Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pieron82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pieron82

  1. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mumen, jak chcesz to moge Ci opylic glosniki x8 + blendy x6 z mojej A4. Mialem fabrycznie razem z 3g low. Jak dla Ciebie 250pln + kw moze wtedy bedzie dzialalo wszystko
  2. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakbyś zmienił zdanie i jednak zakupił piano, to jestem chętny na odkupienie szczotkowanego aluminium Ok, bede to mial na uwadze
  3. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ciezko dostac fajny komplet z A4 i jeszcze bez napisu quattro albo cena zaporowa...dlatego
  4. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ...i przyszly dzisiaj dekory w drewnie (te blyszczace) kurde cieszylm sie ze oddam do lakiernika pomaluje w piano i bedzie luks. Okazalo sie jednak, ze jeden jest pekniety wzdluz (na calej dlugosci) i widac to tylko pod swiatlem. Oczywisice dekory podobno z auta testowego 8kkm przebiegu tylko ku... chyba testowali w tym aucie wytrzymalosc tych dekorow odechciewa mi sie juz tego piano i chyba okleje swoje (szczotkowane aliminium) folia black glossy i jak sie mocno zuzyja to wroce do alu. Testowal juz ktos oklejanie w ten kolor? Podobno odpowiednik black piano...
  5. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak gadalem z tym kolsiem z allegro ale kazal mi napisac sms w sprawie tej aukcji i oddzwoni jak bedzie mial ja w reku i sprawdzi czy wszystko ok...Oczywisice nie oddzwonil oraz nie odbieral jak pozniej ja dzwonilem i wez tu sie dogadaj
  6. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ma ktoś do sprzedania listwe/dekor w deske? brakuje mi tylko takiej, a może u kogoś zalega? (piano lub do malowania drewno)
  7. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy ta ramka wejdzie do A4 z 2010? Rozni sie od mojej obwodka w chromie na mmi i poszla by raczej w piano. Choodz o zatrzaski etc czy cos trzeba bedzie zmieniac?
  8. pieron82 odpowiedział(a) na kusiek temat w Inne marki
    Graty Kusiek tak jak mówisz te auto trzeba zobaczyć na żywo. Zdjęcia nie oddają jak fajne jest te Coupe. Szkoda tylko, że czarna nie widać wszystkich przetłoczeń np mineral grey fajnie oddaje kształty - miałem okazje obejrzeć jak zachorowałem na 5tke. Co do ceny ciekawi mnie ile % mozna wyrwać taniej u brokera. Konfigurowałem ostatnio np. 5tkę w UK i wyszła mega cena około 15-20% taniej, nawet doliczając opłaty i koszt transportu do PL.
  9. ja właśnie napisałem do amerykancow emilka, pozostaje czekac. koszt do PL od 16-55$ (przynajmniej tak wynika ze strony) zobaczymy co odpowiedza i jak to wychodzi czasowo bo o to tez zapytałem. Dam Wam znać ---------- Post dopisany 17-03-2014 at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 21:28 ---------- Pany, czy aby na pewno dobrze to wyglada? ---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ---------- 5 sets: - U.S.P.S. Priority Mail International ($60.70) 6-10 business days - U.S.P.S. Priority Mail Express International™ ($72.55) 3-5 business days 10 Sets: - U.S.P.S. Priority Mail International ($81.45) 6-10 business days - U.S.P.S. Priority Mail Express International™ ($94.80) 3-5 business days
  10. dzięki, no jakoś to wygląda, puki co jestem zadowolony
  11. Panowie, wiadomo coś w temacie? Zamawiamy czy nie?
  12. albo 2 za 5k - mam podobne zdanie spotkałem jednak kilku pasjonatów i Breitling wartości Bentleya to dla nich...
  13. Ja tez się zastanawiałem nad Pirelli 235/40/19 ale gościu od opon doradził Bridgestone i wlasnie dziś takie zalozylem - Potenza RE050A. Cena była bardzo podobna z minimalną korzyścią dla Pirelli.
  14. Moje ulubione poniżej no i jest jeszcze kilka innych jak np. bardzo dobry Jacques Lemans i nawet Aztorin się znajdzie
  15. zdjęcia po wrzuceniu ori rotorów (ET43 8,5J) oraz opon (Bridgestone Potenza RE050A 235/40/19)
  16. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Obiecałem wrzucić zdjęcia po założeniu nowych ori rotorów z ET43 i 8,5J oraz nowych opon Bridgestone Potenza RE050A 235/40/19. Komfort jak przy 245/40/18 i opony meeeega ciche według mojej opinii. Zawias 1BE i większej gleby nie przewiduje, ewentualnie dystanse ale tutaj nie mam ciśnienia
  17. Nice ale bardziej mi sie widzi wzor jaki ma griga-st lub mial makki ---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ---------- Ja za 4h bede juz tez na swoich
  18. nie włożyłem jeszcze bo opony mają obsuwe i mają być jutro. Zakładał będę chyba w sobotę chociaż zapowiadają słabą pogode
  19. Gościu mi to jeszcze tez tłumaczył tym, ze boki są miękkie, a w Bridgestone sa twardsze i to inaczej układa się na feldze - to była Potenza S001, ja kupiłem RE050A.
  20. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja już tez zamówiłem 235/40/19 Bridgestone RE050A na ten felunek ale ET43 i 8,5J jak wiecie czekam tylko na lacie i montuje w sobotę.
  21. no przecież to normalne i zawsze tak było, że opona oponie nie jest równa.... No widzisz, dla mnie to nie było normalne i nie wiedziałem, że opona o jednej szerokości może być 1,5cm szersza od drugiej
  22. No ja dzisiaj bedec w norauto porownalem 3 opony w rozmiarze 225 (nie mieli 235 ) i np fulda 225 byla szersza od Bridgestone o prawie 1,5 cm. Michelin vs Bridgestone okolo 1cm. Ch... wie o co chodzi vredestein chyba waskie wychodza na kole, bo nawet kiedys sasiad mnie zaczepil dlaczego mam taka waska opone na 18 8j zdziwil sie gdy zobaczyl, ze to 245 ale nie mierzylismy jej w cm...
  23. 245 na pewno bedzie ok ale przy profilu 35 jest to prawie 2cm mniej na srednicy niz ja potrzebuje do jako takiego komfortu Turdzi widzialem ma nawet 225 zalozone ale nie moge go dorwac na pw.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.