Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AGB] VIAGRA
:polew: dobry wyziew
-
[ALL B7] Moja OOOO
Gleba i odpowiednie kółko - takie plany na wiosnę powinieneś mieć :good:
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
co najwyżej to możesz witać świeżaków w newbie ....aaaa i nie nagrywaj mi się więcej na pocztę , bo już mam dość tych Twoich llizusowskich pochwał
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
wow...car looks amazing dude :good:
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
miałeś tam problem ze zmianem koloru , co tam było nie potrafili dobrać barwy ?? jaki koszt lakierowania??
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
i fallin in love :jerk: :giveheart: , każda inna audi nawet w 10% nie jest tak doskonała jak ta B5 , aaaa WITAM w Battalionie
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
doszły mnie słuchy , że na budowie , srebro za publiczną latrynę robi
-
Spotkania na drodze
Wczoraj w Andrychowie , S4 nogaro wylatywał na ul.Krakowską , patrzyłeś w moją stronę jechałem na Kraków pozdro kolego
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
chyba najładniej oklejone auto jakie widziałem - miazga , jaka cena takiego zabiegu w BB??
-
[B5 1Z] A4 TDi
yebanny jeszcze nie widziałem tak czystego auta :good: :notworthy: - wstyd mi ;(
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
haha jakby to było masturbajaszi to by pisiory im tak chodziły :jerk: , ale , że to B5 to nie podoba się ----BANIALUKI
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
zajebiaszcza fela - gamonie sie nie znają
-
[ALL B5] Moja -=Green MAMBA=- :D SPRZEDAM ! :(
odnośnie sprzedaży są do tego odpowiednie działy. zamykam
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
pięknie masz w środku
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
nie no na czarno , mysle , ze przez to , ze przelot chyba - no nie wiem, to taka mgiełka ledwo widoczna ale jest [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 14:19_________________________________________________aaa i jeszcze w kosmos muszę wypiertolić egr'a
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
napewno dojdą grube fajki , a co więcej to ostatnio miałem moda na ponad 1k zł to się wkurfiłem heh . naprawiam starego gwinta , będę miał na zaś . muszę porobić logi bo na wolnych obr. lekko smuży dymkiem i nie wiem o co chodzi ??
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Kowi coś tam pisałeś ale niezdążyłem looknąć , bo forum złapało notlaufa!!??
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
no własnie zmieniłem wkład w swojej i jakaś taka bordowa farbka gdzie niegdzie była
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
...stary Krycha od stycznia mnie męczył z tym...
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
yebanna mi się podoba...no
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
najs :kox: :kox:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
to zamawiaj
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
ciekawe gdzie masz wlepy battalionu?? , chyba zrobię małą selekcję , zamawiacie te naklejki i gdzie one lądują , ...na lodówce?? :gwizdanie:
-
Oficjalny wątek o NBA
J-Kidd najbardziej zasłużył na pierścień , chwała mu :notworthy: , zwycięstwo jest zwycięstwem , buraki z Dallas są No1
-
Oficjalny wątek o NBA
stawiałem na 4-1 dla Miami , a tu zonk hehe , Nowitzki jakim drewnem by nie był , MVP zdobył