Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
no karwa
-
System operacyjny Android
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirdsspace.ads&feature=banner#?t=W251bGwsMSwyLDIwMSwibnVsbC10b3BfZmVhdHVyZWRfYXBwc19fXzFfcHJvbW9fMTMzMjQzNDA1NDM1MSJd
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
nooooo witamy w Battalionie ---------- Post added at 10:16 ---------- Previous post was at 10:15 ---------- a te lady to skąd sie bierze - fajne
-
[B5 AVG] Granatowy trumniak LY5K by whayat
jeszcze takiego dokładnego opisu to nie widziałem - masz baaaaaardzo duzy plus za to u mnie
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Michała opcja jest wyczesana
-
Audi a4 b5 quattro ,navi,recaro,s4 look,carbon...
co tam jest włożone zamiast halogenów??
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi znasz może parametry śrub do prosiaków , muszę zamówić bo mi gdzieś zginęły f*ck ---------- Post added at 14:08 ---------- Previous post was at 14:07 ---------- btw z zółtymi może być ciekawie
-
Audi a4 b5 quattro ,navi,recaro,s4 look,carbon...
Na początek polecam gwint i ładne 18" koło , fura zacna i szkoda marnować jej potencjału
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
bardzo ładnie. Siemian masz jakieś dystanse założone??
-
X factor!!!
Kolego , gratulacje dla Asi - wspaniała jest !!!!!!!!
-
jakieś tam a6 do robienia km
niby h.u.j.n.i.a a jednak dobrze wygląda
-
[B5 1Z] A4 TDi
brązowe kubły w skórze , aż sie proszą do środka
-
System operacyjny Android
https://play.google.com/store/apps/collection/promotion_2012_03_06_AppsFavorites?start=0&num=24 fajne promocje
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
no prawie co tydzień lub 2 [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:23_________________________________________________czyli mieszkasz w nowym korczynie?? tam gdzie te 2 kościoły obok siebie??
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
dzięki
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
co prawda widziany tylko kilka sekund ale rzuca sie w oczy i robi wrażenie , masz coś z wydechem zrobione , bo chyba nawet buczał fajnie
-
Spotkania na drodze
aleś zapieprzał...ja tam max to 90 mogę po tym rozpierdowie jechać
-
Spotkania na drodze
ok. godz 7.00widziane , ciemne B5 sedan TBU na glebie ze świecącymi kierunkami , droga 79 okolice Słupii , ja w stronę Krakowa , pozdrawiam
-
[ALL] Iphone-3gs
żadne srajfony , android rulezzz , HTC , Samsung , sony-ericsson to są ciekawe opcje, iphone 3gs kosztuje kupę siana , anie ma nic ciekawego w stosunku do konkurencji [br]Dopisany: 19 Luty 2012, 14:00_________________________________________________btw jeżeli chodzi o 4s , to jak najbardziej TAK
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
ehhh najgorsze są pozostałości po nawiewach i utworzone takie nasypy na drodze , szoruję równo po nich , podwozie czyściocha będzie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
posadzkę wytarłes przynajmniej??
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
...nie mówię , bo czasem "q" by sie przydało
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
DO KALENDARZA
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
żebyście to widzieli , jaką szarżą ten śnieg bralem , 2 bieg do odcinki przez 300m
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
BBI zasypana po wyłączeniu ASR wyjechał jak burza z tych zasp