Treść opublikowana przez Iverson
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
długi weekend Adaś , kiedy Ty odpoczniesz , jak non stop w trasie będziesz
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
fiolet tak ale taki lekki lawendowy :gwizdanie:
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
coś tym felgom brakuje ranty polerka , a środek w jakiś kolor , tylko nie czarny
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
jako naczelny Ojciec Prowadzący , rzecze "...Synu - grzesz dalej" , super ,tylko mała ta felga
-
[B5 AGB] Moja Eska Avant
mega są :kox:
-
[B5 AEB] A4 => S4 = <3 / Toruń
ja bym te nalepki s4 wypiertolił w kosmos i będzie o niebo lepiej , naprawdę ładna furka
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
R E W E L A C J A its bjutiful :good:
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
...to może zdj. z fotoszopa widziałem hyhyhy
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
kontrakt jest podpisany z chinolami , mają polskich podwykonawców którzy dysponują swoim sprzętem budowlanym i materiałem , fizycznych mają skośnych
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
z tym sprzedawaniem jest trochę prawdy , obcy kapitał zalewa Polskę zewsząd , ile w PL jest w 100% polskich firm , wielkie koncerny w budownictwie robią co chcą , a co "nasi" nie potrafią budować , nie mają pieniędzy , nie , wolą wziąć pewny procent z inwestycji i oddać "robotę" i mieć problem z głowy , niech inny się martwi
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ostatnia fota do kalendarza
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
git majonez
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
zakładaj ten felunek byłbyś 1 u nas
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ja to to moje padło zrzucę przy najbliższej okazji z najwyższej górki w bielsku :wallbash:
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
do mnie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
piękna jest
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi końcówki ok , pionek jeszcze lepszy , też mam ochotę coś takiego wstawić , będę śledził temat
-
Oficjalny wątek o NBA
no mega mecz Chicago ładnie ich pojechało hehe http://www.nba.com/video/channels/playoffs/2011/05/15/0041000301_mia_chi_recap.nba
-
Oficjalny wątek o NBA
pw [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 12:28_________________________________________________Thunder wygrało mecz 7 z Grizzlies 105 - 90 , Durant liderem 39 pts , 9 reb , pomógł mu Westbrook , miał triple-double 14 pts , 14 ast , 10 reb , hmm czyżby 4-0 dla Dallas
-
Oficjalny wątek o NBA
oczywiście że grałem :>
-
Oficjalny wątek o NBA
Celtics to stare patałachy mają 1 piątkę meczów gwiazd ale niestety wiek już nie ten , pierce i garnett to za mało żeby wygrać playoff
-
Oficjalny wątek o NBA
o kurde era Finleya toż to 10 lat temu [br]Dopisany: 14 Maj 2011, 08:11_________________________________________________w niedzielę mecz nr 7 Grizzlies vs Thunder
-
Oficjalny wątek o NBA
Ale Miami lekko nie będzie miało , walka James'a z Rose'em bedzie mega , Boozer ostatnie mecze też ma nienajgorsze , niezła sensacja by była , scheda po Jordanie wreszcie objęta
-
Oficjalny wątek o NBA
Yo , moja ulubiona część sezonu się zaczęła :kox: , graty dla Chicago ale w starciu z Miami nie daję im dużej szansy , no cóż finał Dallas vs Miami chyba jest do przewidzenia
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
paczka doszła - dziękówka