Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. idealnie pasuja do tego auta :kox:
  2. Iverson odpowiedział(a) na mcm temat w Inne marki
    jak tam sprawa z rudą?? ...podwójne dywaniki , czyżby wiało od dołu :gwizdanie: , fajne wozidupsko
  3. weź , że się nie wygłupiaj i skręć tego gwinta jak elementarz nakazuje
  4. kreator nowego designu :notworthy: , idę po wkrętak :evil:
  5. ostro idziesz Swir . na vigwamy się szykujesz??!!
  6. ...no niby tak...ale...
  7. może amory nie domagają
  8. no ja mam przeważnie z prawej strony poddarte ranty , zastanawiam się czy nie podwalcować ich
  9. Rafałekx w lecie na klimce , na autobance i na 5 biegu na odcince mniej spali , a ciekawe jak Buc to zobaczy , zresztą u niego nawet melex 10l na trasie łyka :polew:
  10. yebanny , sedan
  11. teraz użytkuję Nokian WR G2 , pchać się na przyszłą zimę w GoodYear Ultra Grip 7+ , czy zostać przy Nokianach , rozm to 205x55x16" ??!!
  12. fura świetna , coupe w bmw jest nie do pobicia , jednak te chrommadafakawheels , są z d*py pomyśl nad zmianą koloru
  13. Jozek budujesz się (fot no1) :naughty: :polew: , daj te zdjęcia normalne
  14. ...idealny prezent na 8 marca :good:
  15. ...szkoda , że nie dizel ;( , ...wiem , wiem nie można mieć wszystkiego :kox:
  16. mi jakoś niezbyt sie podobają
  17. no na tych u mnie audi , też jest pur , widzisz biały oklapły bezmózgu , miałem dać Ci bana ale czasem się przydasz do czegoś
  18. Aju mówisz o odbojach , tak się właśnie zastanawiam , bo widze że przód miał wymieniane odboje na jakieś czerwone audi , a tył ma troszkę podjedzone ori , na co to wymienić i jaki koszt żeby było ok
  19. wcześniej jeździłem na AM 5.0 teraz na AM 6.6.1 - trochę za dużo pierdół i Martyna za dużo gada tak to ok
  20. ...no to na zimę 17" :naughty:
  21. fela ok ale te 10cm prześwitu -----no coś byś musiał z tym zrobić
  22. zmień te felgi BBS ma ładniejsze wzory

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.