Treść opublikowana przez pieron82
-
B8 TrOOOOp
ale co 20 to 20 jak będę miał na aucie to wyjątkowo wrzucę zdjęcie
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
2,6 za opony, do felg dolozylem jeszcze delikatnie ponad 2k. Płaska? No ET29 to nie jest ale jak się jezdzilo na ET47 przy 8J to roznica będzie..az 1 cm zmierzone 4cm wklesłosci
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
faktycznie pisałeś, starość nie radość
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Jakie TU? ja mam w Generali dokładnie na tych samych warunkach jak wypisałes i można spac spokojnie
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
B&O, felgi, lusterka, QQ1, MMI 3G high - oświadczenie, zdjęcia i kuniec. Sam VIN tak jak pisze Gibons to nie wszystko tym bardziej, że doposażasz na oryginałach.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Gibons idziesz jak burza akcja wiosna pełną parą dobrze dobrze Też bym takie przytulił, jakbyś coś wiedział daj znać...ceny ASO, AC może nie ogarnąć a auto pod blokiem parkuje:thumbdown: Ja właśnie teraz ubezpieczałem i dopytałem o moje dołożone gadżety. Powiedziano mi, ze oświadczenie + zdjęcia załatwią sprawę (chyba, że masz FV) - tak przynajmniej jest w Generali. Również w trakcie ubezpieczenia moża to zrobić ale trzeba dopłacić do składki za cały rok (również wstecz) nawet jak zostało Ci 3 miesiące.
-
B8 TrOOOOp
dzowniłem do kolesia przy okazji widocznych tam rotorów dopytać o rozmiar opon etc ale nic nie wiedział ale fura oczywiście bezwypadkowa i można jechać do ASO, a on nie będzie się w ogóle wstydził ja dzisiaj nabyłem już felgi w sumie ze skromnym ET43 8,5 19 oryginalne nówki sztuki mam jeszcze opony do kupienia 255/35/19 Pirelli P Zero (z tym czerwonym P Zero btw jak to zmazać? ) nówki sztuki za 2,6k i to chyba nie jest zła cena...także Miron ja się wypisuje z listy oczekujących na fele i dziękuje za pomoc. Będę miał także dostep do nowych felg i opon wszystko w oryginałach ale czekam na listę do A3, A4, A5, A6, A7, A8 jakby ktoś był zainteresowany podeślę jak dostanę.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, a przy zawiasie 1BE i feldze 19 8,5 ET 42 opona 255/35 będzie bociek ze schowanymi kołami? Czy tak jak w linku Mirona ?
-
B8 TrOOOOp
Będzie tarło na 100% wiedziałem, ze mogę na Ciebie liczyć a cos w tej sprawie felg się posunęło? zbliża się koniec lutego
-
B8 TrOOOOp
Pany, będzie pasował ten komplet do B8, nie będzie nic tarło etc? 5x112 AUDI ROTOR 19'' ORYGINAŁ A5 RS5 S5 A6 LATO (4002286904) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mam zawieszenie 1BE
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja też zazdroszczę ...ale gratuluję, piękna robota!!! Czy z mojego 2.0TDI też coś podobnego wyjdzie? Ewentualnie przez ile muszę podzielić KM i Nm, a ile pomnożyć przyspieszenie do 100km/h vs S6 Szymka?
-
Mycie auta a temperatura minusowa?
No ja minimum 20pln spryskanie piana calego auta chwile odczekam (czas na szluga) i po kolei kazdy program konczac na nablyszczaniu. Zadnej gabki etc wszystko pieknie schodzi i autko lsni jak psu jajca
-
Polecane opony letnie
Ciekawe tylko, ze zero konkretow w temacie vredow. W sessantach na A4 smigalem prawie dwa sezony i bajka. Wczesniej 159 okolo 3 lat i tez no problem w sumie okolo 200kkm. To na dunlopach zaliczylem dzwona w 159 bo sie slizgaly na mokrym Sessanty glosne nie sa, a bieznik spełnia swoje zadanie. Zastanaiwam sie tylko jak przy 19" (mam porownanie na 17 i 18). Do gry wlaczyl sie jeszcze Goodyaer F1 assymetric 2 bo cena taka sama i opinie UZYTKOWNIKÓW dobre... wszystko wskazuje na to, ze pozostanę wierny Vredom ale..niech sie wypowiedza Ci co faktycznie troche pojezdzili na jednych i drugich oponach w miescie na autostradach i wsiach najlepiej od nowosci, a nie Ci co jezdza tylko na disco do kosciola i po zakupy. Inaczej te opinie niczego nowego nie wprowadzaja...sorry ale taki "tutaj" mamy klimat
-
Polecane opony letnie
- Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 - 72dB - Goodyear eagle f1 asymmetric 2 - 69dB ja rozważam jeszcze: - Vredestein Ultrac Sessanta - 67dB Takie dane podał mi gość od opon. Na ostatnich jezdziłem (245/40/18) i faktycznie są ciche ale nie wiem czy nie zmienić na inne bo ide w 19 i trochę szersze.
-
B8 TrOOOOp
jo szukom, ale price musi być dobry
-
Polecane opony letnie
245/40/18 przy szerokiej feldze. Ok Ja zmieniłem na oryginalną audi z 8,5" R19 na 7,5" R18. dopuszcza producent dla A4 B8 też 225/45/18 . 255/35/19, które miałem - piękne, ale męczyłem się strasznie:kwasny: początkowo chciałem 245 ale stwierdziłem, że to żadna zmiana z 255 i zdecydowałem że kupie 225 z większym profilem. ---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- typoszereg opon do A4 B8 http://s10.postimg.org/ixfzxup39/IMG_2869.jpg powiedz proszę jak Ci się jeździło na 255/35/19 - ja mam obecnie 245/40/18 i szukam opinii a widzę, że piszesz iż się męczyłes...
-
B8 TrOOOOp
Pany panel lusterek (składane) z polifta: mocowania, wkręty i zatrzaski etc są takie same ja we wcześniejszy modelach B8?
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Ja tez prosze o wiecej szcegolow moze byc pw, dzieki
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
nie mam, bo ja się tym nie bawię - nie mam ręki do takich rzeczy znalazłem w googlach 12233 lub 21295 (są z www), ale zapytaj kogoś kompetentnego z forum, żeby nic nie...
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
To ja nie wiem, on to odklikał na 電纜光碟 być może trzeba wejść najpierw w security access...tego nie wiem, a on też już z tym śmiga ponad rok.
-
B8 TrOOOOp
Czy sama wymiana coś daje? Czy do tego jest jeszcze wymagany program. Mam program na 180KM i zastanawiam się nad IC ale nie wiem czy sama wymiana wprowadzi jakieś zmiany czy tylko razem z programem pisanym na nowo? dziękuje
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
mój kolega tak ma, nie ma błędów, a przycisk może sobie włacząć i wyłączać ale FIS nic nie pokazuje.
-
Poleć swojego mechanika:)
http://www.dufal.pl
-
B8 TrOOOOp
Bierz te drugie w zupełności Ci wystarcza a i sprawdzone są - nie wywalają błędów na fis Kolor świecenia też Ok Pytanie: czy po operacji wymiany zarowek dalej mozna nazywac te swiatla przeciwmgielnymi i spelniaja swoja role, czy tylko bedą wygladac?