Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tazio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tazio

  1. ja jestem teraz na etapie wymiany sprzegła zawiozłem do fachofca dwumasa i ocenił go w skali 1/10 NA 6 ale mi juz przy gaszeniu auta telepotało buda i podczas jazdy tez wiec wpadnie nowy dwumas zregenerowany docisk i tarcza obita kevlarem i zobaczymy jak to bedzie smigac
  2. ja własnie jestem na etapie wymiany sprzegła i bedzie nowy dwumas zregenerowany docisk i tarcza ori obita kevlarem izobaczymy jak to bedzie smigac
  3. jasne ze mozna ja tak mam zrobione bo narazie nie mam sprysków śrubki wkrecone i trytytkami chycone zaslepki dodatkowo taśma dwustronna i trzyma
  4. fajne autko tu masz racje ze Zawias 1BV daje swoje odczuć na polskich drogach, ale jeżeli jest równo, to Audi leci jak przyklejone.
  5. wyszło super teraz auto posadzic troche nizej i malina
  6. jo regenerowoł w kobiórze firma VTR
  7. ja załozyłem termokurczke na te frupki z rolety podgrzałem i narazie spokój nie trzeszczy
  8. kurcze u mnie tez telepie buda po zmianie na letnie koła tez musze szukac przyczyny bo koła mam wyważone
  9. daj znac co i jak
  10. Tazio odpowiedział(a) na mlody17m temat w 2.0TDI
    raczej bede regenerowal w tym tygodniu musze podjechac do firmy Aronex i zobacze co mi powiedza jakie koszta
  11. Tazio odpowiedział(a) na mlody17m temat w 2.0TDI
    no aż za lajtowy no ale za 500zł to było robione ale roznice było czuc teraz bede regenerował sprzegło a potem korekta programu
  12. Tazio odpowiedział(a) na mlody17m temat w 2.0TDI
    jak miałem załozone jeszcze turbo brd to usuwałem DPFA i koles jak zmieniał program do mi go troszke podkrecił na 185ps tak wyszło na hamowni teraz mam CAHA to jeszcze nie robiłem korekty programu bo pierwsze musze zrobic sprzegło bo mi szarpie przy ruszaniu to mysle ze dalej bedzie 185ps ale autko duzo lepiej sie zbiera z dołu płynniej niz na brd niema takigo pier...niecia ze do 2 tysi muł potem ogien no a po ogarnieciu sprzegła pojade do alligatora i zobaczymy co wyjdzie
  13. Tazio odpowiedział(a) na mlody17m temat w 2.0TDI
    musiałem tylko dorobic flansze wydechu pod CAHA no i kolektor wydechowy tez musi byc zmieniony bo od BRD nie pasuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.