Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. jadę jutro na rozpoznanie tego Krossa a2 XT , z tymi tektro to bym nie przesadzał bo w kwocie 1500 to profeski MTB nie kupimy , gdzieś tam wyczytałem że koleś zmienił na V-ki i narzekał , więc sam niewiem
  2. ...zapytam ferajnę
  3. YEBANNY szczęka mi odpadła , MEGA SŁIT :notworthy: :notworthy:
  4. dekli brak - its bjutiful :kox:
  5. Iverson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    po 2 tyg ćwiczeń 6W powiem tak : mięśnie wzmacniają sie niesamowicie , tkanka tłuszczowa zanika , wkurza mnie długość cwiczeń i ból w odcinku lędźwiowym , zdecydowanie nie chce mi się tego robić ale się zmuszam
  6. albo p.i.e.r.d.o.l Audi kup rower
  7. tak btw może zmieńmy nazwę tematu , bo lekko giejnią zajeżdża
  8. no to zaje... :kox: , najwyżej niech dorzucą bidon , koszyczek i licznik hyhy
  9. i jak zadowolony?? opowiadaj
  10. http://rowery.shop.pl/view/809/ mam 15min jazdy autem do tego sklepu hyhyhy
  11. chłopaki dajcie już spokój
  12. Iverson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    zamącę wam temat o koxach hehe , robi ktos 6 weidera?? ciekawy jestem realnych efektów tych ćwiczeń??!!
  13. ooo jaki super temat , dobra ja poproszę propozycje do 1500zł , MTB firma obojętna , trasy głównie miasto i czasem hardkorowy las , warunki jak Criss. Ma być kosior żeby licealistki na osiedlu sikały z zazdrości
  14. to szukaj innej felgi bo zepsujesz jej wygląd tym balonem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :thumbdown:
  15. ksero mojej tylko w sedanie hehe
  16. a weź wytnij wpiździec tą siatke co grill przysłania , tak to wszystko na BIG +
  17. widziałes kiedys białe prosiaki ?? , w oczojebny róż idą
  18. f*ck ale ludzie są popieprzeni , dzwonię do kolesia , że w piatek wioze mu felgi do piaskowania i malowania , bo zapisywałem się na termin , spoko ,spoko przyjeżdżaj , dobra i cos mnie tknęło ...pytam czy cena dalej aktualna jak rozmawialiśmy czyli 50 za malowanie i 20 za piaskowanie , ...a jaki rozmiar felgi , no 18" ...ooooo to nie cena będzie większa , czyli ?? pytam , no jakieś 100 za malowanie i 30 za piaskowanie - no kur#@!%&*! MAĆ :wallbash: debile - normalnie, przecież 500zł to 1/3 wartości tego alu , a gdzie jeszcze wulkanizator wyważanie + nakładka opon x 2 Dobra , ma ktoś jakieś home made sposób , na malowanie żeby to w miarę dobrze wyszło
  19. masz Q nawet bym sie nie zastanawiał ,tylko rezał paździeża na min 200kuca :gwizdanie:
  20. na c**j takie wątki , kalkulacja prosta jak w podstawówce , a tu 60 postów o niczym :wallbash: -
  21. Jozek miszczem Hitchcockiem w snuciu i budowaniu napięcia i intrygi , to Ty na pewno nie będziesz :polew: , pewnie co 2gi już mymyslił to :polew:
  22. niezła ta szaraczyna brak ładnej 8nastki
  23. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    poszukajcie sobie dzisiejszej rozmowy Rostowski - Olejnik w radiu zet , wszystko na temat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.