Treść opublikowana przez Henx29
-
Zaciski przód- lekko trzymają.
Witam. Takie tylko podsumowanie mojego nieszczescia i temat do zamkniecia. Wiec całą przyczyna tego cyrku było zalane serwo oraz zawór zwrotny. Wczoraj zamówiłem nowe TWR firmy z linku powyzej. Nie moge stwierdzic ze jestem zadowolony bo to wyjdzie w praniu czy bedzie OK. No ale miejmy nadzieje. Na koniec panowie i panie chciałbym tylko podzielic sie tym ze warto od czasu do czasu wsadzic rękę pod serwo (od prawej ) i (namacać?) odpływ deszczówki i smiało palcem przepchac syf co by woda miała ujscie podczas mycia, ulew itp... Przypominam, ze jesli juz komus przyjdzie wymiana serwa to niech zaopatrzy sie w nowy plastikowy zatrzask, który jest na łączeniu pedał nożny a serwo (serwo przechodzac przez grodziową dobija do pedału hamulca gdzie jest obsadzone w plastkiowym zatrzasku). To byłoby na tyle chyba. Dzieki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam. (temat do zamkniecia)
-
Bledy w komforcie
Witam, Dzisiaj rano z ciekawości podpiąłem auto pod VAG-a i wyskoczyło takie coś: ------------------------------------------------------------------------------- Address 46: Central Conv. Labels: 8E0-959-433-MIN.lbl Part No: 8E0 959 433 AJ Component: Komfortgerát T9F 0617 Coding: 06859 Shop #: WSC 63351 VCID: 79FC6A6C63B61AD6D3D-4AE6 Subsystem 1 - Part No: 8E2959802B Component: Tőrsteuer.FS BRM 4.11 Subsystem 2 - Part No: 8E2959801B Component: Tőrsteuer.BF BRM 4.11 3 Faults Found: 01562 - Rear Right Door 59-10 - Can't Unlock - Intermittent 01562 - Rear Right Door 61-10 - Won't De-Safe - Intermittent 01331 - Door Control Module; Driver Side (J386) 53-10 - Supply Voltage Too Low - Intermittent End --------------------------------------------------------------------- Interesuje mnie co może oznaczać ostatni błąd. Czy może ktoś coś podpowiedzieć ? Dzięki.
-
ABS i ESP
Sorki, że się czepiam, ale gryzie w oczy
-
2.0 130km jakie części w rozrządzie ?
Moje auto za tydzień czeka to samo, czyli wymiana rozrządu. Tyle, że u siebie zakładam SKF lub Continental. Takie polecił mi mechanik.
-
ABS i ESP
Na początek proponuję zaglądnąć do słownika.
-
2.0 alt - błąd 17766, 17544 + padające cewki po montażu lpg, ster. Lpgtech
A nie masz jakiegoś znajomego mechanika żeby przedstawić mu sytuacje w jakiej się znalazłeś i żeby podjechać do pseudo-gaziarza ? Ratuj ALT-ka póki nie jest za późno ... Szkoda bo fajne autko..
-
Superb v6
Z tych felg co pokazałeś obstawiam felgi Nr 1. Są kozackie Fajne auto, klasa sama w sobie. P.S. dasz się przejechać ?
-
Czerwone lampki w drzwiach - problem
No tak, pęknięty przewód.. Dzięki wielkie BTW, co toznaczy "na fisie" ? ;p
-
[ALT] Wiatrak chłodnicy
Az zobaczą za chwilkę. Nie wpadłem na to wcześniej
-
[ALT] Wiatrak chłodnicy
Ok dzięki panowie za pomoc. Po nowym roku wezmę się za to bo i tak jestem umówiony na wymianę rozrządu to za jednym strzałem to wszystko ogarnę. Jak coś to zdam relacje o przebiegu. Pozdrawiam.
-
[ALT] Wiatrak chłodnicy
Albo czujnik albo termostat, abo to i to...
-
Czerwone lampki w drzwiach - problem
Witam. Problem polega na tym, że po otwarciu drzwi od kierowcy czerwona lampka w drzwiach zapala się na chwilę i zaraz gaśnie. W każdych pozostałych drzwiach są zapalone cały czas po otwarciu. O co chodzi ?
-
[ALT] Wiatrak chłodnicy
Kolego a możesz mi podpowiedzieć jakiej firmy zakupić ? No i jeszcze czy mam kupić sam termostat czy cały w tej plastikowej obudowie .. ?
-
[ALT] Wiatrak chłodnicy
Dodam, że termostat bankowsko mam do wymiany. Może tu tkwi przyczyna. BTW, termostat musze kupic taki w plastikowej obudowie czy sam termostat?
-
[ALT] Wiatrak chłodnicy
Witam. Mam takie pytanie odnośnie wiatraka chłodnicy. Odpalam auto (zimny silnik) i od razu załącza się wiatrak chłodnicy. Po przejechaniu powiedzmy 0,5 km wiatrak się wyłącza, czy to normalne ?
-
ESP mam wlączyć czy samo się włączy ?
U mnie sytuacja wygląda troszkę inaczej. Odpalam auto i po paru przejechanych kilometrach trójkąt zapala się sam. Wciskam ESP guzik i nic się nie dzieje. Trójkąt nie gaśnie ani nic się nie dzieje...
-
[B6 ALT] OOOO Niebieski sedan B6
Kurde jak bym na swoją patrzył Pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich. Od tygodnia jestem posiadaczem Audi A4 (prezent na Mikołaja od dziewczyny) , więc postanowiłem dołączyć do Waszego grona. Mam nadzieję, że znajdę tu odpowiedzi na moje pytania w razie "wu". Witam raz jeszcze i pozdrawiam serdecznie Przy okazji: Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, oraz udanego Sylwka Wszystkim.