Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AVG] Avant Black Edition :D
dobra baza do modów ,ładna seria
-
Nimbus Grau Perl Effekt
MRogal malyna będzie :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będę przez chwilę , z Madasem się widział , warunkiem nie jest ale , warunkiem umieszczenia zdjęcia jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak se kupisz u mnie naklejki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szesc chłopaky
-
Sklepy internetowe godne polecenia
może napisz jaka branża Cię interesi
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
dzięki Poziomku , że o mnie pamiętasz , wolę na pupie niż , haczyć facjatą :polew:
- S8
-
[All B8] Biały sedan ;-)
silnik 2.0T ??
-
S8
...narazie nie , ale w przyszłości na pewno to jakoś wykorzystam...
-
S8
:embarrassed: , alle wiem gdzie mieszkasz :naughty: :kox: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wprowadzamy numerków , możesz se siepnąć avatara lub podpis B5; Tighter than your girlfriend :naughty:
-
[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.
jedziesz do goodhope'a tak?? no a kalisz - pleszew to 30km , tak więc jakbym miał czas to podlecę , na strojenie :naughty: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak co, spamujesz i należysz :kox: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak móżdżysz [br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 14:34_________________________________________________czego do Battalionu nie chcesz należeć , przecież masz fajne autko
-
S8
jak się jeździ.....miałem takiego banana na gębie , że ja pitolę , mi tam wielkość nie przeszkadzała , super pomimo wieku autka :good: , Piter się bał czy na rezerwie do chaty dojedziemy, takie było upalanie :naughty:
-
[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.
kiedy będziesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hejka kooope lat , co tam w świecie sexu biznesu
-
[ALL B5] Co myślicie o silniku 1.6? czy ktoś z was taki posiada w swoim autku?
było milion razy po cholerę to powielać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Poznaniu będę 28.01 na chwilę to wtedy się gdzieś umówimy , bo później jedziemy firmowym do wawki na imprę
-
[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.
no jeszcze jakieś szerokie koło i będzie kox
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na praca dalej w Strabagu , mi też szkoda opuszczać kurde korzenie już zapuściłem , tyle znajomych , ehhh życie Madas . dobrze że są zloty na nich będziemy się widywać teraz :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no roboty jak roboty ale kasy teraz ile potrzeba , mam nadzieję , że do końca roku wszystko bedzie na cacy , do Wielkanocy chcielibyśmy się wprowadzić