Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Dla mnie spocik w sobotę to byłby idealny!!! Mógłbym przyjechać ale ze 2 tyg. wczesniej muszę wiedzieć ,zeby sobie wolne ustawić w pracy!!! :564:
  2. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    I końcówka wydechu z rury kanalizacyjnej :one:
  3. To jak założysz ten wydech to zdjęcia zapodaj, a nuż mi się spodoba i też zacznę modzić!!! :564: powodzenia
  4. A4 to limuzyna a nie Opel kadett, nie róbcie profanacji z poważnego auta. Jak podwójny jest w serii to ok. ale tak modzić to nie bardzo. Ale to kwestia gustu i kasy!!! Ja bym wolał chipa!! :564:
  5. Jak kolego Ci się jeżdzi na takich kółkach. Dokładnie takie same rozmiary chcę swojej sprawić, tylko że jest pewne ale; jak z komfortem na długich trasach!!??
  6. Ja odpadam ,raz w miesiącu jestem w Tbg, a w niedziele to przeważnie wyjeżdżam po południu do Pleszewa. Także dla mnie lipa szkoda!!!!
  7. A ja bym chciał stamtąd zedrzeć ta folie, tylko jak najszybciej wyciągnąc te szybki.
  8. bez urazy oczywiście zabawa ze słowami AgRAB SABI i pozdrowienie allah agbar myslałem ze o to chodzi, ale błem w błędzie!!! :564:A moje Iverson bo dość długo trenowałem basket,a że byłem shooting guard (rzucający obrońca) i moim ulubionym koszykarzem NBA jest Allen Iverson , tak też koledzy na mnie wołali. Niestety koniec kariery NBA I love this game
  9. Ja też jestem za Rzeszowem. Chętnie przyjadę jak będę w Tbg wtedy. miałbym jeszcze paru kumpli z A4 , też by się napewno pojawili. Jak coś to piszcie. :564:
  10. Do Dampola no to koszty duze z tymi lampami, u mnie to narazie odpada. Dzięki za info. :564:
  11. bardzo fajna , tylko lubię podwójne wydechy ale to mój gust, szybki miałem tak samo przyciemnione ale folię pozdzierałem bo mi audyna jak karawan wyglądała (albo wszystkie zakleić albo wogóle). A czy z wymianą lamp (przód) miałeś jakieś problemy?? :564:
  12. Ja kolego leciałem z Essen na autobanie max mnie się udało 205 km/h , ale podobno i 210 lub nawet 215 AFN poleci, ale na 100% tego nie wiem!
  13. Te lampy są od wewnątrz czarnym sprayem pomalowane ,nic ponadto. Ale trzeba mieć na to papier bo się psiarnia rzuca!! dlatego zmieniam, a mi się średnio podobają!! [ Dodano: 21-01-2007, 00:54 ] Mam pytanie, bo chciałem założyć sobie radio pionnera DEH-6800 MP, radi beta jest duże i przydałoby się jakieś zaslepki zamotać, tylko skąd takie drewno podobne!!?? Wiecie coś na ten temat koledzy!!
  14. Zdjęcia trochę nieaktualne, ale to się zmieni w najbliższym czasie. Mam zamiar zmienić lampy bo te mam przyciemnione,mam już te po pierwszym lifcie tylko na założenie czekają!!!, jakieś ładne aluski 17'' się uśmiechają (jak macie jakieś propozycje to piszcie) , chip by się przydał ale to gdzieś na wiosnę!! a z resztą to jak funduszy starczy!!! Opis autka: komputer,pełna elektryka przód i tył, grzane fotele,drewno,progi chromowe od audi s4,seria radio audi beta (ale lipa),lekko zglebiona,grill audi s4 oryginalny,alarm fabryczny, i wszystko co ma każdy zresztą, bo nic nowego nie wymyślę!! edit by: zdeniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.