Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. nie poznaję tego miejsca, cisza przed burzą czy jak......
  2. str.4 tego wątku [br]Dopisany: 16 Luty 2008, 11:09 _________________________________________________daja radę takie lampki??
  3. Ragga zostań przy tym rozmiarze 225x45x17" optymalne rozmiary i się wygląda i się jeździ
  4. Browar lipa widze , pozatym dlaczego mamy placić jak gdzie indziej mozemy mieć za free!!!
  5. na browarze by było lux, jakaś reklama dodatkowa dla klubu, chyba najlepsza opcja to parking przy M1.
  6. wody w Wiśle dużo, wszystkiego i tak się nie wypije
  7. nr. wtyczek : 8D0 973 734
  8. spoty bedą co 2 tyg. jezeli będą na to chetne osoby..... :>
  9. .......MEGGGAAAA KOOOOOOXXXXXX.....JUUUUPPPPPIIIIII :beer1: :rotfl1:
  10. ....jeszcze jakby A4 B7 3.0TDi mnie spotkało to byłbym szczęśliwy...
  11. witaj!! zapraszamy na spoty Poznań-Kalisz-Ostrów, wiecej info w tych tematach: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=93.0
  12. Musashi masz już jakieś info odnośnie miejsca??
  13. co dzień jakieś nowe niespodzianki mnie tu spotykają
  14. przy 225x45x17" miałem dokladnie tak samo
  15. jak masz nierówną drogę to i podczas jazdy nic w tym dziwnego-niestety bez trzymanki się nie obejdzie
  16. what a love go baby, go baby
  17. przy 225 skreca kierownicą
  18. Sławeq skad lecisz do Wisły z Resy czy Wawy?? a Szuderos co z nim , miał się pisać i cos temat ucichł!!!
  19. a jak masz 195mm czy 205mm i wjedziesz w koleinę to Cie nie rzuca??
  20. kolego -20mm lub -30mm to nie jest tragedia,popytaj się ludzi którzy jeźdżą na takim zawiasie. więcej info w temacie: "moja A4".
  21. ja niestety z zaproszenia nie skorzystam ale życzę za to dużej frekwencji na spocie :th:
  22. mam gościa ale w Pleszewie, to raczej za daleko dla Ciebie......ale ma komorę
  23. dzięki chłopaki za oddanie, jak ktoś ma dużo minut do Orange to zadzwońcie do mnie ze spota...... :>
  24. tak tak , jaki miły , teraz tak gadasz a jak bym przyjechał to byś mi lampki zaje**ał :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.