Treść opublikowana przez Iverson
-
Wąskie e30
- CIF Aerodick.. C.D
Rafałekx :good: :polew:- [B6 AWX] Oem +
wow ładnie - gratuluje- CIF Aerodick.. C.D
...polecenie słuzbowe dla Rafalekxa na weekend i powinno wystarczyć... :polew:- CIF Aerodick.. C.D
to za 4 moje prosiakowe koła rozumiem , że lekko pójdzie , id pełna tankujesz hyhyhy- [B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
no naprawdę nieźle :good:- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
true - dla mnie jest ona niezwykle paskudna :sick3:- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
to to pod zbiorniczkiem od wspomagania??- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
...no własnie gdzie?? i co to niby daje w tym telepaku- [B5 AGB] VIAGRA
...no właśnie , dope to se do kluczy przypnij- [ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158482.0 oglądaj i wybieraj- [ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
w bagażniku w kole zapasowym masz białą wlepkę , tam będziesz miał oznaczenie silnika 3 literowe- [ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
w wolnossącym silniku przyrosty mocy są bardzo małe , jedynie co , to możesz zayebać jakiś basowy bulgot z wydechu , reszta nie ma sensu , jest jeszcze opcja kompresor , no ale to worek hajsu , lepiej sprzedać i kupić 1.8T- [B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
niwelator pierdów- [B5 AJM] Chip w AJM
pytaj u naszych tunerów - czasem maja , (rob555, rogal , patrox,ctv)- [B5 AVG++] madafaka OEM
no za niedlugo będzie prawdziwa battalionowa wyprzedaż fur- [B5 AVG++] madafaka OEM
no napewno milion razy większy kox, niż ten murzajski chrom który psuje całą felgę- [B5 AVG++] madafaka OEM
to kolo w czarnym macie , byłoby kox- [ALL B5] Parówa
- [ALL B5] Parówa
skoro jest nowy serdelek to zamykam :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 08:52_________________________________________________...dobra juz mnie nie wyzywaj - otwieram- [ALL] Nokian WR G2 - pytanie o kierunk bieznika
Turdzi jak będę w Tbg , to napiszę ci jak ja mam bo tez mam te zimówki , w sumie nawet za bardzo nie przyglądałem się jak jest u mnie- [B5 AGB] VIAGRA
no to za***rdalaj na niedzielę chemię w tesco wykładać- [B5 AGB] VIAGRA
- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ten battalion to jak pipa żeś nakleił- [B5 AJM] Chip w AJM
...btw ciekawe czy podejdzie coś od scanii , jak na filmiku ze starym mietkiem hyhyhy - CIF Aerodick.. C.D