Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pieron82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pieron82

  1. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, noszę się z zamiarem migracji z 3G High do 3G+. Ile mogę wołać za swoje MMI z wejściem na SIM? Co dokładnie potrzebuję wymienić?
  2. Wlasnie, co sie dzieje? http://allegro.pl/show_item.php?item=4624816817 Tak szybko sie pozbywasz? Cos jest nie tak, nie jestes zadowolony?
  3. Witaj, minal kwartal dalej zadowolony? Musze oblukac live te fure bo tez zaczynam powoli szukac. Daj znac czy jest taka mozliwosc jestem z K-ce. Pozdrowienia
  4. Ja mam i robie tak, ze jezeli dojade gdzies na miejsce, a wiem, ze dpf sie jesze wypala...czekam. Po jakims czasie slychac, ze wypalanie sie skonczylo obroty u mnie zostaja tak jak podczas wypalania, wtedy wciskam lekko gaz i wracaja tak jak Lukasz pisze - delikatnie ponad 800rpm. Trzeba sie wsluchac w swoj motor i wwzystko bedzie ok.
  5. Hehe nie mialem tego na mysli sprawdz vcds'em tam sprawdzisz kiedy sie wypalal, stan zasyfienia etc
  6. Jak jezdzisz w trasie to tego az tak nie czuc wiec mozna nie zauwazyc. Dla pewnosci podepnij sobie VCDSa on prawde Ci powie bo moze go juz nie masz
  7. Kolego _Bumier_ obroty także spadną jak dodasz delikatnie gazu i puścisz.
  8. Piękna jest C7 w Avancie, graty!!! Fajnie, że Full LEDy bo one naprawdę robią robote Dla mnie te A6 to next step tyle, że w biturbo 313KM, jeździłem ostatnio i się zakochałem miałeś może okazję porównanć 245KM vs 313KM? Wiem, że moment jest sporo większy, ale jak to fajnie gada przy tak płaskim ET rotor wygląda słabo - ja widziałem jeszcze na takich
  9. o to może się dogadmy w trójkę ja mam obecnie na aucie taką na hak i chętnie wziąłbym bez ile chcesz? ---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ---------- odpadam...myslalem ze piszecie o dokładce s-line
  10. 500 zl i 10 punktow sorry za ot.
  11. ja robiłem tylko renowacje u Delocha ale wiem też, że prostuje - za renowacje 18stek i malowanie proszkowe zapłaciłem 600pln. Jeżeli chodzi o prostowanie to sprawdzał też każdą felgę z osobna by ocenić ile roboty i jaki koszt na szczęście były proste lokalizacja to Sosnowiec Firma Deloch - najlepszy warsztat samochodowy, opony, felgi, czci samochodowe
  12. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czad!!!
  13. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cuber miał chyba taki wzór na sprzedaż...no i Miron ma na swojej A5 widzłałem live i jest Wzór feli właśnie bardzo mi się podoba dlatego się na nie napaliłem ale chodzi mi o firmę czy ktoś od nich kupował i jak z jakością bo ori to cena kosmos:shock3: AUDI A4 A5 A6 RS6 19-stki Felgi Alu z Oponami (4175725196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zapukaj do kolegi może się dogadacie, widzę, że Made in Italy
  14. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cuber miał chyba taki wzór na sprzedaż...no i Miron ma na swojej A5 widzłałem live i jest
  15. 6 na 9 tez jest dobre będziesz dzisiaj na spocie? chętnie bym oblukał tego Twojego białasa (chodzi o auto )
  16. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w podłokietniku jak go otworzysz, tyle ze ori apteczka do tych siedzeń (z pakietem schowek) jest mniejsza niż ta chowana za podłokietnik (bez pakietu schowek). Mogę Ci wyslać tę co miałem, a Ty mi wyślij tę duża byle niezużytą
  17. ja mam 143 i zrobione na 180 bez zadnej przeróbki mechanicznej, a jedynie ingerencja w soft. 1-2kpln z hamownia spokojnie się zmieścisz w samym chipie i będziesz zadowolony. Silnik 177 ma większy potencjał bo ma chyba inne turbo i z takiego wyciągniesz ponad 200KM.
  18. W połowie auta dobry metr za dpf`em, raczej tak jak wszyscy co robili swapa. Nie wiem jak to przetestować na stojącym aucie (jest ograniczenie obrotomierza do 2500 obrotów. Bo tak się dzieje tylko pod obciążeniem i gwałtownym gazie. ---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ---------- jeszcze jedno...czy program na 180KM z wydechem 2.0, może mieć jakies znaczenie przy zmianie samego wydechu na 3.0? ---------- Post dopisany 16-04-2014 at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 18:54 ---------- sprawdzone dziś na podnośniku - wydech gwizdze w miejscu łączenia już na rurze 3.0 - czy to ze jeździł na aucie bez dpf może mieć wpływ? np. zapchany albo cuś? już mi ręce opadają...dpf od zmiany wypalał się raz, ale może zpodac serwisowe wypalanie filtra to cos wysra z tego wydechu?
  19. teraz to wygląda
  20. Ja widziałem może z kilka OOOO na rotorach jezdzac po całej PL w przeciągu kilku lat - mało kto je ma, ale prawie każdy o nich gada i może dlatego taki oklepany przy tym ET26 i 20 cala będzie malina do białasa
  21. Dobry wybór i kolor piękny jak wiesz graty i bezawaryjności!!!
  22. rwij do góry aż wyskoczy z zatrzaskami (takie białe) - później kup takie samo w ASO (3pln/szt) przy montażu by mieć pewność, ze kanapa się trzyma.
  23. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ori to ori - tomnik to tomnik nie namawiam ino pytam
  24. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, zbieram grupę chętnych na podświetlneie tablicy LED Ori - cena za komplet wyjdzie 110-120 + kw (dwie lampki + wtyki z wystającymi kablami) taka cena przy 5 chętnych...
  25. no i kupa, wszystko połączone na nowo u profi tłumikarza i dalej to samo. Jak sprawdzić co to może być np kompem? Może da się jakos turbo przetestować?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.