napinacz i już nie telepie
  5. pieron82 odpowiedział(a) na piotr_1982 temat w 2.0TDI
    Czyli czyscisz profilaktycznie? Ja mam przejechane 90kkm i chyba przy okazji przegladu poprosze o zwrocenie uwagi na EGR i ewentualne wyczyszczenie go. Przy Alfie 159 czyscilem tylko 2 razy az sie w koncu zasral nagarem i the end. Na szczesice zbieglo sie to z dpfem, kastracja i nowe zycie dla auta
  6. czyli Wy w ogole nie mozecie myc aut chyba, ze sie zaprzyjaznicie z rudą. Myjnia parowa pozostaje, swoja droga korzystal ktos?
  7. Gibons, a masz porownanie i przejechales na jednych i drugich tyle samo km? roznica raczej bedzie bo to aż 1,2 cm wiecej gumy od felgi do gleby. Btw mozesz w wolnej chwili wyslac zdjecie profilu swojego kola/auta na kole 245/40/19 tak by byly na prosto bo w "Moje Audi" nie widizalem takiego zdjecia thx
  8. Jestem juz dluzszy czas po przekladce MMI z 3G Low na 3G High. Po odpaleniu go jest dostep do Handbook'a. Po zmianie mam jednak tylko wersje jezykowa niemiecka i od A5 Cabrio mozna to jakos zmienic?
  9. W zime jest zawsze lipa z myciem aut jezeli "spi" ono pod chmurka ja sie juz przyzwyczailem do tego brudu, ale na nasze szczescie szybko robi sie ciemno ponizej zera na bezdotykowej nigdy nie myje, drzwi sie otworza i wszytsko fajnie ale boje sie o lakier. Nigdy nie wiadomo gdzie jest odprysk, uszkodzenie, a woda i mroz wszystko rozsadzi. Ewentualnie reczna, zamknieta gdzie Panowie wypucuja i powinno byc git.
  10. Musze zobaczy te opcje live na zawiasie 1BE Smigam 35kkm rocznie wiec wazny tez jest komfort. Na 245/40/18 jest ok. Jezeli wezme 245/40/19 wysoksoc lacia od felgi do gleby bedzie taka sama ale przeklamania na predkosciomierzu prawie 4%....czy ubezpieczyciel moze w razie "W" przywalic sie do tego?
  11. podbijam, rozwiazany? Bo znajomy nie wie czy to wtryski bo niby dwumas ok ehhh
  12. Odgrzebuje Doradca, Wojcian ogarneloscie temat bo znajomy takze z sinikiem CAGA ma podbnie jak Wy i vcds wykazuje roznice na jedym wtrysku ale niby miesci sie w normie, czy to moze byc powodem telepania?
  13. Panowie może warto coś wynająć? Ja np. wynajmowałem na swój ślub fajne autko (cabrioleta - ale nie powiem co bo dostanę tu wp***dol ) przy okazji sam pojeździłem. Może są jakieś wypożyczalnie ja wypożyczałem w AWOS ale to Katowice. Może Szymeniu się zgodzi ma faaajną S6, a za chwilę to będzie ogień
  14. ET29 i chyba się nie nadaje tzn będzie wystawac. Co do opon to Koledzy piszą o oponie 245/35/19 ja mam mały problem z ta oponą. Chcę zakryć trochę nadkola (tę szczelinę miedzy kołem, a blotnikiem) srednica całego koła będzie większa jedynie 1mm vs moja 18 (245/40)...Gibons jeździ na 245/40/19 ale tez będzie się przesiadał na powyzsza. Znowu 255 mowią, ze za szeroka na 2.0 TDI i bądź tu mądry
  15. Moja A4 jeżeli chodzi o fele ma wyglądać tak
  16. Kaju wyspales sie? jest kilka fajnych setupow w tej galerii w ktorym kierunku Ty idziesz jezeli chodzi o felunek?
  17. pieron82 odpowiedział(a) na Pete_ temat w 2.0TDI
    Bedzie dobrze
  18. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    +1 jak dla mnie zbędny zabieg Jest ładniejsza i inaczej wyprofilowana, kwestia gustu, mi się podoba Ja wychodzę z założenia, ze albo pełen S-line albo S-line bez S u mnie juz postanowione wiec bede szukal tej lotki. Jakby ktos znalazl przypadkiem to bede wdzieczny
  19. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Proximpuh tez zrobilbym tak jak Ty z klapa, ze poszlo by w lakier jakby sie juz znalazła ale boje sie, ze przy bialym (lakier ibis) bedzie spora roznica do zderzaka i bokow tez znalazlem i juz sie cieszylem za 200 pln te lotke ale to zamiennik... WRC, a Ty malowales, wymieniales klape czy odrywales lotke obstawiam patrzac na Twoje zdolnosci manulane opcje 3
  20. Za pozwoleniem Sebastiana Official B8 A4 Wheel Gallery
  21. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli klapa i odrywamy?
  22. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie nie natknal sie ktos ostatnio na lotke do Avanta Sline? Widzialem jakies repliki na allegro ale mam watpliwosci. Macie moze dostep do takich sprzedawcow? Na ebayu tez sporo podrobek ewentualnie prosba o wskazanie tej "najlepszej" repliki. Koszt nowej w ASO to jakies zabojstw Szukalem juz w klapach ale tez malo tego...
  23. pieron82 odpowiedział(a) na kamilsien66 temat w 2.0TDI
    Nowy, stary? Skad wiesz, ze naladowany? MMI czasami pokazuje glupoty...Aku z czasem traci pojemnosc i wtedy tylko wymiana. Wyjmij aku i prostownikiem potraktuj albo w trasie. Mi ostatnio siadl po dlugim bawieniu sie noca vcdsem i assistance naladowalo pod domem pozniej 100km autostrada a4 i juz spokoj.
  24. trochę stary temat ale czytam wszystko o felgach, a RPQ to Made in Thailand sprzedawca zapewnia, że bardzo wysoka jakość. Firma produkuje felgi dla Toyoty na fabryczne wyposażenie.
  25. Prosze bardzo tu masz ALL for Sline i dziękuj Cuberowi Drukuj stronę - [ALL B8] Pakiet Sportowy S-line oraz S-line Exterieur Ori 1550 na aledrogo sa jakies klony ale nie wypowiadam sie co do jakosci bo się nie znam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.