Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. zgadzam się z Tobą kolego w 100% , szybko tylko skojarzyłem sytuację "nowego" turbo i wchodzenia silnika na wysokie obroty , stąd moje pytanie do Jozka
  2. no to wymień czujnik temp podwójny i powinno być ok , sprawdź blędy vagiem wcześniej możliwe że będziesz miał błąd czujnika G62
  3. czytaj ze zrozumieniem , pytam jozka o fakt wchodzenia auta na wysokie obroty a nie o świece , bo to mnie bardziej by zmartwiło
  4. jozek co znaczy bardzo wysokie obroty (4tyś??) , jeżeli tak , to zobaczyłbym czy turbo (które ost. zmienialeś) czasem oleju nie sączy , mogło pójść trochę z paliwem i w wyniku wypalania oleju , silnik pracował na wysokich obrotach , już o tym czytałem gdzieś kiedyś
  5. Kowi tylko wewnetrzny rant na czerwono cały przedni profil czarny , bo na tym zdjeciu to lipa wyglada
  6. dobrze bedzie wygladac na srebrnym aucie , tylko żeby ten inż. forumowy tego VT nie robił :gwizdanie:
  7. do pipy nic tu nie pasuje , jebnij te koła na czarny błysk i ten rant wewnetrzny na czerwono i będzie kox
  8. nie siej ory najwyżej opchniesz na forum
  9. w budowie i mocowaniem na pewno się nie różnią , w zawieszce po 99' były chyba tylko inne łączniki stabilizatorów (inny kształt) , może dlatego jest podział
  10. a owczarek niemiecki?? , nie lubię małych psów , zawsze towarzyszyły mi psy powyżej kolana
  11. zorganizujcie się w parę osób , dajcie mi znać , i zrobi sie jakiegoś spota w tbg , ja chłopaków z okolic ściągnę
  12. kuźwa chciałem własnie kupić husky , a tu mnie dołujecie że w bloku , to nie bardzo, środowisko dla takiego psa , f*ck
  13. wszystkie 1.9 były bez soczewek ( nie liczę tu xenonu) ??!!
  14. masz nawet lepsze niż te moje
  15. te 200ps w dizlu i Q dają sobie radę w tym aucie , podejrzewam że waga to min 1500kg , a to jest sporo
  16. cholera wie dla samych osiągów na pewno warto po remapie masz 250-260 kuca to już coś jedzie , zobacz wątek u kolegi BAJK
  17. Kowi masz gdzieś opis o modach 2.5tdi R5 , zaciekawiłes mnie tym , jak wyczytalem to na sofcie 180ps to max a 200ps to raczej rzadko kto robił a , Ty piszesz o 250
  18. no piękny egzemplarz , zazdraszczam , jednak przesiadka na bardziej rozwojowy 2.0T bardziej kusi , co??!!
  19. nie żartuj takich aut się nie sprzedaje
  20. piękne , ale profil to max 35 bo 40 zniszczy cały urok felgi
  21. Możesz trochę się rozwiniesz w tej stolicy zacznie chodzić po galeriach to podłapie slangu koleżanek
  22. BABY FACE
  23. viagra jest dobra
  24. świetne auto , gdybym miał Q to chyba B5 miała by u mnie dożywocie
  25. Jozek ja twoja widze na tych felach , polerujesz rant i jest kosa VT by się przydało dla podgladu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.