Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Iverson odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
  2. Iverson odpowiedział(a) na Reggi temat w Inne marki
    Rafałekx :good: :polew:
  3. Iverson odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    wow ładnie - gratuluje
  4. Iverson odpowiedział(a) na Reggi temat w Inne marki
    ...polecenie słuzbowe dla Rafalekxa na weekend i powinno wystarczyć... :polew:
  5. Iverson odpowiedział(a) na Reggi temat w Inne marki
    to za 4 moje prosiakowe koła rozumiem , że lekko pójdzie , id pełna tankujesz hyhyhy
  6. no naprawdę nieźle :good:
  7. true - dla mnie jest ona niezwykle paskudna :sick3:
  8. to to pod zbiorniczkiem od wspomagania??
  9. ...no własnie gdzie?? i co to niby daje w tym telepaku
  10. ...no właśnie , dope to se do kluczy przypnij
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158482.0 oglądaj i wybieraj
  12. w bagażniku w kole zapasowym masz białą wlepkę , tam będziesz miał oznaczenie silnika 3 literowe
  13. w wolnossącym silniku przyrosty mocy są bardzo małe , jedynie co , to możesz zayebać jakiś basowy bulgot z wydechu , reszta nie ma sensu , jest jeszcze opcja kompresor , no ale to worek hajsu , lepiej sprzedać i kupić 1.8T
  14. pytaj u naszych tunerów - czasem maja , (rob555, rogal , patrox,ctv)
  15. no za niedlugo będzie prawdziwa battalionowa wyprzedaż fur
  16. no napewno milion razy większy kox, niż ten murzajski chrom który psuje całą felgę
  17. to kolo w czarnym macie , byłoby kox
  18. bez OT
  19. skoro jest nowy serdelek to zamykam :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 08:52_________________________________________________...dobra juz mnie nie wyzywaj - otwieram
  20. Turdzi jak będę w Tbg , to napiszę ci jak ja mam bo tez mam te zimówki , w sumie nawet za bardzo nie przyglądałem się jak jest u mnie
  21. no to za***rdalaj na niedzielę chemię w tesco wykładać
  22. ten battalion to jak pipa żeś nakleił
  23. ...btw ciekawe czy podejdzie coś od scanii , jak na filmiku ze starym mietkiem hyhyhy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.