Treść opublikowana przez pieron82
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Gwizdze tylko podczas przyspieszania czy na postoju rowniez? Ty masz chyba przejscie/redukcje takie jak na pierwszym zdjeciu? Czyli zachodzi na rure 3.0, ja tez tak mam i chyba przetestuje te druga opcje...
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
dzieki Grzes za podjecie tematu dpf jest, polaczenie wedlug tlumikarza szczelne, na postoju nic nie slychac bo kreci tylko do 2500 obrotow, a to sie dzieje ewidetnie pod obciazeniem i checi szybkiego przyspieszenia.
-
B8 TrOOOOp
Sam panel, przelaczniki jada do szwecji
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Czy to jest dobra redukcja? Może powodować świszczenie? Dodam, że jak wolno przyspieszam i zwiększam obroty to się nic nie dzieje ale jak dodam gwałtownie gazu i powyżej 2k obrotów (np. wyprzedzanie) to świst jest głośny Nie ma znaczenia jaki bieg tzn 2,3,4,5,6. Redukcja np. od Dobry1 jest inna czyli redukcja jest wsadzana do wnętrza rury 3.0, a nie na zewnętrzną stronę 3.0 nie wiem czy to ma jakies znaczenie i jak mają inni dlatego podpytuje ---------- Post dopisany 13-04-2014 at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2014 at 17:04 ---------- Nikt nie pomoze?
-
B8 TrOOOOp
Pany, brakuje komus panelu do skladanych luster? Zostal mi bez przyciskow z polifta
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
ano widzisz sprawdzę w takim razie ale to nic groźnego? dzięki Olek
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
nie wiem, bo to nie ja robiłem a, to może mieć jakies znaczenie?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
No wlasnie bo ja jestem dziś po wymianie i przy 2-3k obrotów i palnik coś świszczy/gwizdze - tak jakby turbawka, też tak macie? Przy wczesniejszym wydechu 2.0 tak nie miałem. W środku mi to nie przeszkadza ale jak otworzyłem szybę to słychać jak w starych dieslach z turbo. Może coś poszło nie tak z montażem? trochę te rury mocno wystają z d*py czyt. tylnego dyfuzora i chyba muszę je uwalic...
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
3SDM 0.01
-
B8 TrOOOOp
Widziałem taką tapicerkę w poliftach - fotele sportowe. To nie są s-line tzn różnica tylko taka, że nie ma znaczka i inny materiał. S-line to boczki siedzeń w skórze, a po środku materiał speed lub alcantara, lub całe w skórze, chyba, że się mylę
-
Mapy 2013/2014 do MMI 3G HIGH HDD
cena piękna dużo zmian w mapach? nowe autostardy etc?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Dzięki za informacje jak przymontować lotkę na klapę Dobre felgi dla mnie wygląda co do rotorów to już mnie wku.... zaliczyłem dziure i przytarłem najgorsze jest to, ze nic z tym na tych felgach zrobić nie można
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Wpisz sobie na allegro Bremen lub Giasone to bedziesz mial repliki rotor.
-
B8 TrOOOOp
Dalej nie byles na tej hamowni? Wedlug mnie mus po programie. Ja odczulem roznice jak robilem 143 na 180 kucy i niutki wzrosly do 417, a auto naprawde niezle jedzie. Co do samego DPFa to przy kastracji i zaslepieniu/wylaczeniu EGRa w poprzedniej furze auto jakby drugie zycie dostalo i wedlug mnie fajniej sie zbieralo. Nie wywalaj jednak DPFa puki sie z nim nic nie dzieje - hamownia first
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
nie ale możesz kupić autko, zderzak sobie zostawić a resztę sprzedać Aleś ty dowciapny. Tylko żeby ze śmiechu Ci się zajady nie zrobiły. Miron podpowiada Ci całkiem dobrą opcję może się okaże, że finalnie jeszcze wyjdziesz na +
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
no tak w sumie to się nie dziwie bo trochę tego tam mają ja chyba z jego synem oglądałem te A5 jak byłem po jakieś graty - fura będzie koks. Tego A4 nie było mi dane zobaczyć, a byłem tam 2 razy ale nigdy go nie było ostatnio to właśnie rozmawialiśmy o tych rotorach i mówił, że będą sciągać z DE do tej A5 i, że to jednak najładniejsza felga
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
nice czy dobrze kojarze miejscówkę w Knurowie koło kopalni i gratami do Audi? tam to dopiero jest rezanie tej A5 (czerwony mat) od podstaw i full wypas, pewnie widziałeś ja widziałem jak stała chyba po lakierowaniu kompletnie goła i to chyba jej felgi będą...?
-
B8 TrOOOOp
Coś w tym jest i całkowicie się zgadzam, jednak ja nadal mam niedosyt basu w B&O :confused: B&O gra naprawdę fajnie (mam porównanie do moich 8 głośników z d*py ). Przy B&O jest tez różnica jak wygłuszysz matami drzwi, polecam bo wtedy basy już są głębsze i nie potrzeba nic więcej tylko dobrej muzyki
-
B8 TrOOOOp
ja do takiej felgi jak Ty chcesz (8,5 i ET43) zakładałem 235/40/19 - kilka stron wcześniej są zdjęcia według mnie wygląda super, praktycznie zerowy naciąg, jest około 1cm rantu ochronnego, a komfort podobny jak przy 245/40/18. 245/35 się bałem ze względu na to, ze to już mało gumy i przy zawiasie 1BE wygląda to średnio fajnie. Są koledzy co jezdza jednak na takich i tez sobie chwalą
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Piekne fele, graty
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Fajnie to wyglada i ta opona uwielbiam ja i na pewno bedziesz zadowolony
-
B8 TrOOOOp
fela jest piekna sama w sobie ale z tym ET to robi się jeszcze ladnijesza
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
sęs nie, sens tak srednica kola niewiele sie zmienia w 18 vs 19, a duza fela wyglada naprawde dobrze.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
225/50/17 takie chyba AUDI zaleca i takie miałem na zimę.
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Dokladnie, jedz na hamownie przy okazji zobaczysz ile jest niutkow 100-150pln to koszt hamowni, a bedziesz pewny programu.