Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Panowie - zbędne posty , hamować bajerę
  2. a mi Lubelak to z Palikotem sie kojarzy hyhyhy
  3. poprawiłem heh
  4. bo mnie buc z mysłowic podpuszczał
  5. eeee no mi inter risk 3tyg temu jak brałem ubezp wycenił na 21.000 , to pzu coś ściemniają[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 14:33_________________________________________________Moskal współczuję - parówa była godna
  6. CZERWONY KARK do mnie dzwonił i mówił , żeby temat o parufffie wypertolić w kosmos , bo generuje za duże obciążenie na serwerze :naughty:
  7. Iverson odpowiedział(a) na jankazas temat w Audi
    Dżizas ale lubię coupety :kox: :kox: , super auto , pomyśl może nad soczewką z S2 i ładniejszą końcówką wydechu bo te cienki rułki psują efekt
  8. OOOłłłłłłłłł JEAH :kox: :kox: :kox: ...czyżbyś Poziek lubiał wielkopolskie "zwisdolepy" ??!!
  9. ...i jaki koszt i ile czekałeś
  10. słuchaj w tym wątku przedstawiamy swoje auta , wraz ze zdjęciami , ich brak powoduje usunięcie wątku , jak będziesz chciał je dodać , napisz do mnie pw , odblokuje temat [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 13:20_________________________________________________teraz ok, ładne auto do modów
  11. dlaczego nie zamówisz u naszych klubowych dystrybutorów części
  12. ja mam cały pakiet oświetlenie oprócz diód w klamkach
  13. łorewer , ważne jak wygląda i jak jest wytrzymała na pl drogach :tongue4:
  14. ja nie mam dystansów , felga ma et 35 :kox:
  15. kurfa klapa us w avancie to poracha na maxa , w usa swoje a4 robią na styl euro , a tu na odwrót hyhyhy
  16. widzę że przód , upodabniasz do mojego hyhyhy
  17. mówisz , że były by kosior
  18. 1 post nie na temat i będą kropeczki
  19. ...stary cos Ty chcesz , zęby stracić, i zawiechę co 5tyś wymieniać , ta 16" to i tak za duża , zmień na 15" i nie słuchaj szpanerufff :polew:
  20. oooo no to będzie okazja do spota , jak za starych czasów , tylko daj wcześniej znać
  21. ...i co opłaciło sie , komentarze tak ale bez podjudzania [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 20:19_________________________________________________ nie mam zamiaru , nie podoba mi się to auto ...
  22. hallooooo bez jazd tutaj proszę :evil:
  23. potwierdzam
  24. ...nie gadaj , jak dla mnie bardzo dobry film
  25. The Ghost Writer , Polańskiego , bardzo dobry thriller sensacyjny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.