Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. nie pamiętam juz kto ale ktoś z moich znajomych z Kalisza , wpakował do 1.8T lub TDi 150ps allegrowy soft , i pojechał z nim do goodhope'a , o dziwo na rolkach były bardzo ladne kreski , nie szkodzące dla sprzęgła ani motoru, soft wymagał tylko muśnięcia aby był idealny , było to ze 2 lata temu , skopiowanie ładnej mapy to nie problem dla ogarnietego elektronika
  2. 3 dni po swietach a mnie jeszcze trzyma
  3. kurfa jest plan...koleś pewnie jest pakerem , a jak wiadomo pakerki mają mientkie i małe wacki , więc nasyłacie mu sex bombę np "luźną Maję" , pako się łamie psychicznie , bo by chciał , a nie może , jest w dołku i w tym momencie wpada słynny wiking z północy mariomadafakakillerhuj , w 3sekundowym ciosie łamie pako w pół , robi "dziesionę" i rozdaje zaległe fanty poszkodowanym :decayed: , tylko pogadajcie z Tomeksem , żeby dał namiary na mario
  4. Iverson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    10 stron spamu , będę tu wpadał częściej od dzisiaj :gwizdanie:
  5. dokładnie tak ,tylko moja jest bardziej prostokatna
  6. tak od plecionki mam , środkowa puche przelotową i na końcu mam mała puche przelotowa bo bardzo buczało w zakresie 1600-2000obr , wolny wydech może z 3ps dał
  7. to seryjna srednica 2" , czyli 50mm , na końcu mam małą przelotową puszkę długosci 20cm , wywalony kat zostawiony środkowy przelotowy
  8. ...no grill do zmiany i jest ładnie , jak chcesz nalezec do b5 battalion napisz do mnie pw
  9. ... Wesołych Świąt
  10. może LUCKY B 7
  11. ...ale czekam na grzeszną katoliczkę w moherowych stringach
  12. ...nie ze mna ok. ale , że wy tak na publicznym forum omawiacie jakieś zberezieństwa i sodomskie obyczaje , to aż kole w oczy , muszę się zrelaksować przy religia tv
  13. LESZCZE z B7 :polew:
  14. ok zakupiłem płyn zimowy ze statoila 5l -30zł . Kupiszon niemożliwy , zamarzal mi na szybie przy -10*C , piertole dalej leje biedronkę 10zł - 5l , tak samo dziala jak ten ze statolia
  15. no to zamykamy , czekamy na nową zdechlinę [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 10:17_________________________________________________otwarte na prosbę Crisa :gwizdanie:
  16. ok pogadali to zamykam , nowe tematy w nowych działach pozdrawiam
  17. piękna , tylko te końcówki proste i będzie kox
  18. dziś to sie tak zakopałem , że mnie górale z parkingu wypychali
  19. osłony nie mam od roku i nie zakładam , bo to nie ma sensu , nic nie robie z gwintem bo po co
  20. hmmm powiem Ci że nie wiem , bo generalnie jak leciał olej to czarny , teraz mam wymianę i będę zlewal przez gazę i zobaczę czy jakieś babole poodpadały .Co do felg to narazie nic wielkiego nie planuję , świńskie zostają
  21. eee tam kondon daje radę , będzie dobrze Józiu btw...ważyłes może swoje auto , mamy podobne wyposażenie i jestem ciekawy ile by Twoje wazyło ,mój 1460kg prawie na rezerwie beze mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.