Treść opublikowana przez Iverson
-
Nimbus Grau Perl Effekt
od scanii
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dizla to wogóle nie opłaca się robić , Kowi szczerze Ci powiem , że srednio to wyszło liczyłem po cichu na mocne 175 ps i min 370nm , aaaa teraz doczytałem ,że masz wtryski 0.216 , więc to cię blokuje zapewne , hmmm o.230 i było by chyba o wiele lepiej
-
Snowboard sezon 2010/11
oooo Retrikal - profi opis i wypowiedź , wielkie THX
-
[ALL B6] straż pożarna
w porównaniu z prosiakami to jest gorzej niż źle
-
B6 DIVISION
- Snowboard sezon 2010/11
...pierwszą rzeczą którą zakupiłem była piersiówka- Snowboard sezon 2010/11
No tak , narazie opanować zjazdy , później wezmę się za trzaskanie w xtreme freestyle :decayed: , chyba jestem regular , zaraz będę męczył Pucka . No właśnie chyba narazie skupię sie na wypożyczeniu sprzętu a na następny sezon zakupię coś swojego. Miron gdzie jeździliście ??- Snowboard sezon 2010/11
pod dupe to se jaśka z chaty wezmę...zapał mam więc , źle nie powinno byc , poza tym zdolny jestem- Snowboard sezon 2010/11
Jako ze rozpoczynam w tym roku zabawę z deską , prosiłbym doświadczonych kolegów o porady od czego zacząć, jaki sprzęt do nauki , w jakich sklepach kupować , uczyć się samemu czy lepiej z instruktorką ( ) , może się ktoś wybiera , ja będę okupywał tereny Beskidów , jak coś proszę pisać !!- [B6 BBK] S4 B6 - 4.2 BBK - seria - brak przednich katów - 315KM / 405 Nm
...kurfa przecież to S4 , jest szybsze od 98% aut spotykanych na drodze , więc o co kaman- b2 quattro V8 - filmik st. 22
woof bosko- [B5 1Z] A4 TDi
i ile by z tego wyciągnęło? ok 19x , i od 39x-4xx- [B5 AGB] VIAGRA
uprzejmie proszę o kulturę w stosunku do kolegi - kurfa- [ALL] Moduł komfortowych kierunkowskazów i doświetlenia zakrętu
Karbonek , ja bym potrzebowal taki moduł : komfortowe kierunki , doświetlanie zakrętów , coming leaving home (xenon+halogen)- [B5 1Z] A4 TDi
Ślepy ja bym to teraz widział tak: -pompa 11mm -turbo brd -wtryski 0.230 -fmic -wywalić kata -chłodniczka oleju awx -zaslepić EGR -pomysleć nad sprzegłem- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
wow nieźle- [B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
no , mądre zmiany kolego- [B5 AVG++] madafaka OEM
ni epierdolcie bo jest ok. , skręcaj gwinta Siekierezada- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Dzizas te fotele to , jakies kubły se wstaw chociaż , kiera śliczna- [ALL B5] Audi s4 stage hmm 5 ?
dear God , amazing :kox:- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
wiem kapnąłem sie po nicku , kuźwa siana teraz nie mam bo inne wydatki planuję [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 17:16_________________________________________________Arek jak będę miał sprzedawac to napiszę co i jak- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Kiedys Arek je chyba mierzył i kosiły niemiłosiernie :kox:- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
...o karwa trafiłeś w sam środek :good: zajepiaszcze :kox:- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
...zostają 18tki , bo mam nówki opony i szkoda ich oddawać aaa mam jeszcze nowego moda , dzięki koledze gwerty , będę miał nowe soczewki i odbłyśniki lamp , heh ,odrazu zobaczę w jak kiepskim stanie są moje 10 letnie- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
...te patelnie wogóle mnie nie ruszają - Snowboard sezon 2010/11