Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pieron82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pieron82

  1. Dlaczego A5 na 4 rej.? Ja bylem caly czas przekonany, ze 5 osob.
  2. Sysek jakie Plany? Co bedzie kolejnego?
  3. Mi też nic nie trze tak poważnie też bym brał z ET33 9J gdyby nie szerokość lacia i moja moc Twoja Romco wygląda pięknie!!!
  4. To zmierze jutro i podziele sie wynikiem.
  5. Naprawde nic tam nie wsadzalem, jezeli chodzi o zawias jest 1BE. Chyba Rotor robi te robote + niestandardowe opony 235/40. Z ciekawosci zmierze szczeline miedzy blotnikiem, a opona - obecnie nawet zbiornik paliwa jest pusty wygladalo to jeszcze lepiej jak wiozlem 8 workow z ziemia ))
  6. nie, wysłałem Ci info na priv no i mamy juz setup letni na aucie
  7. MMI ma chyba funkcje widoczny bluetooth jak i niewidoczny dla urzadzen zewnetrznych. Zmieniales cos w jego opcjach? Samo MMI tez nie znajduje telefonu? U mnie czasami dopiero za ktoryms razem znajduje urzadzenie jak np telefon.
  8. Cud nad Wisla
  9. Mi sie tez tak czasami dzialo o czym kiedys pisalem i wszyscy pisali o sprzegle. Przejechalem kolejne 30kkm i wszystko ok (odpukac). Pomagalo przegonienie go na wysokich obrotach bieg 4 i 5 np autostrada i pod gorke. Faktycznie wrazenia jak na automacie dodam, ze auto tez po programie na 417Nm. Sprzeglo od nowosci, a nalot po programie to juz ponad 85kkm.
  10. Fajno sztuka gratuluje i bezawaryjnosci.
  11. mapa 6.9.13 (wiec chyba przejściówka 2014/15) człowiek powiedział, ze nie ma nowszej, a dla mnie to i tak jest przeskok z 2010 więc nad morze jadzie się już 8h, a nie 13 tak jak pisze WRC lektor PL to miła Pani
  12. Racja i to jest jeden z tańszych modów
  13. ...i zrobione wpadło właśnie menu PL, soft, mapy z lektorem PL.
  14. Biała musi wyglądać fajnie według mojej wiedzy nie masz też tapicerki Sprint - to jest półskóra z czarnym materialem wystepująca tylko w S-line wew, sam miałem taką i wymieniałem na Alcantarę. Powodzenia w Modach.
  15. czarny dach nie jest zły i już kilka razy myślałem o takim rozwiązaniu, ale na tym się kończyło
  16. Dzieki bardzo Co do kol to nie, opony zimowe nowe z 2014 kupione dopiero co w listopadzie, a letnie w marcu 2014 wiec jeszcze na nich pojezdze a nie planuje zmiany.
  17. uczę się języków jeszcze kilka zostało...
  18. W Katowicach są chyba takie dwie sztuki - jedna biała 2.0TFSI na pełnym sline, ale w pakiecie chrom na blachach SK i druga moja. Jeszcze jedna widziałem na SL Ja często własnie bywam w okolicach jakie masz w opisie więc pozdrawiam i do spotkania na drodze Ja podobnie miałem...tylko podziwiałem fury i "dokształcałem" się technicznie później wszystko pękło No i w końcu PDC przód pokazuje jak powinno
  19. ja mam podobnie dlatego zaczęło mnie to wkurzać i właśnie wpadł zderzak w kolorze z kompletnym PDC założony już przy okazji rozrządu, a w środę uruchamiamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.