Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. od scanii
  2. dizla to wogóle nie opłaca się robić , Kowi szczerze Ci powiem , że srednio to wyszło liczyłem po cichu na mocne 175 ps i min 370nm , aaaa teraz doczytałem ,że masz wtryski 0.216 , więc to cię blokuje zapewne , hmmm o.230 i było by chyba o wiele lepiej
  3. oooo Retrikal - profi opis i wypowiedź , wielkie THX
  4. w porównaniu z prosiakami to jest gorzej niż źle
  5. Iverson odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. ...pierwszą rzeczą którą zakupiłem była piersiówka
  7. No tak , narazie opanować zjazdy , później wezmę się za trzaskanie w xtreme freestyle :decayed: , chyba jestem regular , zaraz będę męczył Pucka . No właśnie chyba narazie skupię sie na wypożyczeniu sprzętu a na następny sezon zakupię coś swojego. Miron gdzie jeździliście ??
  8. pod dupe to se jaśka z chaty wezmę...zapał mam więc , źle nie powinno byc , poza tym zdolny jestem
  9. Jako ze rozpoczynam w tym roku zabawę z deską , prosiłbym doświadczonych kolegów o porady od czego zacząć, jaki sprzęt do nauki , w jakich sklepach kupować , uczyć się samemu czy lepiej z instruktorką ( ) , może się ktoś wybiera , ja będę okupywał tereny Beskidów , jak coś proszę pisać !!
  10. ...kurfa przecież to S4 , jest szybsze od 98% aut spotykanych na drodze , więc o co kaman
  11. woof bosko
  12. Iverson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    i ile by z tego wyciągnęło? ok 19x , i od 39x-4xx
  13. uprzejmie proszę o kulturę w stosunku do kolegi - kurfa
  14. Karbonek , ja bym potrzebowal taki moduł : komfortowe kierunki , doświetlanie zakrętów , coming leaving home (xenon+halogen)
  15. Iverson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ślepy ja bym to teraz widział tak: -pompa 11mm -turbo brd -wtryski 0.230 -fmic -wywalić kata -chłodniczka oleju awx -zaslepić EGR -pomysleć nad sprzegłem
  16. ni epierdolcie bo jest ok. , skręcaj gwinta Siekierezada
  17. Dzizas te fotele to , jakies kubły se wstaw chociaż , kiera śliczna
  18. dear God , amazing :kox:
  19. wiem kapnąłem sie po nicku , kuźwa siana teraz nie mam bo inne wydatki planuję [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 17:16_________________________________________________Arek jak będę miał sprzedawac to napiszę co i jak
  20. Kiedys Arek je chyba mierzył i kosiły niemiłosiernie :kox:
  21. ...o karwa trafiłeś w sam środek :good: zajepiaszcze :kox:
  22. ...zostają 18tki , bo mam nówki opony i szkoda ich oddawać aaa mam jeszcze nowego moda , dzięki koledze gwerty , będę miał nowe soczewki i odbłyśniki lamp , heh ,odrazu zobaczę w jak kiepskim stanie są moje 10 letnie
  23. ...te patelnie wogóle mnie nie ruszają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.