Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirdsspace.ads&feature=banner#?t=W251bGwsMSwyLDIwMSwibnVsbC10b3BfZmVhdHVyZWRfYXBwc19fXzFfcHJvbW9fMTMzMjQzNDA1NDM1MSJd
  2. nooooo witamy w Battalionie ---------- Post added at 10:16 ---------- Previous post was at 10:15 ---------- a te lady to skąd sie bierze - fajne
  3. jeszcze takiego dokładnego opisu to nie widziałem - masz baaaaaardzo duzy plus za to u mnie
  4. Michała opcja jest wyczesana
  5. co tam jest włożone zamiast halogenów??
  6. Armi znasz może parametry śrub do prosiaków , muszę zamówić bo mi gdzieś zginęły f*ck ---------- Post added at 14:08 ---------- Previous post was at 14:07 ---------- btw z zółtymi może być ciekawie
  7. Na początek polecam gwint i ładne 18" koło , fura zacna i szkoda marnować jej potencjału
  8. bardzo ładnie. Siemian masz jakieś dystanse założone??
  9. Iverson odpowiedział(a) na ziemas temat w Lifestyle i Hydepark
    Kolego , gratulacje dla Asi - wspaniała jest !!!!!!!!
  10. niby h.u.j.n.i.a a jednak dobrze wygląda
  11. Iverson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    brązowe kubły w skórze , aż sie proszą do środka
  12. https://play.google.com/store/apps/collection/promotion_2012_03_06_AppsFavorites?start=0&num=24 fajne promocje
  13. no prawie co tydzień lub 2 [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:23_________________________________________________czyli mieszkasz w nowym korczynie?? tam gdzie te 2 kościoły obok siebie??
  14. co prawda widziany tylko kilka sekund ale rzuca sie w oczy i robi wrażenie , masz coś z wydechem zrobione , bo chyba nawet buczał fajnie
  15. aleś zapieprzał...ja tam max to 90 mogę po tym rozpierdowie jechać
  16. ok. godz 7.00widziane , ciemne B5 sedan TBU na glebie ze świecącymi kierunkami , droga 79 okolice Słupii , ja w stronę Krakowa , pozdrawiam
  17. żadne srajfony , android rulezzz , HTC , Samsung , sony-ericsson to są ciekawe opcje, iphone 3gs kosztuje kupę siana , anie ma nic ciekawego w stosunku do konkurencji [br]Dopisany: 19 Luty 2012, 14:00_________________________________________________btw jeżeli chodzi o 4s , to jak najbardziej TAK
  18. ehhh najgorsze są pozostałości po nawiewach i utworzone takie nasypy na drodze , szoruję równo po nich , podwozie czyściocha będzie
  19. posadzkę wytarłes przynajmniej??
  20. ...nie mówię , bo czasem "q" by sie przydało
  21. żebyście to widzieli , jaką szarżą ten śnieg bralem , 2 bieg do odcinki przez 300m
  22. BBI zasypana po wyłączeniu ASR wyjechał jak burza z tych zasp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.