Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pieron82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pieron82

  1. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak kupowałem w ASO swoje do wydechu 2.0 TDI to wtedy pamiętam byly czarne lub chrom do wyboru - 2 lata temu.
  2. Gratulacje, niech sie dobrze jezdzi. Bardzo fajne wyposazenie wiec z tym rezaniem to za duzo go chyba nie bedzie
  3. Wybralbym 225/45 bo jest bardziej zblizone do ori 245/40 i szczerze mowiac, nie wiem czy zauwazysz roznice z zejscia 245 na 235, dlatego 225 wydaje sie najlepszym wyborem.
  4. Czyli jadac w DE na laciach 19" czy tez 18" i rozmiarze opony, ktorej rowniez nie ma we wlepie, to mandat i holowanie? Nie wierze
  5. Fajny kolor, jeszcze nie widzialem B8 w takim co do zawiechy to mi to nie wyglada na koze felgi maluj w grafit jak juz powiedzial kolega, bedzie super...chociaz srebrne tez moga fajnie wspolgrac z dodatkami - do pelni szczescia brakuje zderzaka przod w sline. Gratulacje i bezawaryjnosci.
  6. czyli co 19" nie założysz bo nie ma we wlepie? na 18" zimowych o szerokości 8J i oponach 225/45 wszystko wygląda ok - idealny zamiennik.
  7. sami specjaliści, z takim podejściem niestety utkniecie tam gdzie jesteście współczuje.
  8. Ciesze się, że Ci się tak powodzi. Pracuj ciężko i zarabiaj dużo może do czegoś dojdziesz - w razie kryzysu możesz zarobić gębą bo w tym widzę jesteś mocny. Na przyszłość słuchaj Matki, bo przekazała Ci cenne doświadczenie którego nawet nie potrafiłeś wykorzystać - pewnie tak samo jest w Twoich pracach.
  9. denishome proszę zamilcz...dziel się swoimi mądrościami i nabijaj sobie posty w innym wątku
  10. Te Narnie to aż musiałem wygoglować bo nie wiedziałem o co Ci chodzi - widać, że znana Ci opowieść. Gusiak11 Ty chcesz pomóc? Zakres prac - chyba jasne Czas -prościej nie można Zakres cen - chyba można podać skoro inni podają nie trzymając się mega sztywnych ram? Produkty - ceramika, kwarc, wosk? Czy ja piszę, że chce wiedzieć jako to marka? Wystarczy i 30km nowym autem bo jak ktoś wjedzie na szczotki to co się dziwisz? Ja przy takim (1800km) przebiegu umyłbym już auto kilka razy...każdy jednak dba inaczej. Btw jeżeli ktoś już robił trochę nowych aut to chyba może to jakoś wstępnie wycenić? Moderatorów proszę o usunięcie całego tematu bo kompletnie nic nie wnosi.
  11. to jak się włączasz to proszę przeczytaj uważnie...mówimy o nowym aucie, na które jeszcze czekam, więc ciężko ocenić jego stan (tutaj masz rację). Cena jest po rozmowie face to face z konkretnym człowiekiem poleconym przez znajomego (ma dokładnie taki sam lakier ta sama marka - tyle, że jego już był kilkuletni). widzę, ze puki co to wypowiada się tylko "lubelska mafia detailingowa" macie niestety tendencję do pisania o czymś co mnie nie interesuje... Mnie naprawdę nie interesują Wasze problemy, rozterki, narzekania, koszty etc. Panowie konkretnie Zakres prac? Zakres cen? Jaki czas? Jakie produkty? Zalety?
  12. Przeciez podaje cene jaka dostalem w MRC, a nie jaka moge zaplacic... fakt nie doprecyzowalem z czlowiekiem, ktorym rozmawialem jaka to dokladnie powloka, firma etc, ale...nie rozumiem czego sie irytujesz denishome? Przeciez nie chce bys to Ty mi robil zabezpiecznie lakieru za taka "mala" kase (o ile w ogole sie tym zajmujesz)?! Swoja droga zapytam ich czy nie potrzebuja ksiegowego/finansowego bo chyba nie sa swiadomi, ze doplacaja do biznesu...ehhh Griffe jestes podobno specjalista, a Twoja wypowiedz nic nie wnosi. Wydaje mi sie, ze pytam o konkretu: jaka powloka, czas, zakres prac i kasa.
  13. W Katowicach w MrCleaner wyjdzie właśnie około 1200. Lakier+szyba czołowa i 2 x przednie+koła od zewnątrz.
  14. No to chyba najlepiej będzie 245/40/19 Ja mam u siebie na 8,5 ET43 19" opony 235/40/19 - wygląda naprawdę dobrze, felga ori rotor, a i lać nie jest przesadnie szeroki.
  15. Panowie, czym zabezpieczyć, nowe auto? Lakier to bialy akryl do tego alu felgi, szyby etc...Jaki czas i koszty zabiegu? Przed czym chroni mnie powloka ochronna? Dziekuje za podjecie tematu
  16. nie mówię NIE bo coś takiego bardzo mi się podoba - dużo bardziej niż A6 - jedyne co mnie w nim pod maską interesuje to 535xdWczoraj oglądałem tą szukę bo akurat byłem przejazdem - furacz bajka tylko xdrive brakowało http://allegro.pl/bmw-535d-m-pakiet-bixenon-skora-navi-299km-fv-23-i5250728186.html Jezdzilem u nich ta 5tka cena bylo z tego co pamietam okolo 30k pln wyzsza i bylo to w okolicach pazdziernika 2014...autka maja wypicowane, ale widzialem tez jak jeden z tych rzeznikow "naprawia" A6 co do BMW to naprawde (niestety dla Audi) super wybor, ja czekam na swoje i tez bedzie xDrive - zabija BMW? No nie wiem, przy duzej mocy sprawdza sie super, ale nie bede sasmiecal watku Mironowi, na pewno zawias jest standardowy nawet w pakiecie M wiec warto przy X poszukac z adaptacyjnym M...
  17. tak niestety jest, A6 z motorem 3.0 TDI to minimum 160k pln, A5 to minimum 100k pln. Ciężki będzie wybór i najpewniej bezpośrednio z DE.
  18. ...to ma octavie albo passata btw moj nie pali 5l, a blizej 6,5
  19. No to np z tymi kolami to dziwne, bo mnie sie pytala o kola, powiedzialem, ze 19" i miala takie w konfiguratorze i to nawet rotor tytan jak w moim przypadku
  20. Ja "wycenialem" w Noma2 na Kosciuszki w Katowicach. Zebys mnie, zle nie zrozumial to nie jest wycena powiazana z ogladaniem auta etc.to jest wlasnie wycena do ubezpieczenia, ale w salonach maja do tego konfigurator, gdzie punkt po punkcie zaznaczacie elementy wyposazenia. Ubezpieczenie kupilem u znajomej (w Generali) ale ona nie ma takiego fajnego konfiguratora jak w salonie. Dla Generali np felgi 19" to tylko felgi, nie ma rozroznienia jaki model etc polecam, to nic nie kosztuje - musialem tylko probic zdjecia modyfikacji i podpisac oswiadczenie bo znajoma u siebie wyliczyla mi na 77k pln z tego co pamietam. Soft, turbo, heble, wydech sam musisz sobie wycenic i doliczyc...jak ktos nie bedzie tego chcial to odjezdzasz
  21. Gibons, jedz do salonu AUDI i wycen auto wedlug specyfikacji jaka masz. Ja tak zrobilem jak ubezpieczalem auto w sierpniu i wycenili mi na 88k, rocznik 2010 i okolo 112kkm - natomiast w wycenie nie ma jeszcze kompletnych kol ori 18" na zime z oponami po jednym, obecnym sezonie i hamulcow z S4. Ja juz wiem, ze bede sprzedawal w maju wiec znow pojade do kobitki by wycenila na dzien dzisiejszy wartosc i tego sie bede trzymal. Wydaje mi sie, ze oni nie zaniżaja natomiast duzy wplyw ma przebieg vs rocznik i wtedy pojawiaja sie roznice. Masz fajna furmankę i nie sprzedawaj zbyt tanio bo na pewno znajdzie sie Klient Kolega ma racje, ze Klienci patrza na rocznik, ale np ja (jakby nie bylo tez Klient ) kupujac swoje auto w 2012 roku zrobilem tak jak piszesz, moglem kupic golasa z 2011 lub kompletnego golasa z 2012 roku lub fajnie skonfigurowana i to w wymarzonym kolorze z 2010. Sprzedajc AR159 3 lata temu, wszyscy mi na forum mowili, ze jestem poj...., ze nikt nie kupi w takiej cenie, bo duzy przebieg (217kkm w 6 lat), a to przeciez tylko Alfa. Drugi telefon i pozamiatane. Jak ludzie chca to i tak bede szukac w komisach, ja osobisie nigdy bym nie kupil tam auta. Sama historia jest wazna, ale jak doskonale wiecie wszystko mozna sfabrykowac. Ja moge duzo opowiadac o aucie i mowie zawsze cala prawde dlatego do tej pory nie mialem problemu ze sprzedaz zadneto auta, a kilka juz ich bylo. Trzymam kciuki, a 3.0TDI w A5 to fajny wybor ja juz mam Klienta na moj wehikul - mechanik, ktory ja serwisuje i zna auto, chyba, ze bedzie problem z kredytem
  22. Fakt, gdzie są Ci z "zakupu kontrolowanego" co szukają fur do 50k pln (trzeba ich chyba poinformować, że istnieje taki dział jak sprzedam A4 B8)? Tak poważnie, nie widziałem auta live, ale widać, że jest mega i na pewno szybko sprzedaż. Mój sąsiad za A4 z rocznika 2008 (tapczany, bez sline wew i zew) która stała jak koza na 1BA i przebieg 232kkm (multitronic) wziął 47k pln. to tak dla przykładu, ale koledzy mają rację, że za tanio - portfel może być grubszy Mariusz z Mootopartner (Mariusz jest z Lublińca, może znasz?), mówił, że kupiłby moją gdyby była czarna...więc jak znasz to wal do niego, części sobie połapie on sam, a dwumas zrobi u siebie na warsztacie...
  23. 480L to tylko 10L mniej niż w A4 Avant, a i pod podłogą bagażnika jest jeszcze fajny schowek, myślę, że kolejne 30L - fajna miejscówka na dociążenie auta w zimie przy RWD Jedyny minus to załadunek, ale to chyba jak w każdym sedanie. Auto piękne i szczerze gratuluje. Ja powoli też przymierzam się do zdrady i 4GC

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.