Treść opublikowana przez Iverson
-
[ALL B5] a4 tuning
jeden OT i leca kropki , bo już mnie nudzi usuwanie postów w tym śmietniku jaki narobiliście
-
B6 DIVISION
nie wiem czy to juz tu było ale dla przypomnienia: http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/joey.html&category=3
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
jak by się zadeklarowało więcej niż 3 osoby to można cos wymysleć
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
kurfa nieźle , prawie w 11% ładna jak moja [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 16:52_________________________________________________Armi wrzucaj w większej rozdzialce to foty bedziemy pakowac do galerii
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
- [B5 AGB] VIAGRA
bedziesz zmienial lampki na zespolone?? pikny gryll- [ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
DOH :doh1:- [ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
ja bym założył 18" od slr-a , rant spolerować a środek jebnąć na jakiś kolor i kox jak HWÓJ :kox: , a nie zakładac oklepane felgi- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
zobaczysz co na wiosne sie bedzie działo na ulicach- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
naklejki- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
szukaj dekli bo teraz to nie pasują wogóle te co masz , koło kox , aaa i lepiej załóż szer 225 , słuchaj wujka dobra rada- [ALL B5] a4 tuning
szkoda że masz mozliwośc pisania w tym watku- [B5 AJM] Ile kilometrów na baku
niby 5ps i parę niutów wiecej ale czuć to "jebnięcie"- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
łeee tam- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
- [B5 AJM] Ile kilometrów na baku
raz udało mi sie wykręcić 1080 do rezerwy ( 2 trasy ) , tak to srednio 850 do rezerwy- Głosuj na Gortata
oooo no jak najbardziej ZA- [B5 AHL] FAFAL
Pasuje L-ka??- [B5 AGB] VIAGRA
jesuuuu tej padlinie to nawet popalone grylle nie pomogą- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ja nawet klucza nie miałem , tylko Adaś miał pare kartonów vodki i kurfa , jak psy żeście krążyli dookoła- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:polew: :polew: o k**wa , jak dobrze pamiętam , to po zmroku radze nie otwierac nikomu- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
to jest "Pan" od WFu Poźka- Podsumowanie roku 2010
chyba tylko wtedy jak ostatnią forumową b5 zezłomują- Podsumowanie roku 2010
Jaki wątek był najszybciej rozwijającym się :gwizdanie: ??- [B5 AEB] Kolejny dodatek: Lampy tył USA
Tak do Pleszewa , Mariusza polecam już 2 moje auta u niego robilem , jeden z najbardziej ogarnietych tunerów w PL - [B5 AGB] VIAGRA