Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
zgadzam się z Tobą kolego w 100% , szybko tylko skojarzyłem sytuację "nowego" turbo i wchodzenia silnika na wysokie obroty , stąd moje pytanie do Jozka
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
no to wymień czujnik temp podwójny i powinno być ok , sprawdź blędy vagiem wcześniej możliwe że będziesz miał błąd czujnika G62
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
czytaj ze zrozumieniem , pytam jozka o fakt wchodzenia auta na wysokie obroty a nie o świece , bo to mnie bardziej by zmartwiło
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
jozek co znaczy bardzo wysokie obroty (4tyś??) , jeżeli tak , to zobaczyłbym czy turbo (które ost. zmienialeś) czasem oleju nie sączy , mogło pójść trochę z paliwem i w wyniku wypalania oleju , silnik pracował na wysokich obrotach , już o tym czytałem gdzieś kiedyś
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Kowi tylko wewnetrzny rant na czerwono cały przedni profil czarny , bo na tym zdjeciu to lipa wyglada
-
Nimbus Grau Perl Effekt
dobrze bedzie wygladac na srebrnym aucie , tylko żeby ten inż. forumowy tego VT nie robił :gwizdanie:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
do pipy nic tu nie pasuje , jebnij te koła na czarny błysk i ten rant wewnetrzny na czerwono i będzie kox
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie siej ory najwyżej opchniesz na forum
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
w budowie i mocowaniem na pewno się nie różnią , w zawieszce po 99' były chyba tylko inne łączniki stabilizatorów (inny kształt) , może dlatego jest podział
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
a owczarek niemiecki?? , nie lubię małych psów , zawsze towarzyszyły mi psy powyżej kolana
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
zorganizujcie się w parę osób , dajcie mi znać , i zrobi sie jakiegoś spota w tbg , ja chłopaków z okolic ściągnę
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
kuźwa chciałem własnie kupić husky , a tu mnie dołujecie że w bloku , to nie bardzo, środowisko dla takiego psa , f*ck
-
Moja A4 Avant 1.9 TDI
wszystkie 1.9 były bez soczewek ( nie liczę tu xenonu) ??!!
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
masz nawet lepsze niż te moje
-
[B6 AVF] A4 Avant Quattro S-line 19"RS4 by Dano
te 200ps w dizlu i Q dają sobie radę w tym aucie , podejrzewam że waga to min 1500kg , a to jest sporo
-
[B6 AVF] A4 Avant Quattro S-line 19"RS4 by Dano
cholera wie dla samych osiągów na pewno warto po remapie masz 250-260 kuca to już coś jedzie , zobacz wątek u kolegi BAJK
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi masz gdzieś opis o modach 2.5tdi R5 , zaciekawiłes mnie tym , jak wyczytalem to na sofcie 180ps to max a 200ps to raczej rzadko kto robił a , Ty piszesz o 250
-
[B6 AVF] A4 Avant Quattro S-line 19"RS4 by Dano
no piękny egzemplarz , zazdraszczam , jednak przesiadka na bardziej rozwojowy 2.0T bardziej kusi , co??!!
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
nie żartuj takich aut się nie sprzedaje
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
piękne , ale profil to max 35 bo 40 zniszczy cały urok felgi
-
[B5 AGB] VIAGRA
Możesz trochę się rozwiniesz w tej stolicy zacznie chodzić po galeriach to podłapie slangu koleżanek
-
[B5 AGB] VIAGRA
BABY FACE
-
[B5 AGB] VIAGRA
viagra jest dobra
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
świetne auto , gdybym miał Q to chyba B5 miała by u mnie dożywocie
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Jozek ja twoja widze na tych felach , polerujesz rant i jest kosa VT by się przydało dla podgladu