Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 1.8] wieczorem i nowe fotki
załóż nowy temat ten zamykam
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jeszcze kolor auta zmień na brillant black , to bedzie jak na tym filmiku
-
[ALL B5] 1.8T AJL 180 KM quattro Sedan
niestety to nie dział sprzedaży post z linkami usuwam
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
łał szauuuu jest :kox:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
juz wisi
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
w 1 audi mialem takie kołpaki
-
[B5 AGB] VIAGRA
puśc na pw lepiej
-
[B5 AGB] VIAGRA
gdzie masz tą fotę z podpisu
-
[ALL B5] Audi S4
może coś się uda stworzyć fajnego
-
[ALL B5] Audi S4
https://www.facebook.com/pages/B5-Battalion/242369779178468
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
a to nie jest ikonka od webasto czasem
-
[ALL B5] Audi S4
w.kurfe fak :kox: :kox:
-
System operacyjny Android
ok dzięki na pewno wypróbuję
-
System operacyjny Android
nie nie mam własnie
-
System operacyjny Android
jest jakaś aplikacja która pozwala zapisywać zdjęcia ze stron itp ??
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
...TY , co to kowal wieczorem napiertala młotkiem , ...nie , to Maxsterr wjeżdża na dzielnię :polew:
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
nie czytałem ale jest na liście zakupowej
-
[ALL] Nokian WR
WR jest zimowka
-
[ALL] Nokian WR
WR to stara zimowka po niej były wr g2 i d3
-
[ALL] Nokian WR
miałem opony wr g2 , 2 sezony i jak dla mnie są kiepskie , na błocie , śniegu a nie daj panie lodzie , to była tragedia. Teraz mam NokianWR D3 i są naprawdę godne polecenia
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
ale przeciez do tego dążą , podatek będzie 24% na pewno , paliwo 6zł , inflacja pewnie 3,5% , każdy rachunek za media domowe masz większy , kredyty w górę pomimo mocnego zł , pensje stoją, grożą recesją , firmy zwolnieniami , doprowadzi to do obniżenia kosztów zatrudnienia i wynagrodzenia + umowy śmieciowe , jakby nie patrzeć jest lipa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
- Cenzura internetu SOPA i ACTA
Nie pamiętam dokładnie szczegółów ale kumpel w Bielsku mi mówił , że juz płaci taki podatek , współczynniki to średnia opadów i powierzchnia w m2 dachu , i każdy mieszkaniec ma inną stawkę hyhyhy- Cenzura internetu SOPA i ACTA
mam 2 teorie na to : - acta + anonymous to rządowa propaganda , która ma na celu zastraszenie ludzi , po tym jak rząd w pięknym stylu rozniesie próby zamachu anonymous , żeby dało to do myślenia "powstańcom" , że cokolwiek zrobią to się nie uda lub - poprostu zaczęło się to - Cenzura internetu SOPA i ACTA