Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. długi weekend Adaś , kiedy Ty odpoczniesz , jak non stop w trasie będziesz
  2. fiolet tak ale taki lekki lawendowy :gwizdanie:
  3. coś tym felgom brakuje ranty polerka , a środek w jakiś kolor , tylko nie czarny
  4. jako naczelny Ojciec Prowadzący , rzecze "...Synu - grzesz dalej" , super ,tylko mała ta felga
  5. mega są :kox:
  6. ja bym te nalepki s4 wypiertolił w kosmos i będzie o niebo lepiej , naprawdę ładna furka
  7. R E W E L A C J A its bjutiful :good:
  8. ...to może zdj. z fotoszopa widziałem hyhyhy
  9. kontrakt jest podpisany z chinolami , mają polskich podwykonawców którzy dysponują swoim sprzętem budowlanym i materiałem , fizycznych mają skośnych
  10. z tym sprzedawaniem jest trochę prawdy , obcy kapitał zalewa Polskę zewsząd , ile w PL jest w 100% polskich firm , wielkie koncerny w budownictwie robią co chcą , a co "nasi" nie potrafią budować , nie mają pieniędzy , nie , wolą wziąć pewny procent z inwestycji i oddać "robotę" i mieć problem z głowy , niech inny się martwi
  11. ostatnia fota do kalendarza
  12. zakładaj ten felunek byłbyś 1 u nas
  13. ja to to moje padło zrzucę przy najbliższej okazji z najwyższej górki w bielsku :wallbash:
  14. Kowi końcówki ok , pionek jeszcze lepszy , też mam ochotę coś takiego wstawić , będę śledził temat
  15. no mega mecz Chicago ładnie ich pojechało hehe http://www.nba.com/video/channels/playoffs/2011/05/15/0041000301_mia_chi_recap.nba
  16. pw [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 12:28_________________________________________________Thunder wygrało mecz 7 z Grizzlies 105 - 90 , Durant liderem 39 pts , 9 reb , pomógł mu Westbrook , miał triple-double 14 pts , 14 ast , 10 reb , hmm czyżby 4-0 dla Dallas
  17. oczywiście że grałem :>
  18. Celtics to stare patałachy mają 1 piątkę meczów gwiazd ale niestety wiek już nie ten , pierce i garnett to za mało żeby wygrać playoff
  19. o kurde era Finleya toż to 10 lat temu [br]Dopisany: 14 Maj 2011, 08:11_________________________________________________w niedzielę mecz nr 7 Grizzlies vs Thunder
  20. Ale Miami lekko nie będzie miało , walka James'a z Rose'em bedzie mega , Boozer ostatnie mecze też ma nienajgorsze , niezła sensacja by była , scheda po Jordanie wreszcie objęta
  21. Yo , moja ulubiona część sezonu się zaczęła :kox: , graty dla Chicago ale w starciu z Miami nie daję im dużej szansy , no cóż finał Dallas vs Miami chyba jest do przewidzenia
  22. paczka doszła - dziękówka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.