Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. jeden OT i leca kropki , bo już mnie nudzi usuwanie postów w tym śmietniku jaki narobiliście
  2. Iverson odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie wiem czy to juz tu było ale dla przypomnienia: http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/joey.html&category=3
  3. jak by się zadeklarowało więcej niż 3 osoby to można cos wymysleć
  4. kurfa nieźle , prawie w 11% ładna jak moja [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 16:52_________________________________________________Armi wrzucaj w większej rozdzialce to foty bedziemy pakowac do galerii
  5. bedziesz zmienial lampki na zespolone?? pikny gryll
  6. ja bym założył 18" od slr-a , rant spolerować a środek jebnąć na jakiś kolor i kox jak HWÓJ :kox: , a nie zakładac oklepane felgi
  7. zobaczysz co na wiosne sie bedzie działo na ulicach
  8. szukaj dekli bo teraz to nie pasują wogóle te co masz , koło kox , aaa i lepiej załóż szer 225 , słuchaj wujka dobra rada
  9. szkoda że masz mozliwośc pisania w tym watku
  10. niby 5ps i parę niutów wiecej ale czuć to "jebnięcie"
  11. raz udało mi sie wykręcić 1080 do rezerwy ( 2 trasy ) , tak to srednio 850 do rezerwy
  12. oooo no jak najbardziej ZA
  13. Iverson odpowiedział(a) na FAFAL temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pasuje L-ka??
  14. jesuuuu tej padlinie to nawet popalone grylle nie pomogą
  15. ja nawet klucza nie miałem , tylko Adaś miał pare kartonów vodki i kurfa , jak psy żeście krążyli dookoła
  16. :polew: :polew: o k**wa , jak dobrze pamiętam , to po zmroku radze nie otwierac nikomu
  17. to jest "Pan" od WFu Poźka
  18. chyba tylko wtedy jak ostatnią forumową b5 zezłomują
  19. Jaki wątek był najszybciej rozwijającym się :gwizdanie: ??
  20. Tak do Pleszewa , Mariusza polecam już 2 moje auta u niego robilem , jeden z najbardziej ogarnietych tunerów w PL

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.