Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AEB] Kolejny dodatek: Lampy tył USA
nie pamiętam juz kto ale ktoś z moich znajomych z Kalisza , wpakował do 1.8T lub TDi 150ps allegrowy soft , i pojechał z nim do goodhope'a , o dziwo na rolkach były bardzo ladne kreski , nie szkodzące dla sprzęgła ani motoru, soft wymagał tylko muśnięcia aby był idealny , było to ze 2 lata temu , skopiowanie ładnej mapy to nie problem dla ogarnietego elektronika
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
gratki funfel
-
[ALL] Sprzedający 312MC
3 dni po swietach a mnie jeszcze trzyma
-
[ALL] Sprzedający 312MC
kurfa jest plan...koleś pewnie jest pakerem , a jak wiadomo pakerki mają mientkie i małe wacki , więc nasyłacie mu sex bombę np "luźną Maję" , pako się łamie psychicznie , bo by chciał , a nie może , jest w dołku i w tym momencie wpada słynny wiking z północy mariomadafakakillerhuj , w 3sekundowym ciosie łamie pako w pół , robi "dziesionę" i rozdaje zaległe fanty poszkodowanym :decayed: , tylko pogadajcie z Tomeksem , żeby dał namiary na mario
-
[B5 1Z] A4 TDi
10 stron spamu , będę tu wpadał częściej od dzisiaj :gwizdanie:
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
dokładnie tak ,tylko moja jest bardziej prostokatna
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
tak od plecionki mam , środkowa puche przelotową i na końcu mam mała puche przelotowa bo bardzo buczało w zakresie 1600-2000obr , wolny wydech może z 3ps dał
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
to seryjna srednica 2" , czyli 50mm , na końcu mam małą przelotową puszkę długosci 20cm , wywalony kat zostawiony środkowy przelotowy
-
[B5 ABC] CzArNa A4 V6 BBS LM 19"
...no grill do zmiany i jest ładnie , jak chcesz nalezec do b5 battalion napisz do mnie pw
-
[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
... Wesołych Świąt
-
B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
może LUCKY B 7
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
...ale czekam na grzeszną katoliczkę w moherowych stringach
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
...nie ze mna ok. ale , że wy tak na publicznym forum omawiacie jakieś zberezieństwa i sodomskie obyczaje , to aż kole w oczy , muszę się zrelaksować przy religia tv
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
:dziura: :hahaha:
-
B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
LESZCZE z B7 :polew:
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
ok zakupiłem płyn zimowy ze statoila 5l -30zł . Kupiszon niemożliwy , zamarzal mi na szybie przy -10*C , piertole dalej leje biedronkę 10zł - 5l , tak samo dziala jak ten ze statolia
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Redżi PW
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
nie wiem prosił żebym mu otworzył
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
no to zamykamy , czekamy na nową zdechlinę [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 10:17_________________________________________________otwarte na prosbę Crisa :gwizdanie:
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
ok pogadali to zamykam , nowe tematy w nowych działach pozdrawiam
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
piękna , tylko te końcówki proste i będzie kox
-
Jak wasze obniżone A4 znoszą tegoroczną zimę???
dziś to sie tak zakopałem , że mnie górale z parkingu wypychali
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
osłony nie mam od roku i nie zakładam , bo to nie ma sensu , nic nie robie z gwintem bo po co
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
hmmm powiem Ci że nie wiem , bo generalnie jak leciał olej to czarny , teraz mam wymianę i będę zlewal przez gazę i zobaczę czy jakieś babole poodpadały .Co do felg to narazie nic wielkiego nie planuję , świńskie zostają
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
eee tam kondon daje radę , będzie dobrze Józiu btw...ważyłes może swoje auto , mamy podobne wyposażenie i jestem ciekawy ile by Twoje wazyło ,mój 1460kg prawie na rezerwie beze mnie