Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sebastianb6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sebastianb6

  1. Ja też mam g12 koncentrat bo jest bezkrzemianowy. Borygo to można do dużego fiata lać.
  2. Miałem podobną sytuację,problem był w połączeniu w kostkach. Ale dla pewności spisz błąd
  3. Podjedź do jakiegoś sensownego mechanika i niech zrobi ci test co2 . wtedy będziesz miał opowiedź czy to uszczelka pod głowicą.
  4. Kolego sprawdź w etce pod ten silnik. A czy zdemontowałeś obudowę termostatu ?
  5. Sebastianb6 odpowiedział(a) na Arkadius46 temat w 1.8T
    I przewody od turbiny. Po większym przebiegu,ich średnica wewnętrzna może się zmniejszyć,zabrudzenia oleju osiadające na ściankach(chyba że była płukanka i czyszczenie przewodów). MireXs Sprawdź błędy,ew.wrzuć logi
  6. Bardzo ładna.Gratulacje. Wrzuć trochę wiecej fotek wnętrza
  7. Kolego a czy problemy z odpalanie miałeś na benzynie ? Bo reduktor ok,mogą byc jakies problemy podczas pracy na lpg ale co z tym ma wspólnego odpalanie zimnego auta na pb ? Pytam bo mam podobny problem przy zimnym silniku.
  8. Dokładnie,a nie wpasował go jakimś cudem obrócony ? Może w tym problem ? Możesz poluzować pas i zerknąć ile tam brakuje,ew. zrób zdjęcie
  9. Sebastianb6 odpowiedział(a) na Patryk41 temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie,podłączę się. Kyb są sztywniejsze ? Dobrze zrozumiałem ?
  10. Bo wyglądają faktycznie na większe. Są rewelacyjne.
  11. Sebastianb6 odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    Dokładnie,najpierw filtr paliwa a później pompa. Piotr-opisz(załóż wątek techniczy) co do tej pompy,dla innych będzie pomocny.
  12. Czarny mat. A to naprawdę jest 17 cali?
  13. Są zaślepki,wpinane w kształcie spinek do tapicerki w różnych rozmiarach. Jeśli nie będzie Ci to przeszkadzało to max 3 zł i po problemie,bądź tak jak koledzy wyżej-nowy tunel.
  14. Przyłączam się do kolegi wyżej. Ładnie wygląda ale tylko w momencie gdy dołożysz obudowę kolumny czarną oraz listwy wnętrza na jakieś ciemne. Ew. możesz je oddać do polakierowania.
  15. Sebastianb6 odpowiedział(a) na an998 temat w 1.8T
    To ją kolego sprawdź,prócz tego czujnik ciśnienia oleju do sprawdzenia.
  16. Wydaje mi się że najprościej zrobić to poprzez test wykonawczy,wtedy soft sam przetestuje czy zawór działa,poza tym usłyszysz jego pracę-robisz to na wyłączonym silniku.
  17. Jak kolega wyżej uszczelka dekla. A co do gazu to wizyta w serwisie i ustawienie gazu,ew.przegląd. W poprzednim auci wypadł mi zapłon i trzeba było gu ustawić żeby nie strzelało na lpg.
  18. Dziś to zweryfikuję,puki co muszę jeszcze uruchomić samochód, bo ponownie nie odpala,co gorsza błędów brak...
  19. Jasny, pachnie spalonym plastikiem. ---------- Post dopisany 28-07-2014 at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2014 at 17:53 ---------- Znalazlem juz informacje ze leje sie z filtra wegla aktywnego. Tzn ze uszkodzony jest ten filtr ? Panowie nikt nic nie wie?
  20. Panowie mam problem,który troszeczkę przerasta moją wiedzę. Samochód przed moim urlopem zgasł podczas normalnej jazdy. Nie mogłem go już ponownie uruchomić,kręcił ale nie odpalał. Niestety nie sprawdziłem błędów, zholowałem go do warsztatu ale podczas tej czynności pomagałem sobie hamując biegami. O dziwo auto odpaliło na jałowych obrotach ale dymiło strasznie z wydechu. Mysłałem że to przez próby krecenia silnikiem i odpalania go,zalane cylindry benzyną bądź wydech-trochę nim kręciłem. Udało się odpalić,wkręca się ładnie,dymi ale kolejny problem to paliwo które jest wyrzucane przez odpowietrznik pod błotnikiem z prawej strony. Wyrzuca je w olbrzymiej ilości. Pytanie do was,czy to mogły pójść pierscienie ?Znam dwóch poprzednich właścicieli auta,jestem jego trzecim ,samochód jest zadbany i wszystko było robione na bierząco a przebieg to dopieto 200tyś km. Co o tym sądzicie? ---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ---------- Zapomniałem dodać że po uruchomieniu,skasowałem błędy i obecnie nie ma absolutnie żadnych błędów..
  21. Nowy za 230 ?Jakiej firmy ? Ic? Bo ja najtańsze to widziałem valeo za 330 zł
  22. Ale zanim pryśniesz barankiem to podład,poźniej coś na wzór epoxy bądź pasta na spawy i dopiero baranek.
  23. A kombinowałeś z wybierakiem ? Może nie trzeba jej wymieniać .
  24. To jest odpowietrznik , powinien być tam taki plastikowy daszek który zapobiega dostawaniu się brudu do środka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.