Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Henx29

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Henx29

  1. Witam. Takie tylko podsumowanie mojego nieszczescia i temat do zamkniecia. Wiec całą przyczyna tego cyrku było zalane serwo oraz zawór zwrotny. Wczoraj zamówiłem nowe TWR firmy z linku powyzej. Nie moge stwierdzic ze jestem zadowolony bo to wyjdzie w praniu czy bedzie OK. No ale miejmy nadzieje. Na koniec panowie i panie chciałbym tylko podzielic sie tym ze warto od czasu do czasu wsadzic rękę pod serwo (od prawej ) i (namacać?) odpływ deszczówki i smiało palcem przepchac syf co by woda miała ujscie podczas mycia, ulew itp... Przypominam, ze jesli juz komus przyjdzie wymiana serwa to niech zaopatrzy sie w nowy plastikowy zatrzask, który jest na łączeniu pedał nożny a serwo (serwo przechodzac przez grodziową dobija do pedału hamulca gdzie jest obsadzone w plastkiowym zatrzasku). To byłoby na tyle chyba. Dzieki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam. (temat do zamkniecia)
  2. Witam, Dzisiaj rano z ciekawości podpiąłem auto pod VAG-a i wyskoczyło takie coś: ------------------------------------------------------------------------------- Address 46: Central Conv. Labels: 8E0-959-433-MIN.lbl Part No: 8E0 959 433 AJ Component: Komfortgerát T9F 0617 Coding: 06859 Shop #: WSC 63351 VCID: 79FC6A6C63B61AD6D3D-4AE6 Subsystem 1 - Part No: 8E2959802B Component: Tőrsteuer.FS BRM 4.11 Subsystem 2 - Part No: 8E2959801B Component: Tőrsteuer.BF BRM 4.11 3 Faults Found: 01562 - Rear Right Door 59-10 - Can't Unlock - Intermittent 01562 - Rear Right Door 61-10 - Won't De-Safe - Intermittent 01331 - Door Control Module; Driver Side (J386) 53-10 - Supply Voltage Too Low - Intermittent End --------------------------------------------------------------------- Interesuje mnie co może oznaczać ostatni błąd. Czy może ktoś coś podpowiedzieć ? Dzięki.
  3. Henx29 odpowiedział(a) na DESPERADOS temat w Audi A4 B5
    Sorki, że się czepiam, ale gryzie w oczy
  4. Moje auto za tydzień czeka to samo, czyli wymiana rozrządu. Tyle, że u siebie zakładam SKF lub Continental. Takie polecił mi mechanik.
  5. Henx29 odpowiedział(a) na DESPERADOS temat w Audi A4 B5
    Na początek proponuję zaglądnąć do słownika.
  6. A nie masz jakiegoś znajomego mechanika żeby przedstawić mu sytuacje w jakiej się znalazłeś i żeby podjechać do pseudo-gaziarza ? Ratuj ALT-ka póki nie jest za późno ... Szkoda bo fajne autko..
  7. Henx29 odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Z tych felg co pokazałeś obstawiam felgi Nr 1. Są kozackie Fajne auto, klasa sama w sobie. P.S. dasz się przejechać ?
  8. No tak, pęknięty przewód.. Dzięki wielkie BTW, co toznaczy "na fisie" ? ;p
  9. Henx29 odpowiedział(a) na Henx29 temat w Audi A4 B6/B7
    Az zobaczą za chwilkę. Nie wpadłem na to wcześniej
  10. Henx29 odpowiedział(a) na Henx29 temat w Audi A4 B6/B7
    Ok dzięki panowie za pomoc. Po nowym roku wezmę się za to bo i tak jestem umówiony na wymianę rozrządu to za jednym strzałem to wszystko ogarnę. Jak coś to zdam relacje o przebiegu. Pozdrawiam.
  11. Henx29 odpowiedział(a) na Henx29 temat w Audi A4 B6/B7
    Albo czujnik albo termostat, abo to i to...
  12. Witam. Problem polega na tym, że po otwarciu drzwi od kierowcy czerwona lampka w drzwiach zapala się na chwilę i zaraz gaśnie. W każdych pozostałych drzwiach są zapalone cały czas po otwarciu. O co chodzi ?
  13. Henx29 odpowiedział(a) na Henx29 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego a możesz mi podpowiedzieć jakiej firmy zakupić ? No i jeszcze czy mam kupić sam termostat czy cały w tej plastikowej obudowie .. ?
  14. Henx29 odpowiedział(a) na Henx29 temat w Audi A4 B6/B7
    Dodam, że termostat bankowsko mam do wymiany. Może tu tkwi przyczyna. BTW, termostat musze kupic taki w plastikowej obudowie czy sam termostat?
  15. Witam. Mam takie pytanie odnośnie wiatraka chłodnicy. Odpalam auto (zimny silnik) i od razu załącza się wiatrak chłodnicy. Po przejechaniu powiedzmy 0,5 km wiatrak się wyłącza, czy to normalne ?
  16. U mnie sytuacja wygląda troszkę inaczej. Odpalam auto i po paru przejechanych kilometrach trójkąt zapala się sam. Wciskam ESP guzik i nic się nie dzieje. Trójkąt nie gaśnie ani nic się nie dzieje...
  17. Kurde jak bym na swoją patrzył Pozdrawiam.
  18. Witam Wszystkich. Od tygodnia jestem posiadaczem Audi A4 (prezent na Mikołaja od dziewczyny) , więc postanowiłem dołączyć do Waszego grona. Mam nadzieję, że znajdę tu odpowiedzi na moje pytania w razie "wu". Witam raz jeszcze i pozdrawiam serdecznie Przy okazji: Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, oraz udanego Sylwka Wszystkim.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.