Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. no moja padlina , przygotowana do zimy : -świeczki działają perfekt -wymieniony czujnik G62 -zalany nowym płynem chłodniczym febi -wymiana klocków przód i tył +tylny zacisk okazało się , że zatarty tłoczek i zniszczona osłonka -zalany płyn hamulcowy motul rbf600 btw szykuje sie zmiana felg na wiosnę , jakbyscie byli na tyle mili , żeby propozycje swoje tu wrzucać to byłby kox...aaa interesuje mnie cos kultowego...18"
  2. ...no ładny ten condon hehe
  3. ee w wtupie mam te 16" , nic nie zmieniam , nawet ich nie wymyłem :sick3:
  4. Iverson odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no dokładnie chłopaki wyluzujta poślady ,Aju nie piertol bo na gg pisałeś , że następnym modem w B5 jest "efekt wytartego plastiku B6 "
  5. szary avant b5 rej SRxxxxx Bielsko Biała , wyjeżdżałem z podporządkowanej około 12.40
  6. Iverson odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stolkien , wywal to logo klubu i zmień czcionke na jakąś wojskową to będzie fajniej
  7. ta felga jest idealna na zimówkę , foty kox , jakich wyników oczekujesz na rolkach ??
  8. pompa tandem do sprawdzenia , swieczki sprawdzasz miernikiem
  9. Iverson odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ...nie dosć , że mega wygląda , to jeszcze mega jedzie :kox:
  10. wyjepać go za tą manianę , co tam nowego
  11. ...i co mam z tym zrobić , czekam do jutra na fotki i porządny opis w 1 poście , inaczej wątek ląduje w koszu
  12. będzie rs4
  13. no może za niedługo, sie zakręcę do Ciebie , jak będę miał nowego paździocha hyhyhy
  14. podejrzewam ,że moje auto lepiej by wyglądało na tych fotkach - Godzic
  15. pójdziesz zaraz do kąta...ty zboczuchu
  16. ...no...udam że tego nie widziałem
  17. Hej , proszę o polecenie jakiegos lapka najlepiej Lenovo max 3k zł i martyca do 17" , przeznaczenie głównie multimedia , gry . [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 07:15_________________________________________________http://allegro.pl/lenovo-y560-i5-430m-4gb-500gb-hd5730-w7-100-new-i1253664677.html chyb adobra opcja co??
  18. o karwa jebłem...buahahaha , Moskal to co po małym hyhy
  19. sprawdź szczelność rur gumowych , podokręcaj opaski i dociśnij wężyki od podciśnienia
  20. poczytaj artykuły z przed kilku dni z 1 stron gazet , ile DOROSLYCH osób leżało w szpitalu, po zażyciu dopalaczy
  21. ...a to po 30 roku zycia inaczej prochy zabijają niz przed 18 ??!!
  22. ...ostatnio wyziałem kumpla jak się pytał czy chcę zapalić , wącham to , a mi to cytrynowym liptonem jedzie , mówię patrz i podstawiam mu puszkę z herbatą , wy***ał to odrazu do kibla hyhyhy , może nagłośnienie sprawy coś i da , ale napewno nie zlikwiduje handlu prochami
  23. ...panowie temat o dop(e)alaczach , a nie o pedagogice i socjologii

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.