Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
no moja padlina , przygotowana do zimy : -świeczki działają perfekt -wymieniony czujnik G62 -zalany nowym płynem chłodniczym febi -wymiana klocków przód i tył +tylny zacisk okazało się , że zatarty tłoczek i zniszczona osłonka -zalany płyn hamulcowy motul rbf600 btw szykuje sie zmiana felg na wiosnę , jakbyscie byli na tyle mili , żeby propozycje swoje tu wrzucać to byłby kox...aaa interesuje mnie cos kultowego...18"
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
...no ładny ten condon hehe
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
ee w wtupie mam te 16" , nic nie zmieniam , nawet ich nie wymyłem :sick3:
-
B6 DIVISION
no dokładnie chłopaki wyluzujta poślady ,Aju nie piertol bo na gg pisałeś , że następnym modem w B5 jest "efekt wytartego plastiku B6 "
-
Spotkania na drodze
szary avant b5 rej SRxxxxx Bielsko Biała , wyjeżdżałem z podporządkowanej około 12.40
-
B6 DIVISION
Stolkien , wywal to logo klubu i zmień czcionke na jakąś wojskową to będzie fajniej
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ta felga jest idealna na zimówkę , foty kox , jakich wyników oczekujesz na rolkach ??
-
[B5 ATJ] Proplem z odpaleniem rano
pompa tandem do sprawdzenia , swieczki sprawdzasz miernikiem
-
RS4 Cantona
...nie dosć , że mega wygląda , to jeszcze mega jedzie :kox:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
wyjepać go za tą manianę , co tam nowego
-
[B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
...i co mam z tym zrobić , czekam do jutra na fotki i porządny opis w 1 poście , inaczej wątek ląduje w koszu
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
...dej mu potnij chabetę :evil:
-
[B5 AGB] VIAGRA
będzie rs4
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no może za niedługo, sie zakręcę do Ciebie , jak będę miał nowego paździocha hyhyhy
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
podejrzewam ,że moje auto lepiej by wyglądało na tych fotkach - Godzic
-
[B5 AFN] Taka se Audiczka 18" CR et 60
pójdziesz zaraz do kąta...ty zboczuchu
-
[B5 AFN] Taka se Audiczka 18" CR et 60
...no...udam że tego nie widziałem
-
Jaki laptop do 3000zł 15.4''-17"
Hej , proszę o polecenie jakiegos lapka najlepiej Lenovo max 3k zł i martyca do 17" , przeznaczenie głównie multimedia , gry . [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 07:15_________________________________________________http://allegro.pl/lenovo-y560-i5-430m-4gb-500gb-hd5730-w7-100-new-i1253664677.html chyb adobra opcja co??
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
...no i git
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
o karwa jebłem...buahahaha , Moskal to co po małym hyhy
-
[ALL B7] 2.0TFsi świst, piszczenie przy przyspieszaniu
sprawdź szczelność rur gumowych , podokręcaj opaski i dociśnij wężyki od podciśnienia
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
poczytaj artykuły z przed kilku dni z 1 stron gazet , ile DOROSLYCH osób leżało w szpitalu, po zażyciu dopalaczy
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
...a to po 30 roku zycia inaczej prochy zabijają niz przed 18 ??!!
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
...ostatnio wyziałem kumpla jak się pytał czy chcę zapalić , wącham to , a mi to cytrynowym liptonem jedzie , mówię patrz i podstawiam mu puszkę z herbatą , wy***ał to odrazu do kibla hyhyhy , może nagłośnienie sprawy coś i da , ale napewno nie zlikwiduje handlu prochami
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
...panowie temat o dop(e)alaczach , a nie o pedagogice i socjologii