Treść opublikowana przez Sebastianb6
-
Regulacja luzu maglownicy
marzec39 czyli po dokręceniu problem zniknął? Ja nie mam dużego luzu ale chciałem zweryfikować czy podczas stania i enegicznego machania to z tego miejsca dochodzi stukanie .
-
Jak zedrzeć farbe z dekorów
Koszt hydro w Jankach(pod Warszawą)kompletu decorów to 250 zł,bez ramki dźwigni zmiany biegów.
-
opuszczanie szyb
Sprawdź prowadnice ale też linkę. Ja w b5 miałem skorodowaną i musiałem nieźle się namęczyć żeby przesmarować ten mechanizm.
-
Nie zapala się światło wewnątrz przy otwieraniu drzwi, jak go włączyć?
Od oświetlenia wnętrza masz bezpiecznik,sprawdź go,jest na rozpisce do Twojego auta,jeśli jej nie posiadasz na pewno znajdziesz w googlu. Jeśli bezpiecznik nie będzie przepalony to możesz mieć problem z krańcówkami w drzwiach albo coś na linii pomiędzy drzwiami a modułem.
-
Stacyjka - zacina się :/
A czy podczas wkładania kluczyka,nie wchodzi za głęboko? Do okoła stacyjki masz taką gumę,sprawdź czy dotykasz jej obudową kluczyka.
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
krzysiekvtec - co to za felga ?
-
[B6 Awx]Mój Granatnik - Lekkie Rezanie Rns-E, 165 Km VFiz !
Kolego bardzo ładny egzemplarz. A co to za gałka ? 5biegowa czy 6 ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A czy w zbliżający się wtorek ktoś będzie? Może znający się na adaptacji tempomatu ? Bo mam z tym problem.
-
Co według was będzie lepsze ?
Regeneruj. TO najlepsze rozwiązanie,masz pewność że nie strzeli uszczelniacz. Kupowanie takich części z demobilu nie ma większego sensu,bo jest trochę pracy przy tym. Tak jakbyś montował używane łożysko w koło a chciał pojeździć samochodem 5 lat.
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Da się bez wyciągania silnika,musisz poluzować poduszki i troche podnieść na podnośniku(tylko nie podkładaj pod miskę olejową i bez przesady żeby nie naciągnąć połączeń wydechu). Jak to zrobisz to będziesz miał więcej miejsca.
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Może swożeń?
-
Zmiana opon i buczenie łożyska???
Rafał83-dobrze mówi. Prosty sposób,zamień koła miejscami. W zeszłym roku zakładałem 17' ,mój błąd kupiłem używane opony. Po założeniu na pczątku sezonu,zaczeło huczeć. Myślałem że się zastrzelę bo dźwięk był okropny a łożyska miesiąc wcześniej robione. Po zamianie na tył,było ciszej ale wiedziałem ze coś jest nie tak z oponą. Kupiłem dwie nowe,wszystko ustało.
-
Drgania podczas hamowania
Ja ostatnio walczę z podobnym problemem w passacie. Pojechałem na wymianę hamulców na nowe,po około 2 miesiącach zaczęło rzucać. Obecnie wyczyściłem piasty na błysk,jest dużo lepiej ale przy delkatnym dotknięciu hamulca jeszcze czuć wibracje. Także u mnie walka dalej trwa. ---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ---------- Podnieś samochód,poproś o pomoc kogoś i sprawdźcie każde koło. Masz wibracje ? Huczy ?
-
Nowy przełacznik swiateł nie działa
Z tego co pamiętam to różni się wyjście na zasilanie z włącznika plus drugi pin pin. Postaram się to sprawdzić jak będę w samochodzie.
-
Falowanie obrotów
Zrób porządne logi-to podstawa. Tak bedziesz działał po omacku Z ciekawości,starą masz baterię ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja przejechalem ale tam chyba cos ostro bylo.. Btw jutro ktos bedzie w Promenadzie? Chcialbym sie pokazac pierwszy raz
-
Drgania podczas hamowania
Przy wymianie tracz,ważne jest zeby oczyścić piastę na lustro,tzn.ma być gładkie jak pupa niemowlaka. Podobne wrazenie jest gdy pojawi się tam korozja i ma się wrażenie że była krzywa tarcza.
-
Regeneracja włącznika świateł
Miałem w passacie b5 fl. Wytrzymał 4 miesiące,upaliły sie styki,musiałem lutować i wymieniać kostkę w samochodzie. Nie polecam!
-
Regeneracja włącznika świateł
Przyłączam się do pytania? ic ?
-
Kradzież A3 pod okiem kamer
Kamera straży miejskiej służy do nadzorowania. Czy tak na dobrą sprawe trochę to żależy od ich widzimisię jak zareagują. Bo mogą to zwyczjanie zlać i poinformować że byli zajęci innymi interwencjami,jak to ma miejsce z policją. Straży miejskiej nie powinno być,powinni jej zabronić funkcjonowania bo ich działania ograniczają się tylko do wystawiania mandatów. Nadmienie że straż miejska rządzi się innymi prawami i nie musi przechodzić takich szkoleń jak policja. (nie jestem jednym ani drugim ale kiedyś byłem poszkodowany,dysponowałem nagraniem vid. z monitoringu miejskiego niestety postepowanie zostało umożone mimo posiadanych danych delikwenta)
-
Kto zostaje w OFE, kto rezygnuje ?
Dobre zdjęcie. Ale poważnie to faktycznie,to co sostanie w Ofe to nikły procent który będzie dawał bardzo mały zysk. To oczywiście nie zmienia faktu żeby zainwestować w ofe a nie zus gdzie zostanie odpowiednio wydane
-
Przeróbka kostek przełączników opuszczania szyb A4 B6 / B7
Dokładnie,może zrób kilka zdjęć,opisz i taki mini manual dla potomnych.
-
osłona kabli cewek
Panowie a w innych wersjach jest taka osłona ? Mówię tu np. o 1.8t ?
-
Moje pierwsze modyfikacje
Auto wisi na allegro także możesz je obejrzeć osobiście Bo kolega to już tutaj chyba nie zagląda.
-
Naprawa "dzwoniących" nakładek klamek zewnętrznych w Audi A4 B6
Przynajmniej wiadomo że nie trzeba rozbierać drzwi. Dobra robota. Powinieneś dopisac że przy wykonanej naprawie nie zanudziles żadnego psa