Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Mam większą władze niż myślałem by HTC Sensation
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Daj spokój 30min ten temat szukałem , to były 18" ?? by HTC Sensation
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Maxx masz jeszcze fotki z lambo kołami??
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Wow efekt powala , jedna z piękniejszych w klubie
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
wrzuć zdjęcia albo wątek leci do kosza
-
System operacyjny Android
Pany podrzuccie jakiś dobry downloader mp3 na andka . by HTC Sensation
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Slava pięknie rzeźbisz - jest na czym oko zawiecić
-
[ALL B5] Audi S4
WOW:decayed:
-
System operacyjny Android
Dopiero co odzyskalem tel , wymieniali płytę główną , przed serwisem miałem to samo. by HTC Sensation
-
System operacyjny Android
ok wieczorem się pobawię
-
System operacyjny Android
według menagera mam 800MB wolnego miejsca na karcie SD więc , w jaki sposób się ona zapełnia , skąd 800MB "śmieci" ??
-
System operacyjny Android
mam advanced task killer i co z tego jak po 3 min od zamkniecia , mam całą listę ok 20-30 app działających!! problem pojawia się wtedy gdy chce zapisać własnie zrobione zdjęcie a tu brak miejsca na karcie- to jest irytujące
-
System operacyjny Android
Panowie , mam taki problem , non stop zapełnia mi sie pamięć podręczna na karcie sd , jak wyczyszczę pamięc , to po kilku godzinach znowu mam brak miejsca , jak to naprawić , aha mam ok 1GB wolnego miejsca na karcie. Tel to HTC Sensation
-
Tacierzyństwo
Od wczoraj tj 25.12 od godz 15.00 jestem szczęśliwym tatusiem tej oto slicznotki-Elenka http://img.tapatalk.com/d/12/12/27/e2evuge6.jpg by HTC Sensation
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
nono , nieźle :kox:
-
A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
:kox: heloł
-
Oficjalny wątek o NBA
Zapomniałem , że taki wątek istnieje hehe by HTC Sensation
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
ostatnio kupiłem za 9.99zł Robert Harris "Ghostwriter" , dzisiaj zacząłem
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
cudowna :kox:
-
Tacierzyństwo
Tatki , a jak tam wasze doświadczenia z 1 wózkami dla malucha , moja żona chce taki kupić , dobry wybór?? CHICCO Wózek 3w1 TRIO ENJOY FUN 2012 4kol.+GRATIS (2547489706) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
o k**wa dopiero teraz to zobaczyłem :jerk::jerk::kox: miazga dydka
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
pokaż mnie to , bo też będę potrzebował
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
To jest naprawdę mila seria. Serio:D Sent from HTC Sensation
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
klasa jest do battalionu go !!!!!!
-
Jeep cherokee xj '92 4.0
miałem kiedyś takiego matchbox'a - był moim ulubionym resorakiem