Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
, jak będziesz kleił , dobrze odtłuść dekle , i uważnie , żebyś bąbli powietrza nie porobił , bo klej bardzo mocny mają
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
naklejki są git , z odległości 30cm nie widać różnicy czy ori czy nie
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
no u mnie wynik powtarzalny na pełnym baku ok 900km do rezerwy , 40% miasto i 60% trasa także dobrze jest
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
zresetuj sobie fisa i poupalaj trochę , sprawdź spalanie poźniej
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
i jak Jozek szybciej się teraz 3-kę zapina - co??!!
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
hehe tak to jest , nie zrobisz logów , nie sprawdzisz podciśnienia i masz rozklekotany napinacz rozrządu i później kiepski wykres
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
...ja już bym padło pchał ze skarpy , bo nie mam cierpliwości do takich rzeczy , a jak coś zj**ie to rzucam czym popadnie
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
szprychy DTM w B7 wyglądają pieknie i tego bym sie trzymał
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
cmoknij mnie w czubek parówy , dziki nieogolony beduinie :kox:
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
no mialem ale wysrany amor mnie już wkurfiał , regeneracja całego kompletu wyniosła by mnie tyle co zakup tego H&R węc nie ma sensu , kiedyś tamtego zregeneruję i pchne dalej
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
mój nowy nabytek :kox:
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
w sirocco bedzie miazga
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
kuźwa wyglądają na max 18" , kupiłeś czy tylko mierzysz??
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
chyba w pipolandii :gwizdanie: , nie ma co wymyslać , fela wogóle "u nas" niespotykana
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
tak mi sie wydaje że chyba brakuje 1" i byłoby :kox:
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
nawet te swiatła z przodu jeszcze ujdą, dekory ok , reszta pomieszane i zmielone , nie mój styl , fajny chłopak jesteś to postaramy się Ciebie nawrócić :kox: :naughty:
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
jak będziesz gotowy ze zdjęciami , napisz do mnie otworzę temat
-
Jak nie A4 to co... ?
z audi to tylko do bmw
-
[B5 AGB] VIAGRA
ale ja tam już nie mieszkam , teraz Bielsko Biała
-
[B5 AFN] 4x4 :)
sprawdź sobie wyposażenie masz kody na wlepce w kole zapasowym , może masz pakiet zima podgrzewane lusterka i spryskiwacze , spryski reflektorów tez dobra rzecz
-
[B5 AFN] 4x4 :)
sportowa kiera , pełny fis
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
...jest troszkę głośniej ale jak przypertolisz w dechę , to nie ma wiary co by sie nie oglądnęła tak fuczy fajnie
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
...dude , dzięki wielkie , mój poziom samouwielbienia skoczył do 99pkt jeszcze 1 i byłoby... :polew:
-
[ALL] Stary VP AFN + Tune-Up= 202KM i 415 NM
...i praktycznie koniec możliwości większych przyrostów mocy , to jest właśnie bida w dizlu :thumbdown:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
...o nie, to ja znikam na 2 tyg. , jak Jozek będzie rezał tempomat , to zaś będzie ''milion pytań do'' i mogę tego nie wytrzymać :decayed: :polew: