Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. wrzuć plan , napisz czego oczekujesz będzie łatwiej
  2. no wreszcie , dawaj te koła bo tego brakuje tym zwłokom
  3. ...to wnętrze czyni dom wyjątkowym , ale co bryła jest kiepska czy co ??
  4. uwielbiam to auto :notworthy: :kox:
  5. ohh sorki pasowało mi z klawiatury tak
  6. qwerty powiem Ci tak , jesteś przechój w mega pozytywnym tego obraźliwego słowa znaczeniu :decayed: yyyy czy ja tam widzę 160ps i 378Nm??
  7. ...yeah i still waiting 4U
  8. ...kiedy gleba i koło?? :gwizdanie:
  9. mega Q.RWA , mega :banan3: :banan3:
  10. wczoraj ok godz. 16.00 w Tarnobrzegu ul Kopernika jechałem za B5 sedan 1.6 rej KRA z wlepą na klapie , pozdro dla kierownika
  11. szczerze to ta polerka zniszczyła piękno tych felg , je się robi w 2 kolorach wtedy jest szał , źle nie jest
  12. bierz Kowi te od mesia co wkleiłem w b5b i będzie szał
  13. eeeee.....nie przeczytałem postu wyżej i sie nabrałem że to ori węgiel hyhyhy , a i jeszcze jedno fajnie by wyglądał zestaw navi w konsolę
  14. wiesz co Jozek ,teraz masz normalną a4 nic szczególnego , zepsułeś auto tym kołkiem , chyba będziemy musieli cie pożegnać ;( ;( :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
  15. Pyry do domu :dance: "Idzie , idzie Podbeskidzie"
  16. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________oprócz tego masz opierdol słowny za brak sticka B5B :bicz3:
  17. Szafa gdzie zamawiałes te stickery , próbuje namierzyć goscia na allegro i nie mogę coś
  18. Lubię To!!! :decayed: :kox: ...no tylko grilla rs4 brakuje , no ale jak jest w planach to lux
  19. a wiatraczek zrezałeś - pochwal się zakupem
  20. przecież wiadome że będzie lepiej z turbo :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.