Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
:polew: ...to nie są tanie rzeczy [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:51_________________________________________________ ...Vario weź je kup najpierw hyhy
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
nie ona ma od 16-19'' , a ja jestem przekonany , że będzie kox :kox:
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
kurfa!!!!! na lato nie na zimę
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
dzięki Michaś [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 14:24_________________________________________________Michaś , jakbyś tak mógł VT jebnąć z tymi konusami
-
Spotkania na drodze
z kim się mijałem w Sandomierzu po godz. 14.00 , b5 sedan z fmic , rej TST xxxxx , pozdro
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
nie ma kapselków prosię i obniż to trochę bo coś nienaturalnie to wygląda hyhyhy
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
WOW...już dawno nie widziałem tak ładnej B6 , graty :good:
-
[ALL B5] [ALL B5] 1,9 afn Q
na forum jest opis jak wrzucić zdjęcia , proszę to zrobic bo inaczej wątek DELETE
-
[ALL] Prezes sie obronił - lista pijących za jego hajs w Bukowinie marzec 2012
aleś się Dario wjebał , lepiej było zostać prezesem na forum Taty , mniej ich jeździ w PL , graty obrony
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
fak djud wery klin kar
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
koło nie jest złe , pasuje do mnie na biało je sieknąć i jest kox , na tamtym był szauuu :banan3:
-
Spotkania na drodze
dzisiaj po godz. 12.00 , srebrny avant s4 b5 KMY..... na zakopiance w okolicach zwężki , pozdro
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
wahler mi wytrzymał 70tyś km , więc nie widzę potrzeby przepłacać 300% w aso
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
taa i na wiosnę też :polew:
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
serwis przed zimowy czas zacząć : + opony Nokian WR D3 205x5516'' ...nie mogę się przełamać więc dalej nic nie rezam :kox:
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
szkoda zamykam
-
[ALL B6] AVF quattro - Spankowóz by Spanky [ update - GTB1756VK ]
Wow Spankej , gratuluję ostatni dobry dizel i takie kreseczki
-
Urodzinowy wątek PREZESA !!!
znowu on...dopiero co miał , ehhhh , sto lat , sto lat
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Biała miszcz , kawał roboty , jedź na jakiś event , niech ktoś w końcu doceni to auto !!!!
-
[B5 AKN] black Q!
WOW te są fpytę :kox:
-
[B5 AGB] Która fota do kalendarza na październik ???
co to Q.r.W.a za wątek tu jest
-
Polecane opony zimowe
też je dzisiaj wziąłem heh , mam nadzieję że dadzą radę
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
ile km zrobiłeś tym autem?? każdy jeden wyjazd do najbliższej biedronki jest wyzwaniem hyhyhy
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
pewnie całą noc , nos w fotel wbity
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
w empiku znowu promocja 3za2 , saga pieśń lodu i ognia prawie w komplecie hyhy