Treść opublikowana przez Iverson
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
idealnie pasuja do tego auta :kox:
-
[ALL B5] moja nowa Audiczka po zmianie felg i umyciu
...i ??!!
-
[INNE] Oma mcm'a.
jak tam sprawa z rudą?? ...podwójne dywaniki , czyżby wiało od dołu :gwizdanie: , fajne wozidupsko
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
weź , że się nie wygłupiaj i skręć tego gwinta jak elementarz nakazuje
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
ale ładna franca
-
[B5 AKN] black Q!
kreator nowego designu :notworthy: , idę po wkrętak :evil:
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
ostro idziesz Swir . na vigwamy się szykujesz??!!
-
[B5 AGB] VIAGRA
...no niby tak...ale...
-
[B5 AGB] VIAGRA
może amory nie domagają
-
[B5 AGB] VIAGRA
no ja mam przeważnie z prawej strony poddarte ranty , zastanawiam się czy nie podwalcować ich
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
Rafałekx w lecie na klimce , na autobance i na 5 biegu na odcince mniej spali , a ciekawe jak Buc to zobaczy , zresztą u niego nawet melex 10l na trasie łyka :polew:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
yebanny , sedan
-
Polecane opony zimowe
teraz użytkuję Nokian WR G2 , pchać się na przyszłą zimę w GoodYear Ultra Grip 7+ , czy zostać przy Nokianach , rozm to 205x55x16" ??!!
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
fura świetna , coupe w bmw jest nie do pobicia , jednak te chrommadafakawheels , są z d*py pomyśl nad zmianą koloru
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Jozek budujesz się (fot no1) :naughty: :polew: , daj te zdjęcia normalne
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
...idealny prezent na 8 marca :good:
-
[ALL B5] Audi S4
...szkoda , że nie dizel ;( , ...wiem , wiem nie można mieć wszystkiego :kox:
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
GITARRA
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
mi jakoś niezbyt sie podobają
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
no na tych u mnie audi , też jest pur , widzisz biały oklapły bezmózgu , miałem dać Ci bana ale czasem się przydasz do czegoś
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Aju mówisz o odbojach , tak się właśnie zastanawiam , bo widze że przód miał wymieniane odboje na jakieś czerwone audi , a tył ma troszkę podjedzone ori , na co to wymienić i jaki koszt żeby było ok
-
[ALL] Mapa do nawigacji - jaka najlepsza?
wcześniej jeździłem na AM 5.0 teraz na AM 6.6.1 - trochę za dużo pierdół i Martyna za dużo gada tak to ok
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
...no to na zimę 17" :naughty:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
fela ok ale te 10cm prześwitu -----no coś byś musiał z tym zrobić
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
zmień te felgi BBS ma ładniejsze wzory