Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pieron82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pieron82

  1. Gwizdze tylko podczas przyspieszania czy na postoju rowniez? Ty masz chyba przejscie/redukcje takie jak na pierwszym zdjeciu? Czyli zachodzi na rure 3.0, ja tez tak mam i chyba przetestuje te druga opcje...
  2. dzieki Grzes za podjecie tematu dpf jest, polaczenie wedlug tlumikarza szczelne, na postoju nic nie slychac bo kreci tylko do 2500 obrotow, a to sie dzieje ewidetnie pod obciazeniem i checi szybkiego przyspieszenia.
  3. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sam panel, przelaczniki jada do szwecji
  4. Czy to jest dobra redukcja? Może powodować świszczenie? Dodam, że jak wolno przyspieszam i zwiększam obroty to się nic nie dzieje ale jak dodam gwałtownie gazu i powyżej 2k obrotów (np. wyprzedzanie) to świst jest głośny Nie ma znaczenia jaki bieg tzn 2,3,4,5,6. Redukcja np. od Dobry1 jest inna czyli redukcja jest wsadzana do wnętrza rury 3.0, a nie na zewnętrzną stronę 3.0 nie wiem czy to ma jakies znaczenie i jak mają inni dlatego podpytuje ---------- Post dopisany 13-04-2014 at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2014 at 17:04 ---------- Nikt nie pomoze?
  5. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, brakuje komus panelu do skladanych luster? Zostal mi bez przyciskow z polifta
  6. ano widzisz sprawdzę w takim razie ale to nic groźnego? dzięki Olek
  7. nie wiem, bo to nie ja robiłem a, to może mieć jakies znaczenie?
  8. No wlasnie bo ja jestem dziś po wymianie i przy 2-3k obrotów i palnik coś świszczy/gwizdze - tak jakby turbawka, też tak macie? Przy wczesniejszym wydechu 2.0 tak nie miałem. W środku mi to nie przeszkadza ale jak otworzyłem szybę to słychać jak w starych dieslach z turbo. Może coś poszło nie tak z montażem? trochę te rury mocno wystają z d*py czyt. tylnego dyfuzora i chyba muszę je uwalic...
  9. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widziałem taką tapicerkę w poliftach - fotele sportowe. To nie są s-line tzn różnica tylko taka, że nie ma znaczka i inny materiał. S-line to boczki siedzeń w skórze, a po środku materiał speed lub alcantara, lub całe w skórze, chyba, że się mylę
  10. cena piękna dużo zmian w mapach? nowe autostardy etc?
  11. Dzięki za informacje jak przymontować lotkę na klapę Dobre felgi dla mnie wygląda co do rotorów to już mnie wku.... zaliczyłem dziure i przytarłem najgorsze jest to, ze nic z tym na tych felgach zrobić nie można
  12. Wpisz sobie na allegro Bremen lub Giasone to bedziesz mial repliki rotor.
  13. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dalej nie byles na tej hamowni? Wedlug mnie mus po programie. Ja odczulem roznice jak robilem 143 na 180 kucy i niutki wzrosly do 417, a auto naprawde niezle jedzie. Co do samego DPFa to przy kastracji i zaslepieniu/wylaczeniu EGRa w poprzedniej furze auto jakby drugie zycie dostalo i wedlug mnie fajniej sie zbieralo. Nie wywalaj jednak DPFa puki sie z nim nic nie dzieje - hamownia first
  14. nie ale możesz kupić autko, zderzak sobie zostawić a resztę sprzedać Aleś ty dowciapny. Tylko żeby ze śmiechu Ci się zajady nie zrobiły. Miron podpowiada Ci całkiem dobrą opcję może się okaże, że finalnie jeszcze wyjdziesz na +
  15. no tak w sumie to się nie dziwie bo trochę tego tam mają ja chyba z jego synem oglądałem te A5 jak byłem po jakieś graty - fura będzie koks. Tego A4 nie było mi dane zobaczyć, a byłem tam 2 razy ale nigdy go nie było ostatnio to właśnie rozmawialiśmy o tych rotorach i mówił, że będą sciągać z DE do tej A5 i, że to jednak najładniejsza felga
  16. nice czy dobrze kojarze miejscówkę w Knurowie koło kopalni i gratami do Audi? tam to dopiero jest rezanie tej A5 (czerwony mat) od podstaw i full wypas, pewnie widziałeś ja widziałem jak stała chyba po lakierowaniu kompletnie goła i to chyba jej felgi będą...?
  17. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Coś w tym jest i całkowicie się zgadzam, jednak ja nadal mam niedosyt basu w B&O :confused: B&O gra naprawdę fajnie (mam porównanie do moich 8 głośników z d*py ). Przy B&O jest tez różnica jak wygłuszysz matami drzwi, polecam bo wtedy basy już są głębsze i nie potrzeba nic więcej tylko dobrej muzyki
  18. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja do takiej felgi jak Ty chcesz (8,5 i ET43) zakładałem 235/40/19 - kilka stron wcześniej są zdjęcia według mnie wygląda super, praktycznie zerowy naciąg, jest około 1cm rantu ochronnego, a komfort podobny jak przy 245/40/18. 245/35 się bałem ze względu na to, ze to już mało gumy i przy zawiasie 1BE wygląda to średnio fajnie. Są koledzy co jezdza jednak na takich i tez sobie chwalą
  19. Piekne fele, graty
  20. Fajnie to wyglada i ta opona uwielbiam ja i na pewno bedziesz zadowolony
  21. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    fela jest piekna sama w sobie ale z tym ET to robi się jeszcze ladnijesza
  22. sęs nie, sens tak srednica kola niewiele sie zmienia w 18 vs 19, a duza fela wyglada naprawde dobrze.
  23. 225/50/17 takie chyba AUDI zaleca i takie miałem na zimę.
  24. Dokladnie, jedz na hamownie przy okazji zobaczysz ile jest niutkow 100-150pln to koszt hamowni, a bedziesz pewny programu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.