Treść opublikowana przez Iverson
-
Nowicjusz - wątek powitalny
welcome
-
Jest na forum projektant domów jednorodzinnych?
wrzuć plan , napisz czego oczekujesz będzie łatwiej
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
no wreszcie , dawaj te koła bo tego brakuje tym zwłokom
-
Jest na forum projektant domów jednorodzinnych?
...to wnętrze czyni dom wyjątkowym , ale co bryła jest kiepska czy co ??
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
uwielbiam to auto :notworthy: :kox:
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
ohh sorki pasowało mi z klawiatury tak
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
qwerty powiem Ci tak , jesteś przechój w mega pozytywnym tego obraźliwego słowa znaczeniu :decayed: yyyy czy ja tam widzę 160ps i 378Nm??
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
...yeah i still waiting 4U
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
...kiedy gleba i koło?? :gwizdanie:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
mega Q.RWA , mega :banan3: :banan3:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
robi wrażkę :kox:
-
Spotkania na drodze
wczoraj ok godz. 16.00 w Tarnobrzegu ul Kopernika jechałem za B5 sedan 1.6 rej KRA z wlepą na klapie , pozdro dla kierownika
-
[ B5 AHH] nisko i szeroko
szczerze to ta polerka zniszczyła piękno tych felg , je się robi w 2 kolorach wtedy jest szał , źle nie jest
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
bierz Kowi te od mesia co wkleiłem w b5b i będzie szał
-
[ALL B5] Audi S4
eeeee.....nie przeczytałem postu wyżej i sie nabrałem że to ori węgiel hyhyhy , a i jeszcze jedno fajnie by wyglądał zestaw navi w konsolę
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
za karę rozwal tylną szybę
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
wiesz co Jozek ,teraz masz normalną a4 nic szczególnego , zepsułeś auto tym kołkiem , chyba będziemy musieli cie pożegnać ;( ;( :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
-
Piłka nożna
Pyry do domu :dance: "Idzie , idzie Podbeskidzie"
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________oprócz tego masz opierdol słowny za brak sticka B5B :bicz3:
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
my favorite bi6 good:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Szafa gdzie zamawiałes te stickery , próbuje namierzyć goscia na allegro i nie mogę coś
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Lubię To!!! :decayed: :kox: ...no tylko grilla rs4 brakuje , no ale jak jest w planach to lux
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
webasto
-
Jaki rowerek
a wiatraczek zrezałeś - pochwal się zakupem
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
przecież wiadome że będzie lepiej z turbo :kox: