Treść opublikowana przez pieron82
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
F36
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dlaczego A5 na 4 rej.? Ja bylem caly czas przekonany, ze 5 osob.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Sysek jakie Plany? Co bedzie kolejnego?
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Mi też nic nie trze tak poważnie też bym brał z ET33 9J gdyby nie szerokość lacia i moja moc Twoja Romco wygląda pięknie!!!
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
To zmierze jutro i podziele sie wynikiem.
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Naprawde nic tam nie wsadzalem, jezeli chodzi o zawias jest 1BE. Chyba Rotor robi te robote + niestandardowe opony 235/40. Z ciekawosci zmierze szczeline miedzy blotnikiem, a opona - obecnie nawet zbiornik paliwa jest pusty wygladalo to jeszcze lepiej jak wiozlem 8 workow z ziemia ))
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
8,5Jx19 ET43 ori Audi
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
nie, wysłałem Ci info na priv no i mamy juz setup letni na aucie
-
bluetooth znikł :/
MMI ma chyba funkcje widoczny bluetooth jak i niewidoczny dla urzadzen zewnetrznych. Zmieniales cos w jego opcjach? Samo MMI tez nie znajduje telefonu? U mnie czasami dopiero za ktoryms razem znajduje urzadzenie jak np telefon.
-
Dziwna praca silnika 2.0 TDI CR
Cud nad Wisla
-
Dziwna praca silnika 2.0 TDI CR
Mi sie tez tak czasami dzialo o czym kiedys pisalem i wszyscy pisali o sprzegle. Przejechalem kolejne 30kkm i wszystko ok (odpukac). Pomagalo przegonienie go na wysokich obrotach bieg 4 i 5 np autostrada i pod gorke. Faktycznie wrazenia jak na automacie dodam, ze auto tez po programie na 417Nm. Sprzeglo od nowosci, a nalot po programie to juz ponad 85kkm.
-
A4 B8 2.0 TFSI quattro S-line 18" Avant 211KM 6-speed Manual
Fajno sztuka gratuluje i bezawaryjnosci.
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Ja mam na dysku w mmi 3g high
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
mapa 6.9.13 (wiec chyba przejściówka 2014/15) człowiek powiedział, ze nie ma nowszej, a dla mnie to i tak jest przeskok z 2010 więc nad morze jadzie się już 8h, a nie 13 tak jak pisze WRC lektor PL to miła Pani
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
w Krk
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
Racja i to jest jeden z tańszych modów
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
...i zrobione wpadło właśnie menu PL, soft, mapy z lektorem PL.
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
Biała musi wyglądać fajnie według mojej wiedzy nie masz też tapicerki Sprint - to jest półskóra z czarnym materialem wystepująca tylko w S-line wew, sam miałem taką i wymieniałem na Alcantarę. Powodzenia w Modach.
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
czarny dach nie jest zły i już kilka razy myślałem o takim rozwiązaniu, ale na tym się kończyło
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Zostaje jak jest
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Dzieki bardzo Co do kol to nie, opony zimowe nowe z 2014 kupione dopiero co w listopadzie, a letnie w marcu 2014 wiec jeszcze na nich pojezdze a nie planuje zmiany.
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
uczę się języków jeszcze kilka zostało...
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
ostatnie zdjęcie do kalendarza super! w ogóle fajna fura
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
W Katowicach są chyba takie dwie sztuki - jedna biała 2.0TFSI na pełnym sline, ale w pakiecie chrom na blachach SK i druga moja. Jeszcze jedna widziałem na SL Ja często własnie bywam w okolicach jakie masz w opisie więc pozdrawiam i do spotkania na drodze Ja podobnie miałem...tylko podziwiałem fury i "dokształcałem" się technicznie później wszystko pękło No i w końcu PDC przód pokazuje jak powinno
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
ja mam podobnie dlatego zaczęło mnie to wkurzać i właśnie wpadł zderzak w kolorze z kompletnym PDC założony już przy okazji rozrządu, a w środę uruchamiamy