Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ...niech ktoś qr** zrobi wreszcie porządek w tym kraju , bo dłużej tego nie zniesę , dostałem podwyżkę 3% :polew: , a dyrektor finansowy po 6 miesiącach z 20.000zł ma podwyżkę na 25.000zł , wyjeżdża ktoś w najbliższym czasie za granicę , bo oHUJEć tu idzie normalnie
  2. doj**ał koxu , best fastest dizel ever
  3. ekipa sprzatająca :kox:
  4. licz się z tym że brw itp firmy robią tanią paździerzową masówkę , już bardziej skłaniałbym sie ku vox lub paged meble
  5. ...no 225x35x19'' tanie nie są :gwizdanie:
  6. ...co zabija te cewki , spadki napięcia , syfne wykonanie czy co?? , widzę że to nagminny problem w benz audi
  7. Siema Gelus , niezła zmiana , jak się śmiga , co tam w Kaliszfornii??!!
  8. Iverson odpowiedział(a) na mcm temat w Inne marki
    ja już miesięczną normę wyrobiłem :gwizdanie: , dam szansę słabszym , Dariusz P. jest najnizej w rankingu to niech się weźmie do roboty :decayed:
  9. Iverson odpowiedział(a) na mcm temat w Inne marki
    dżizas jeszcze jest ten watek :wallbash: :decayed: :decayed:
  10. dawaj lapek nowe foty , bo nabór z nowym tyg by był do b5b
  11. ...już pakuję do koperty
  12. mam, jeszcze trochę , daj adres na pw to ci jutro wyslę , jakie chcesz??
  13. felgi z bmw :polew: nie no nie przystoi jakoś
  14. cycu gdzie masz stickera b5b :bicz3:
  15. ...no i jak fajnie b5 może wyglądać jednak: -gwint -lampki zespolone z hidem -grill na czarno -kierunki do zmiany -remap ...powinieneś zrobić te rzeczy w najbliższym czasie
  16. ładny zimowy setup - lato min 18"
  17. black pakiet - idź w tą stronę , Gugasa to takie grzeczne autko
  18. ...Leon...takiego pieknego sedana miałeś w q i wymieniłes na dizla 2.5 i jeszcze bez dachu
  19. za mała gleba , kręc gwinta i felga musi iść bardziej na zewnatrz , bo teraz to z d*py to wygląda albo załóż normalny rozmiar opony , tak to jest pięknie
  20. czytałeś że pękniete padła , musialo być niezłe jebnięcie żeby lorinsery pokrzywić :kox: :kox:
  21. znaczek turbo jak najbardziej pasuje , Moskalitos tylko mądrą felgę wybierz
  22. fpyte fura , brak słów , Dawid od marszczenia skóry , mózg ci sie prostuje ,zwolnij
  23. Bielsko-Biala , BP ul. Krakowska ,ON 4.99 , jeszcze nigdy mi się tak ręka nie trzęsła jak kartę podawałem :wallbash: :wallbash:
  24. wykurwisko :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.