Treść opublikowana przez pieron82
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Wiem, właśnie te zdjęcie jest od nich ale pytałem czy ktoś to ma?
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Przyciski w chromie od polifta. http://img835.imageshack.us/img835/6404/qaul.jpg Gibons, trzeba sciągać całe boczki do wymiany przycisków? Btw fajna fura !!! Trochę rzeczy jeszcze musze dorezać
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Panowie może gdzie missnałem temat ale ma ktoś coś takiego w drzwiach przód i tył?
-
Spoty Olsztyńskie
Dobrze się wydaje ja pytałem, ale ogólnie cisza w temacie w ogóle wydaje mi się, że nie będzie to Bóg wie jaka okazja bo mimo dobrej ceny już trochę wiszą może to wina kiepskich zdjęć a gościu jakiś mało kumaty, jak się go prosi o jakieś lepsze foto to odpowiada, że przecież na aukcji wszystko widać ogólnie to wątpię żeby te fotele były po takim przebiegu jaki jest podany w aukcji:wink: napisałem raz jeszcze do kolesia. dam znac
-
Spoty Olsztyńskie
Panowie, sorry za OT ale może ktoś zna sprzedawcę i mógłby podjechać (bo mieszka w pobliżu) zobaczyć fotele z aukcji? Audi A4 8k B8 skora S-LINE fotele tapicerka (3866397476) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Stukanie przy przyspieszaniu
Tylko doradzałem bo mi te objawy też nie pojawiały się od razu pod odpleniu auta ale już po przejechany kilku skrzyżowaniach=kilometrów. W każdym razie życze aby to było coś małego czyt. taniego
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
bardziej chodzi mi o srednice koła i chyba jednak pójdę w 255/35/19 korzystałem z różnych kalkulatorów i srednica vs obecna pojdzie około 8mm w górę co daje większy prześwit ale tez zmniejsza szparę do błotnika. 245/35 będzie praktycznie tak samo jak na 18 tyle, ze więcej felgi i prześwit jak na 18. Zostaje ostatnia opcja na Gibonsa 245/40 tyle ze tutaj już duża róznica bo prawie 2,5 cm srednicy vs 18 i największe przekłamania na prędkościomierzu bo około 4% ehhh, a miało to być takie łatwe
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
http://a4-klub.pl/a4-s4-rs4-b8-76/all-b8-audi-a4-b8-avant-caga-278424/ Co do opon zostaw taki rozmiar, albo zmień profil na 245/35/18 245/35/19? Boje sie, ze straci sie opona i na obwodzie tez nie zyskam vs 18" a chcialem troche taki efekt uzyskac ewentualnie zostaje zalecane 255/35/19 lub tak jak Ty masz 245/40/19 hmmm...
-
Stukanie przy przyspieszaniu
Sprawdz jako pierwsze zawias. Wjedz na podnosnik i sprawdzcie czy tak sie dzieje gdy kola sa w powietrzu i zmieniasz biegi "jadac" czy tylko pod obciazeniem kol. W poprzednim aucie stukala mi tak tuleja na wahaczu. Ruszala sie przod tyl jak dodawalem gazu po zmianie biegu. Sprawdz jeszcze czy kola sa podokrecane bo tez to czasami moze byc przyczyna - silnik i skrzynia to juz brutalna diagnoza
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
rozmiaru przy feldze 8.0 i 8.5 bo takie, sa jeszcze roznice miedzy alusport i pozostałymi sprzedawcami - obecnie mam vredestein us 18" 245/40/18 wiec pewnie i marka zostanie bo jest sprawdzona
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
dzięki Miron! wlasnie luknąłem w Alusport i maja te felgę ale 8.0JX19 te pozostałe firmy mają 8.5Jx19 btw jakie opony doradzasz?
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
nie znalazłem, ta wyszukiwarka mnie zamęczy
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
Ta ori ale wloskie lub tajskie dzieki Gibons bede myslal Ty jezdzisz na 19 masz moze zdjecia swojego setupu plus opis szerokosc felgi, et, opona etc? Ty chyba tez zmieniales sprezyny...
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
Dzieki Gibons wiedzialem, ze moge na Ciebie liczyc te dystanse sa konieczne? Sporo jezdze, a slyszalem ze lozyska na tym cierpia? Felgi 18 tak ja piszesz zostawie na zime bo na 17 auto wyglada a jezdze na oponach 225/50.
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
Dzieki Briano! Czyli chyba lepiej et35 pod warunkiem, ze nie bedzie wystawac poza nadkola i chyba niepowinna przy takim et
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
Panowie, Jezdze białym Avantem w S-line i sobie myślę, że bardzo fajne by te fele wygladały na moim OOOO - widziałem, że klika osób dobrze się wypowiada w temacie tych felg, które są Made in Italy. To co mnie interesuje w linku ale jakie opony letnie do tego optymalnie dobrać bo widziałem, ze audi zaleca 255/35/19? 19" GIASONE 5x112 AUDI A3 A4 A6 Q5 ITALY !! (3761553064) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Obecnie na lato mam takie - ori przemalowane na czarny + klar oraz opony 245/40/18 chciałem wrzucić je na zimówki ale jakie opony wtedy głównie chodzi o rozmiar? Nigdy nie jeździłem na 18 w zimę a obecnie kulam się na 17 i oponach 225/50/17 Bardzo proszę o poradę, dzięki! ---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ---------- jeszcze znalazłem takie ale mają inne ET 35 w wcześniejsze 45...? FELGI ALUMINIOWE 19'' 5X112 VW,AUDI ROTOR S-LINE (3825741035) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany 03-01-2014 at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2013 at 16:38 ---------- up ET 45 jak będzie wyglądało przy oponie 245/35/19?
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Polaczenie z baza daje radę, dzieki Panowie
-
Koszt oryginalnej DVD z mapami 2013
Czy jak sie juz ja kupi sa jakies dodatkowe koszty jak aktualizacja softu? Mowimy o oryginale w aso
-
Nawigacja a sterowanie glosem
Fajna sprawa i wygodna!
-
Filmy na MMI
Przylaczam sie do pytanai kolegi, slyszalem, ze jeszcze nie ma softu co obsluguje filmy z kart sd pod 3g high ael moze zna ktos jakis trik
-
Jaką kartę SD kupić ?
Mi czyta 16gb w MMI 3g high
-
Opony Vredenstein 225/45/17
Ultrac sessanta - Ja jezdze na takich ale 18 i zachowuja sie bardzo dobrze zarowno na mokrej jak i suchej nawierzchni. Sa tez ciche wiec jezeli nic im nie dolega to bierz. Sprawdz dot oraz czy nie sa wyzabkowane, naprawiane etc. Kolejne moje to juz chyba 19 ale tez tez ten model
-
Poleć swojego mechanika:)
katowice: O firmie - Mootopartner ja tam jezdze od ponad roku i narazie jest ok
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Dzieki Panowie juz wiem powinny byc 3 jezeli jest BO oraz SDS, dzieki za pomoc
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Panowie, dzięki za rady z wygłuszaniem - B&O podłączony teraz już jest czad!!! wygłuszenie naprawdę robi niezłą robotę bo miałem okazje posłuchać tez B&O bez wygłuszania. Swoją drogą może ktoś wie co daje mikrofon z zestawu B&O montowany w przednim panelu na podsufitce?