Treść opublikowana przez Sebastianb6
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Zabrałem się za tą operacje i uwazam że efekt jest super. Naklejki z allegro, farba eurocolor, ja uzylem podkladu do plastkow zeby pozniej nie odrywalo soe. Kolor-czarny mat. Porownywalem z przyciskiem oryginalnym i roznica jest nke do zauwazenia w samochodzie.
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Super dzieki. Ostatnie pytanie,czy używacie zywacza do tych gum? widziałem na yt w US że uzywają takiego do sylikonu ? ten eurokolor do tworzyw sztucznych jest do zderzaków ?
-
Klapa tył rdza przy listwie oświetlenia .
Wymien. Klape oczyśc i dobze zabezpecz żeby dalej nie rdzewiało. Możesz od b7 tylko bedzie bez wejscia na kluczyk
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
A dałeś jakiś podkład pod to ? Bo wcześniej widziałem że inni opisywali
-
Ceny paliwa marzec 2026
Moja pszczółka najadła się po sam korek, czyli 44 l za 66.44 Łódź Stacja E.Leclerc LPG 1.51 zł/l. To jest cena. A jak z jakością ? Nie masz większego spalania? Ja tankuję za ok 1.75 na Statoil. Ostatnio zatankowałem na Starych Babicach,nazwy nie pamiętam to weszło mi 4 litry więcej niż mam butlę .
-
Zmiana z 1BE na 1BA
Sorki za pomyłkę,cofam. Źle przeczytałem.
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Oryginały też śmierdzą ale pozbywa się w nich zapachu. Jak macie kogoś w de w serwisie to możecie się zapytać. Poza tym wystarczy trochę na dworze wywietrzyć i jest ok.
-
Środek do regeneracji tunelu środkowego
A jaki to dokładnie boll ? Bo widziałem kilka strukturalnch ale nie wiem który dopasować .
-
drugi uchwyt
Ja mam ten patent u siebie. Esp schowałem z tyłu. Kiedyś juz ktoś to napisał,powtórzę. Nie jezdżę pod remizę palić gumy więc nie wyłączam esp
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Jaka to farba ? Pochwal sie kolego Wygląda bardzo ładnie
-
Zdjęcia instalacji pod maską
Panowie,mam zamiar zrobić duży porządek pod maską,czy możecie się pochwalić jak u was to wygląda? Mam komplet maskownic na silnik i elementy z 3.0 już dostosowane do 1.8t tak żeby do zabudować. Obecnie jestem na etapie kupowania nowych wtysków i parownika,chcę żeby o bylo ładnie zamontowane. Możecie wrzucić swoje pikczery ?
-
a4 b6 bfb 1.8 t lpg czy warto?
Dobra, czyli : Kme gold Baracuda-tylko jakie ??? Tj ok 600 zł graty plus zgranie tego . Chcę ruszyć z tym projektem bo fimca juz mam,wtryski bex też i jestem gotów na program na 200 km .
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Jaki polecacie spray do tego ? Była mowa o boll matowy czarny. Ja chcę zregenerować całe plastiki,ew włączniki. Ma ktos jakies doświadczenie ?
-
Przełącza na beznyne, zbyt niskie ciśnienie
Dokładnie. Ja miałem to u siebie,korektę robiłem kilka razy,po czym padła decyzja o wymianie. Nie ma sensu bawić się w ten szajs. Swoją drogą nie rozumiem po co ktoś to montuje.
-
a4 b6 bfb 1.8 t lpg czy warto?
Dzięki chłopaki. Rozwiane wątpliwości będę robił
-
a4 b6 bfb 1.8 t lpg czy warto?
Też nad tym myślałem. Ja swoje auto kupiłem od pracownika aso seata i sam mi powiedział że mu sie instalacja nie zwróciła. Ale zakładając że nie zmienie auta,bo nie mam takiej potrzeby przez ok 4 lata to chyba jednak podejmę decyzje o wymianie parownika i wtrysków. A czy możecie kogos polecić z okolic Warszawy jeśli chodzi o wymianę parownika? Wtryski już mi ktoś z forum zaoferował w dobrej cenie to ogarnę,węże też,ale parownik to dla mnie zbyt duże wyzwanie.
-
Zmiana z 1BE na 1BA
Przecież dopiero co jest opisane w wątku o zawieszeniach ze to te same amory.
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
To ta akcja jeszcze jest ? Jutro zadzwonie do aso
-
Skradzione
W Radiomu jest sporo przekladek jak i anglikow. Z tego co czytałem,w Wawie jak kradną to na kilka dni porzucją na osiedlowych parkinkach żeby sprawdzić czy ma gps. A swoją drogą czy te auta co zniknęły to mialy jakies zabezpeczenia ?
-
a4 b6 bfb 1.8 t lpg czy warto?
Mateuszek1001 Czyli za ok 600 zł mogę miec bardziej efektywną insalację ? rurka 8mm mówisz? O jaką rurkę chodzi ? Włąsnie myślę bo chciałem zrobic program,a czy mogę pozostać pczy obecnym sterowniku lpg ?
-
1.8T quattro avant
A jakie masz spalanie ? Ile za taką butlę trzba zapłacić z montażem ? Fajna perspetywa,nie trzeba co 300 km się tankować. A nie masz opadniętego auta od takiej butli?
-
a4 b6 bfb 1.8 t lpg czy warto?
Cześć. Zastanawiam się nad instalacją lpg w moim aucie. Wygląda to tak,że rocznie robię przebiegi rzędu 6-7 tys km.(mam auto firmowe ale na narty,wakacje czy po bułki jezdzę swoim ) Instalacja landi-lirenzo parownik kiepski,wtryski też,jedyne co to butla i sterownik ok. Czytając wątek o instalacjach pomyślałem że warto zainwestować w coś lepszego,ale czy warto przy takich przebiegach. Przebieg jest stosunkowo niewielki,auto krajowe-czyli było prawie gołe ale najwazniejsze że nie było nigdy bite i dlatego chciałbym je zachować na dłużej,bo się nie psuje Jedyny plus lpg widzę w momencie jak jadę na narty to płace za wycieczke jak za pkp. Co myslicie o tym ? Jakie mogą być koszty zamontowania czegoś sensownego(wtryski-bo wiem że moje są mało wydajne i parownika)?
-
A4 B7 1.8T BFB Remont głowicy
Org. śruby spokojnie zamennk. czemu robiłeś remont głowicy? Co się na nią składało?
-
Spalanie w Audi A4 B6 1.8T
Po mieście 12 lpg przy lekkiej jezdzie. Trasa na tempomacie,max 140 to 10 l. Zmierzone tylo tankowaniem do pełna. Co do pb to nie podaje info z fisa,nie takowałem do pelna
-
Oklejanie wnętrza swing
Srebrny/chrom. Jak masz ambiight to w nocy ładnie je oświetla. Folia 3m,tylko dobze oczyśc zanim przyczepisz,zeby nie tworzyły się bąble.