Treść opublikowana przez pieron82
-
BMW F36 428i xDrive Gran Coupe M-Pakiet by pieron82 :)
Brawo ja dzieki Marcin! Kaj to jest?
-
BMW F36 428i xDrive Gran Coupe M-Pakiet by pieron82 :)
...aż tak, źle nie jest gdyby nie to, że miałem A4, a środek taki sam oraz to, że juz jest polift, a wydajac troche kasy nie chciałem za 2 lata płakac, że już jest nowsze A5 to kto wie no co do silników to się zgodze, ale chyba trzeba się przyzwyczajać do takich ruchów koncernów, albo więcej czasu zbierać $ w skarpecie na coś mocniejszego będą mrozy to zobaczymy
-
BMW F36 428i xDrive Gran Coupe M-Pakiet by pieron82 :)
czyli M4 niezależnie od koloru jest piękna - gratuluje!
-
BMW F36 428i xDrive Gran Coupe M-Pakiet by pieron82 :)
Dzięki za opinie Adrian Może kiedyś przemyślę obniżenie, ale pewnie szybciej dodam progi M performance i wetdy polecę z nimi w kolor auta cos takiego: Co do wydechu jak u Michała to odpada, widziałem, słuchałem, ale nie komentowałem
-
BMW F36 428i xDrive Gran Coupe M-Pakiet by pieron82 :)
...dla 2+1 i na pewno inna półka cenowa patrząc na Twoją flotę to będzie pewnie fajny motor dzięki, co do silnika to jest naprawdę ok, ale mam dopiero przejechane 14kkm, więc ciężko się przyczepiać jak jest nowy, na pewno nie bierze oleju bo od pierwszego przglądu przy 3kkm do chwili obecnej nic nie dolewałem ze spalaniem to jest już różnie zwykła trasa bez autostrad, bez szaleństw około 7-8l, ale stała prędkość 80km/h. Co do autostrad to raczej cięzko powiedzieć bo jak na nią wjeżdzam to wlatuje tryb sport, usztywniam zawias i zabawa łopatkami, a wtedy komputer pokazuje 11-12. Raz jechałem na tempomacie autostradą do Gdańska 150km/h spalanie 9l, ale straszne nudy i się zmęczyłem Po mieście podobnie jak na autostradach 11-12l, moża powiedzieć, że jazda raczej dynamiczna. Generalnie bak 60l wystarcza na 500-600km, średnia jaką pokazuje mi komputer z ostanich 8kkm to 10,3.
-
BMW F36 428i xDrive Gran Coupe M-Pakiet by pieron82 :)
Nawet M4 nie ma ale powiem Ci jedno takiej kiery jeszcze w łapach nie trzymałem (mówie o bezpośrdniej konkurencji ) - idealnie siedzi w łapach!
-
BMW F36 428i xDrive Gran Coupe M-Pakiet by pieron82 :)
Witajcie ponownie! Jak niektórzy już wiedzą około pół roku temu zdradziłem markę Audi...wybór był trudny bo A4 B8 naprawdę jest super, ale padło na BMW serii 4, a dokładnie F36 czyli Gran Coupe. Były oczywiście jazdy próbne 3er, 3er GT, 4er GC, ale interesowały mnie tylko dwa silniki 2.0d i 2.8i więc wybór był trudny bo albo ekonomia i mniejsza frajda, albo frajda, ale o ekonomii nie ma mowy. Dlaczego te dwa? Bo cena praktycznie taka sama, a budżet niestety nie był z gumy by próbować iść w coś większego przy w miarę sensownym wyposażeniu dodatkowym. Co do wrażeń to póki co same pozytwyne, dynamika, LEDy,adaptacyjne zawieszenie, 4x4, super szybki automat, wnętrze, pojemność oraz dostępność do bagażnika no i wiele innych, ale to pewnie dlatego, że jeszcze jestem w niej zakochany Poniżej specyfikacja dla zainteresowanych i kilka zdjęć. Oczywiście kilka modów vs standard juz wpadło, jak np dodatki z M performance, lakierowanie lusterek i małe SPA. BMW 428i xDrive Gran Coupe Pojemność: 1997 cm3, R4 Moc: 245 KM Moment obrotowy: 350 Nm Lakier i tapicerka: 300 biel alpejska HAAT Tkanina Hexagon/alcantara antracytowa Wyposażenie standardowe: Opony z funkcją jazdy awaryjnej Śruby zabezpieczające Czujnik ciśnienia powietrza w oponach Dywaniki welurowe Trójkąt ostrzegawczy System załadunkowy Spryskiwacze reflektorów Klimatyzacja automatyczna Regulator prędkości z funkcja hamowania Pakiet dodatkowego oświetlenia Dodatkowe gniazdo/gniazda 12V Funkcja dezaktywacji poduszki powietrznej z przodu Wyposażenie opcjonalne: Ogrzewanie kierownicy Hamulce sportowe M Sportowa automatyczna skrzynia biegów Adaptacyjne zawieszenie sportowe M System alarmowy Automatyczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika Rezygnacja z emblematu modelu Dostęp komfortowy Pakiet sportowy M Obręcze ze stopu lekkiego 19” Double Spoke 442 M, dwukolorowe Orbit Grey Sportowe fotele przednie Listwy ozdobne szlifowane aluminium Listwa akcentowa: czarna, błyszcząca Kierownica sportowa M, skórzana Pakiet aerodynamiczny M Obramowania BMW Individual Shadow Line czarne na wysoki połysk Podsufitka Individual w kolorze antracytowym Kamera cofania Przyciemniana szyba tylna i tylne szyby boczne Lusterka przyciemniane automatycznie, składane elektrycznie Lusterko wsteczne przyciemniane automatycznie Podparcie lędźwiowe w fotelach przednich Ogrzewanie foteli przednich Czujnik deszczu z automatyczna kontrolą Adaptacyjne reflektory diodowe Asystent świateł drogowych Ostrzeżenie o zmianie pasa ruchu Wyświetlacz Head-Up Zestaw HiFi Harman Kardon Surround Sound Pakiet serwisowy BMW Service Inclusive 5 lat / 100 000 km Polska wersja językowa Polska instrukcja obsługi Ostrzeżenie o ograniczeniach prędkości Speed Limit Info Pakiet BMW ConnectedDrive Intelligent Emergency Calling (Inteligentne Połaczenie Alarmowe) TeleServices Pakiet Business Pakiet dodatkowych schowków Podłokietnik z przodu, przesuwany Czujniki parkowania z tyłu i z przodu System nawigacyjny Professional Pełna bezprzewodowa integracja kompatybilnych telefonów komórkowych wraz z USB Deska rozdzielcza o rozszerzonym zakresie Trochę tego jest, ale każde mega mnie cieszy i naprawdę się przydaje. Do powyższe specyfikacji dodałem jeszcze: - nerki M performance (czarne) - końcówki wydechu czarne - naklejki progowe zewnętrzne - listwy progowe wewnętrzne M performance LED Poniżej jak wygląda listwa progowa wewnętrzna podświetlana LED, nr 2 po lakierowaniu luster i powłoce cermaicznej nr 3 setup zimowy Kolejny mod, ale jeszcze do przmyślenia to wydech M performance z 335i (po jednej końcówce na strone) i dyfuzor M performance. Opinie, sugestie i komentarze mile widziane
-
BMW F11 535d
Fajne macie te furmanki gratuluje!
-
Audi A6 C7 Avant 3.0Tdi Bi-Turbo 2012r. Individual by dRACoNIx
Silnik bajka, z zewnątrz pięknie btw nie zmieniaj tego wydechu na ABT, fura klasa, a bedzie wiało wiochą MG to dobra opcja i mozna sie pokusic na wersję z S6 lub poliftową Do zobaczenie na drodze
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
to juz ostatni post i 100 autko umyte przed wyjazdem do nowego właściciela: no i pożegnanie Gratuluje nowym właścicielom - oby autko służyło tak dobrze jak mi
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
428i xdrive 245KM czyli uturbione 2.0, ze sportowym automatem
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Dzieki wielkie Marcin! To mile co piszesz PS Ta ze zdjecia to F36 czyli 4 Gran Coupe, ktora czeka juz tylko na kilka podpisow, rejestracje i moj odbior
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Tak, jak przejezdzalismy w zwolnionym tempie Już czeka
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
...az sie prosi ta Twoja B8 o S line zew. z moimi felgami bylaby ogien
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Właśnie tego doświadczam zamiast ufności są podejrzenia. W sumie to się nie dziwię, bo tak potencjalnych kupców nauczyły doświadczenia...przeważnie z handlarzami, ale i też prywatnymi ofertami. No i nie ma co ukrywać, że auto nadal w eksploatacji, więc nie da się od pewnych rzeczy uciec.
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Tak i z punktu widzenia nowego właściciela fajnie chyba wsiąść w auto i jechać przed siebie, a nie za chwile lądować w serwisie czy to na przegląd czy to na wymianę klocków, tarcz etc Zawsze sprzedaje auto, które nie wymaga inwestycji, ale też zdaję sobie sprawę, że nie każdy to docenia. Poczekam na tego który doceni wkład pracy i to, że auto jest doinwestowane.
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Przepraszam zainteresowancyh, ale dopiero teraz zauważyłem, że ktoś mi skasował opis - historie auta do sprzedaży - ZIELONI, RÓŻOWI, CZERWONI etc mogliby chyba o tym fakcie poinformować tym bardziej, że to mój wątek..ehhh Zapraszam do działu sprzedam B8 tam będzie komplet Powyższe może oznaczać tylko jedno pękło kolejne 15kkm od ostatniego przeglądu, więc wymiana filtrów (kabinowy, paliwa, oleju, powietrza) oraz raczej zmęczone już klocki, a jako, że nowe "przejadą" stare tarcze to i te jutro wymienimy - w sumie to już dzisiaj
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Czesciowo juz sobie odpowiedziales 3G High ma tez wieksza rozdzielczosc ekranu (jest tez ciut wieksz niz w basic) mozesz tez ogladac filmy na DVD, czego nie mozesz zrobic na 3G Low. Glowna roznica to wlasnie HDD i mapy na nim, ekran oraz filmy, ktore mozesz odtworzyc z DVD no i oczywiscie Joy. Wszystkie wskazania, ktore opisales powyzej jak aku, wizualizacja parkowania, lusterka skladane etc chyba nie sa kodowane w samym MMI, a w innym sterowniku. MMI tylko je nam pieknie pokazuje. Mialem MMI 3G Low/Basic i wymiana (zostawilem graty w rozliczeniu) kosztowala mnie prawie dwa lata temu okolo 2k pln, a samej roboty 15 min plus wizyta w ASO na sciagnie CP z jednostki. Wymieniona jednostka, ekran oraz panel przy lewarku.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
White
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Polecam DZIKA - dobre ceny i kontakt
-
B8 TrOOOOp
Używany ORI Rotor 19" 5x112 8,5J ET43 z oponami Brigestone Potenza 235/40/19 (wszystko jako nowe kupione w marzec 2014) być może będą do sprzedaży. Jak jest ktoś zainteresowany to proszę o ofertę na PW. Tak to wygląda: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/305311-a4-b8-20-tdi-2010-caga-180km-s-line-avant-ibis-rotor-by-pieron82/?p=4353593
-
B8 TrOOOOp
8K0 807 110 1RR spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolor szary platinum (w S4 jest chrom) Poczytaj jeszcze tutaj fajny wątek założył kiedyś Cuber
-
B8 TrOOOOp
- zderzak - kratki halogenów - listwa platinium (ta pod grillem jak nie będzie przy zderzaku) - cięgna łączące szczelinę między grillem, a dolną listwą platinium (mogą być ale nie muszą - ja mam, ale kupiłem kompletny ori zderzak) - osłona dolna łącząca się ze zderzakiem to raczej wszystko.
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Fakt fajna i dziekuje, ale jeszcze nic nie jest przesadzone i byc moze zostanie w rodzinie jako drugie
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Kupowalem uzywane ori, jedynie co do panelu zegarow kupilem juz pomalowany od kolegi z forum.