Treść opublikowana przez Iverson
-
Jaki rowerek
jadę jutro na rozpoznanie tego Krossa a2 XT , z tymi tektro to bym nie przesadzał bo w kwocie 1500 to profeski MTB nie kupimy , gdzieś tam wyczytałem że koleś zmienił na V-ki i narzekał , więc sam niewiem
-
Nimbus Grau Perl Effekt
...zapytam ferajnę
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
odrazu lepiej :kox:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
YEBANNY szczęka mi odpadła , MEGA SŁIT :notworthy: :notworthy:
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
dekli brak - its bjutiful :kox:
-
Siłownia
po 2 tyg ćwiczeń 6W powiem tak : mięśnie wzmacniają sie niesamowicie , tkanka tłuszczowa zanika , wkurza mnie długość cwiczeń i ból w odcinku lędźwiowym , zdecydowanie nie chce mi się tego robić ale się zmuszam
-
Jaki rowerek
albo p.i.e.r.d.o.l Audi kup rower
-
Jaki rowerek
tak btw może zmieńmy nazwę tematu , bo lekko giejnią zajeżdża
-
Jaki rowerek
no to zaje... :kox: , najwyżej niech dorzucą bidon , koszyczek i licznik hyhy
-
Jaki rowerek
i jak zadowolony?? opowiadaj
-
Jaki rowerek
http://rowery.shop.pl/view/809/ mam 15min jazdy autem do tego sklepu hyhyhy
-
[B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań
chłopaki dajcie już spokój
-
Siłownia
zamącę wam temat o koxach hehe , robi ktos 6 weidera?? ciekawy jestem realnych efektów tych ćwiczeń??!!
-
Jaki rowerek
ooo jaki super temat , dobra ja poproszę propozycje do 1500zł , MTB firma obojętna , trasy głównie miasto i czasem hardkorowy las , warunki jak Criss. Ma być kosior żeby licealistki na osiedlu sikały z zazdrości
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
to szukaj innej felgi bo zepsujesz jej wygląd tym balonem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :thumbdown:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
i opona o profilu 35
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ksero mojej tylko w sedanie hehe
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
a weź wytnij wpiździec tą siatke co grill przysłania , tak to wszystko na BIG +
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
widziałes kiedys białe prosiaki ?? , w oczojebny róż idą
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
f*ck ale ludzie są popieprzeni , dzwonię do kolesia , że w piatek wioze mu felgi do piaskowania i malowania , bo zapisywałem się na termin , spoko ,spoko przyjeżdżaj , dobra i cos mnie tknęło ...pytam czy cena dalej aktualna jak rozmawialiśmy czyli 50 za malowanie i 20 za piaskowanie , ...a jaki rozmiar felgi , no 18" ...ooooo to nie cena będzie większa , czyli ?? pytam , no jakieś 100 za malowanie i 30 za piaskowanie - no kur#@!%&*! MAĆ :wallbash: debile - normalnie, przecież 500zł to 1/3 wartości tego alu , a gdzie jeszcze wulkanizator wyważanie + nakładka opon x 2 Dobra , ma ktoś jakieś home made sposób , na malowanie żeby to w miarę dobrze wyszło
-
[ALL] Ktora Turbina lepsza pod mody AWX, AWX/ARL czy BRD do A4 B5 ATJ/AJM?
masz Q nawet bym sie nie zastanawiał ,tylko rezał paździeża na min 200kuca :gwizdanie:
-
Czy posiadanie diesla przestało być opłacalne?
na c**j takie wątki , kalkulacja prosta jak w podstawówce , a tu 60 postów o niczym :wallbash: -
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Jozek miszczem Hitchcockiem w snuciu i budowaniu napięcia i intrygi , to Ty na pewno nie będziesz :polew: , pewnie co 2gi już mymyslił to :polew:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
niezła ta szaraczyna brak ładnej 8nastki
-
Ceny wariują !!
poszukajcie sobie dzisiejszej rozmowy Rostowski - Olejnik w radiu zet , wszystko na temat