Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. na bbs chyba 17" , wczoraj też koło poczty na sienkiewicza widziałem kolegę ---------- Post dopisany 04-04-2013 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2013 at 09:27 ---------- Ludki żyjecie??!!
  2. Takie techniczne pytanie : czy jak przegladacie forum i w temacie zawarte są zdjęcia to niektóre wyswietlaja mi sie normalnie w ładnej rozdzialce a niektóre same pixele widać i są kiepskiej jakości. Na pewno zależy to od wielkości zdjęcia ale da radę to jakoś ustawić?! by HTC Sensation ---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ---------- Nie napisałem , sprawa dotyczy tapatalk by HTC Sensation
  3. Czarne Avus III by się tu przydały by HTC Sensation
  4. Panowie nakierujcie chłopaka co i jak , bo zniszczy to auto
  5. :polew: ostro
  6. to czego nic nie piszesz??!! Dawaj na PW
  7. podoba mi sie , w psrawie B5 Battalion pisz do mnie na PW
  8. Kaju sam malowałeś te 16" zimowe?? Rogalik zadowolony??!!
  9. Hobbit , wstyd się przyznać ale film obejrzałem jako pierwszy
  10. a o co chodzi z tym MIUI , jak to się instaluje czy co , pełno fajnych motywów a jak mam to włączyć , jakies konto trzeba założyć , brandować , softować , rootować kuurfa czarna magia
  11. avasta sobie pobierz
  12. ciekawie , chyba się nadaje do...
  13. Arek super będzie - klasycznie :kox:
  14. a co to za felga ma być wogóle?? bo nie na bieżąco jestem
  15. Iverson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak się zdecydujecie dajcie mi znać
  16. Iverson odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dziadki macie jakieś wzory na t-shirty , może też bym wam coś uklepał
  17. Iverson odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziadki macie jakieś wzory na t-shirty , może też bym wam coś uklepał
  18. Iverson odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziadki macie jakieś wzory na t-shirty , może też bym wam coś uklepał
  19. :kox::kox: Love it
  20. No tak by HTC Sensation
  21. Z formatuj kartę sd , miałem ten sam problem i pomogło. Przenieś ważne dla Ciebie pliki ( zdjęcia, muza itd) na kompa i zrób format karty. Reszta folderów sie nie przejmuj. Aplikacje same sobie je utworzą. by HTC Sensation
  22. chyba o coś prosiłem , spokój ma być :punk::punk:
  23. jeszcze jedna szydera i rozdaję kropki , nakierujcie chłopaka a nie hejtujecie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.