Treść opublikowana przez Iverson
-
Polecane opony zimowe
co dziwne u nas w eu G2 reklamowane są jako opony zimowe , natomiast w usa i ca jako allseason , co by się zgadzało z ich skutecznością w zimie
-
Polecane opony zimowe
Opony Nokian WR D3 polecam , dobre i na deszczu i w głębokim sniegu , w zeszłym roku w podobnych warunkach jezdziłem , na Nokianach WR G2 i nie dawały sobie rady w głebokim śniegu
-
[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
na 17'' jeżdżą loosery z małymi pindolami :polew:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
a ten ode mnie to działał wkońcu , czy nie??
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
eee nie podnieca mnie to
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
licze na klepanie i malowanie , z tej strony 1 raz
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
...chyba będę szukał nowego kółka a tu wczorajszy "całus" od dostawczaka
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
odezwij się do mnie na PW
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
zamykam papa
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 2.7 Żeluśa
Dobre koła
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
tylko najpierw zadzwoń do niego , powiedz kto ci robił ori program , Mariusz ma fochy i rzadko chce mu się stroić po kimś
-
[B5 AAH] Zielone A4 by Bartek-skom Bixenon Skóra 17" nowe fotki
jak zrobisz zdjęcia i bedziesz gotowy je wkleić daj znać , to odblokuję temat
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
typy do kalendarza !!!
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
dude , foty kox , świetnie tą felę zrobiłeś graty
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
B5 a co innego
-
[B5 1Z] A4 TDi
jaki duży kaseciak
-
[ALL B5] Audi S4
eeee tam jak Ci przyjdą od świętego , 2 śliczne "muszelki" , to zmienisz zdanie hyhyhy
-
[ALL B5] Audi S4
christmas gift
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Serio , chciałbym to auto widzieć w Battalionie !! :gwizdanie:
-
[ALL B5] Audi S4
rozkurwiony jestem doszczetnie tym filmikiem
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
- Jaką książkę czytasz...teraz !!!
no ja właśnie jestem na etapie Harry Potter i czara ognia- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
hmmm to pewnie kolor budy i dlatego coś mi tu nie pasuje lekko , dzięki Michał , zarys mam , achtuning wprowadził te felgi do oferty , niby firma fuchs , za 19'' chcą 5400$ :kox:- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
oo karwa poplułem monitor :polew:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian porsche przy nich to miernota , zapoczatkuj trend - Jaką książkę czytasz...teraz !!!