Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. jakie -na stole?-zlacze obd masz w aucie
  2. bylo chyba pare stron wczesniej,mozesz ze zlacza obd tylko nie pamietam ktory to pin w zlaczu.pzdr
  3. Tylko na święta czy dłużej jak dłużej to we wtorek po świętach mamy takie klubowe spotkanko w barze :gwizdanie: szczegóły będą w wątku spotów zamojskich link w moim podpisie no i może Lukas też zawinie Chętnie ale wiesz jak jest po Świętach do roboty[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 21:38_________________________________________________ Dzięki Adrian rowniez sie dolacze ,podwojne graty Redżi I Pixi
  4. epopeje bym mógł o niej napisać :polew: :polew: za cara to byly mrozy
  5. nie mam,podzwon po serwisach,na pewno cos znajdziesz w uczciwej cenie,bo tam gdzie ja robilem za 80 to chyba lekka przesada,ja jezeli warunki pozwola to moze jeszcze w tym roku zamontuje (chociaz ciezka sprawa) bo juz zebralem graty i bede tez gdzies programowal wiec na razie nic wiecej nie pomoge,pzdr
  6. :polew: :polew: :polew: z Nadarzyna wracalem [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 20:33_________________________________________________ Co za gość :polew: :polew: nie-co za gosc ,tylko kurffa -co za miasto
  7. kurffa ,przez pruszkow 2km.-godzina
  8. nie ma co sie opie.dalac
  9. BK byl? ja niestety nie da;lem rady.za tydzien biore podwojny
  10. Jak byśmy Cię nie znali, to może byśmy uwierzyli.. musisz byc taki szczery do bolu?
  11. jeszcze raz dzieki,a co do soboty-to na krzywy ryj mi sie nie zdarza
  12. no problemo
  13. Ja pier*ole Moskal ma rację nawet nic nie pisnął Kokos wszystkiego najlepszego , 100lat , masę kasy itd. Mogłeś postawić chociaż po bigmac-u bylo pamietac ,a zreszta to zarcie jest niezdrowe ,uwierz mi ,ja bym tego nie jadl
  14. chyba nie dam rady,ale dzieki
  15. Odpowiedź Bravo: Drogi Kali odpowiedzią na twoje zmartwienie będzie wysłanie Adriana na impreze bez telefonu pozdrawiam redakcja Bravo to jednak jest granat
  16. nie no-tv 29.monitor-19 Przejsciowka, ktora podeslal Pulpit bedzie najlepsza dla ciebie. tylko pamietaj, ze nie zadziala ona ze zintegrowanymi kartami graf. karta jest Geforce 9800GT 512MB DDR3/256bit PCI-E 600/1800
  17. dzieki,zobaczymy potrzebuje od czasu do czasu cos obejrzec,do tej pory pc s-video tv s-video dawalo jakos rade,dopoki nie zmienie szkla musze sie tym zadowolic
  18. na kasrcie nie mam tv-out,nie byloby problemu
  19. witam,sprawa wyglada nastepujaco: w kompie mam wyjscia- D-Sub.DVI,HDMI, w tv jest euro i s-video,da sie jakos obraz przerzucic z pc na tv?tylko prosze nie pisac zebym zmienil tv,taka opcje juz rozwazalem do wczoraj :gwizdanie: bo okazalo sie ze wypadly mi wazniejsze wydatki ,dzieki za jakies info ,pzdr
  20. u mnie drzwi zamykaja sie i otwieraja po bożemu,czyli po jednokrotnym nacisnieciu,a domykanie dziala tak jak u ciebie.pzdr
  21. sam sie nad tym zastanawialkem ale to chyba po prostu jest inny zacisk 2.0 a 3.0 ,pewnie masz tak? http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_koncepcja_na_dlubniecie_parcha_odslona_druga-t59308.75.html[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 19:38_________________________________________________ dzwonilem do IC i powiedzieli mi ze czesc u nich nie osiagalna
  22. na spocie jeszcze siedza Aaaaa no tak dziś ftorek Widze, że Poziek jest online bezpośrednio ze spota na Torwarze sa krotsze spoty,wypil caly browar,zjadl grilla bzyknal wszystkie d*py,przemrozil jaja i wrocil do domu
  23. na spocie jeszcze siedza
  24. a co w aso drogo? ja tez chyba zakupie przed montazem[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 18:22_________________________________________________wlasnie sprawdzilem 55 pln

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.