Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystko można. Kwestia czy się chce. Do mnie przyjeżdżają klubowicze i się robi to i owo
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
To jest nowe a chińskiego ASO?
-
Co tu było spawane?
A to nie katalizator czasem? A raczej to co z niego zostało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Można powiedzieć że full serwis był Miałem gdzieś fotke jak auto bez pasa stoi na kobyłkach. Tosik coś wymieniał tylko nie pamiętam co Nie było tylko pitu pitu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kiedys to takie spoty byly https://postimg.org/image/h01ggcm1b/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie miałem niestety czasu. Zbieram się i zbieram żeby przyjechać ale zawsze coś wypada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widziałem Was wczoraj
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Najlepsze białe H7 to z chin. Śmiejcie się ale to jeden .uj a kosztują 5-8zł za komplet i świecą tak samo jak ostramy cz phillipsy za 10x tyle
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-q5-rsq5-3-0-tfsi-450-km-vossen-milltek-xenonz-alcon-compsport-jedyny-w-pl-ID6z3OjN.html#f31ceef8fd ???
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Passata B5 ?
-
LPG do TFSI
Dla Ciebie żadna różnica ponieważ sam kalibrujesz i bierzesz na siebie jak coś się wysra. A ktoś kto się na tym nie zna? Szczególnie że to tfsi
-
Jaki soundbar ?
mam denon s514. jest git
-
LPG do TFSI
BRC jest z założenia droższe do STAGA. Prince jeszcze droższy. Zresztą wyślij formularz to zobaczysz jaką cenę zaproponują. Montaż instalacji to 30% strojenie 70%. Tutaj nie ma opcji oszczędzania bo później płaci się dwa razy i mówi że lpg to zło. Mława nie jest daleko bo jedziesz dwa razy na początku i w sumie później to raz w roku (na wymianę filtrów) więc jesli to ma być kosztem spokojnego użytkowania auta to lepiej się zastanowić x2
-
LPG do TFSI
Powodzenia bo będzie potrzebne Nie ma w montera lpg z hamownią w PL. Ze świecą szukać takich którzy w ogóle stroją pod obciążeniem. Jednego znam który ma afr i go używa. Mi ostatnie strojenie po modach zajęło 30-40min, prawie zbiornik lpg i dwa kompy podpięte A w ogóle to po co Ci hamownia? Nic nie uzyskasz dodatkowego
-
LPG do TFSI
W Mławie. Hamowni nie ma ale stroi pod obciążeniem. Prawdziwym obciążeniem
-
LPG do TFSI
Nie stać mnie na ich usługi Ja mam innego specjalistę od montażu lpg który ogarnia mi auta o mocach 300-400KM
-
LPG do TFSI
W EGP to albo BRC albo Prince montują. Staga nie lubią
-
Skoda Kodiaq 2.0 TSI STYLE TATOWÓZ cz.3
Brzydkie na maxa ale za***iście funkcjonalne i za te pieniądze nie ma lepszej alternatywy na rodzinny dupowóz. Chyba większe od Q7 o ile dobrze pamiętam
-
LPG do TFSI
@piter85 20000tys i już jesteś na 0 z kosztami instalki? Nie za szybko?
-
Zgrzewanie/spawanie pękniętych plastików
http://www.autostyl.waw.pl/
-
Wakacje w Chorwacji
Aktualna mapa pożarów w Chorwacji https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1vKH4qZBxSAYpUOGMY3ezGStrC8w&ll=43.4724707%2C16.65042900000003&z=8
-
Zgrzewanie/spawanie pękniętych plastików
Na Radzymińskiej jest chyba jeden z lepszych
-
LPG do TFSI
@piter85 W EGP zakładałeś?
-
Laptop biznesowy poleasingowy Dell 2500-3000PLN
tak
-
Laptop biznesowy poleasingowy Dell 2500-3000PLN
ja brałem della na allegro od laptopykomputery działa bez zarzutu i wszystko sprawne