Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pieron82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pieron82

  1. Only chrom, fajnie komponuje sie ze znaczkiem OOOO oraz elementami co masz w chromie. Ja mam Ibisa w pakiecie black ale tez mam chromowane koncowki. Gra to ze znaczkiem i kolpaczkami felg ktore tez maja chromowane obwodki
  2. pochwal się ta RS4 w Moje Audi - sorry za OT wrzuc jak możesz zdjecie tej S4 na rotorach tak by było widać jak wygląda ET43 względem błotnika
  3. dzięki za informacje w takim razie czeka mnie jeszcze zakup gratów (zapytam wlasiciela wątku ) Ogarniesz, prosty modzik, tylko trochę kabelków trzeba pociągnąć nic nie trzeba wiercić i kombinować, wszystko pasi przeceniasz moje możliwości ostatnio montowałem oświetlenie w drzwiach i zajęło mi to ze wszystkim 7h wiązki miałem gotowe tylko przelozyc razem z klamkami + dziury
  4. Caly czas mysle o tej klapie czyli zaiwasy zostaja stare ale trzeba cos wiercic i kombinowac w nich? Czy wszystko p&p? Cena 800 pln za montaz, kodowanie wraz z instalacja oraz otwieranieem i zamykaniem z kluczyka to duzo? Sam tego nie ogarne
  5. Fotel robia wrazenie gratuluje! Mam jedno pytanie, czy pakiet schowek pod siedzeniem mozna przykrecic do takich co sa bez? Mam siedzenia Sline z tapicerka speed i tam wlasnie sa te schowki a chialbym je przykrecic do nowych, ktore moga byc bez np takich jak ma Sysek a stare opylic
  6. Sysek stolki brales z Olsztyna od tego kolesia z aledrogo? Ile dales? Moze byc priv
  7. pieron82 odpowiedział(a) na Pete_ temat w 2.0TDI
    spróbuj te koło pasowe altka (około 250 chyba) wymienić chociaż dziwne jest to, ze jak potraktujesz pasek wodą to jest na chwilę cisza (why?). u mnie wlasnie ten test był bodźcem do wymiany nowego paska bosch na nowy conti (chociaż Ty go masz) jutro zrobie zdjecie tego paska i wkleje.
  8. Wydaje mi się, że są rzeczy na których nie należy oszczędzać w naszych autach. Oleje, płyny, dobrej jakości paliwo wymiana takich części jak właśnie rozrząd etc. Te "oszczędności" (swój montaż), które poczynisz przy rozrządzie etc. mogą Cie sporo kosztować w przyszłości. Nawet jeżeli robisz poza ASO (nie wiem czy warto korzystać z ich usług) pokombinuj ze swoim mechanikiem/warsztatem tak aby wszystko było od nich (części + montaż wraz z FV) jak wyjdzie trochę drożej to wyjdzie ale Ty masz spokój i gwarancję, ze jak coś się stanie to masz wszystko. Mi jeszcze brakuje trochę do wymiany rozrządu ale zawsze tak robiłem i sen wtedy jest spokojnijeszy Sorry za OT.
  9. pieron82 odpowiedział(a) na Pete_ temat w 2.0TDI
    Tylko na zimnym silnku przez kilka minut pozniej po przejechaniu kilku km i ponownym odpaleniu juz cisza ale wiadomo silnik byl cieply. Zdiagnazowane, ze to pasek metoda "kropli wody". Na poczatku tez obstawialem altka ale okazalo sie, ze pasek. Jak masz Conti to musialbym zobaczyc jaki mam symbol ale ma taka dziwna powloke swiecaca od zew. Moze go juz kilka razy sciagales? Zrobie pozniej zdjecie i wrzuce.
  10. i tu kolejny przykład, po co płacić za fele oryginał ze znaczkiem Audi jak produkcja jest Italy - jeszcze się okaże, że to ta sama fabryka gdzie robią repliki Giasone do czarnej fury bajka!
  11. China nie znaczy zło, widziałem sterowniki do drzwi jak szukałem do swojej A4 produkcji made in china zresztą teraz jest wszystko z chin spróbuje trochę je po dosciskac dziekuje za Wasze uwagi.
  12. pieron82 odpowiedział(a) na Pete_ temat w 2.0TDI
    oj sorry nie wkleiłem go sprawdź ten pasek.
  13. Panowie czy wy też tak macie, że LEDy wewnątrz auta (podsufitka przód) świecą trochę jaśniej na zapalonym silniku? Może dziwne pytanie ale tak jest wlasnie u mnie. Dodatkowo przy zapalaniu mam takie mruganie kilkukrotne lampek w podsufitce. Kupiłem LEDy tutaj.
  14. swoją drogą HK grał fajnie, a Beemki też już chyba mają B&O
  15. pieron82 odpowiedział(a) na dobry1 temat w Audi A4 B8
    to wiem, ze nie ori ale może numer się zgadza z tym co w aso?
  16. VIM (video in motion) musisz sobie uruchomić/odblokować/zakodować. Po to jest ta blokada by kierowca patrzył przed siebie, a nie w ekran mmi podczas jazdy Mądrzejsi koledzy z forum na pewno pomogą ogarnąć temt. Jak masz dvd z navi w bagażniku to masz 2G. Ja miałem 3G low i płyta DVD/navi była pod zaślepką na konsoli centralnej gdzie były jeszcze 2 sloty do kart SD.
  17. pieron82 odpowiedział(a) na Pete_ temat w 2.0TDI
    a masz ten odgłos na zimnym silniku czy cały czas? jak dodajesz np. gazu i trzymasz go to tez tak słychać? jakiej firmy masz pasek? ja miałem u siebie taki dźwięk jak (od 35 sek) na filmiku. ale okazało się, ze to jednak był pasek Boscha po wymianie go na conti od 3 miesięcy cisza...
  18. pieron82 odpowiedział(a) na dobry1 temat w Audi A4 B8
    Kiedys ktos wklejal na troooop z aukcji na aledrogo - to ten po prawej chyba. Zestaw 3xemblemat logo AUDI S-LINE grill + boczne
  19. pieron82 odpowiedział(a) na Pete_ temat w 2.0TDI
    A kolo pasowe/sprzegielko altka? Mowili w serwisie, ze troche jest takich przypadkow. Sprawdz jeszcze raz pasek tzn polej go kroplami wody jak piszczy, gdy nastanie cisza to dalej pasek...jak nie, to trzeba szukac dalej. Pamietaj z paskiem jest jak z kondonem raz zalozony i sciagniety nie powinien byc uzyty ponownie
  20. No te klamki faktycznie nie powalaja myslalem, ze bedzie troche mocniej chociaz juz mam maks te pokretlo przy swiatlach...ale pryznajmniej nie ma wioski WRC kiedy uzupelnisz punkt 4 nie wiem czy pchac w drzwi wew te duze ledy jak na zdjeciu kilka postow wczsniej czy zwykla mala do dziurki w raczce od spodu. Btw macie gdzies aktualny link na aledrogo do zmiany wszystkich lampek wew i zew w drzwiach na led bialy zimny?
  21. pieron82 odpowiedział(a) na Pete_ temat w 2.0TDI
    Pete mi mechanik mowil, ze przod wyjezdza przy wymianie. Mialem juz taki pomysl by wymieniac gdy byl dziwny dzwiek bo wlaczeniu obciazenia i tylko na zimnym silniku. Okazalo sie, ze to pasek wielorowkowy Boscha (nowy) byl do d*py. Teraz siedzi Conti i cisza...
  22. pieron82 odpowiedział(a) na wojcian temat w 2.0TDI
    Wojcian daj znac co to bylo jak juz ogarniesz temat. Byle to byla pier**la jak pisze lukas. Ja mam fajnych mechanikow ale to Slask ogarniaja grupe VW...mi juz troche pomogli gdy inni rozkladali rece.
  23. to bardzo dobra wiadomość boję się sciągać całych boczków jak ognia dziękuje Gibons za pomoc!
  24. :facepalm:czyli jesteś ponad program do klamek tez wrzucałeś białe diody czy zostałeś przy czerwonych?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.