Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Diego

  1. Tez o to pytałem kilka stron temu, nikt nie udzielił odpowiedzi. Pozostało przekonać się na własnym samochodzie: w a4 jest x-clean w a2 siedzi x-cess specyfic... Nie widzę żadnej różnicy w codziennym użytkowaniu. edit: hmmm sprawdziłem dokładnie i w moim przypadku są to oleje: MOTUL SPECIFIC 5W-30 MOTUL 8100 X-clean plus 5W-30
  2. Ja mam TRW, zero piszczenia na ciepłych jak i zimnych. Do tego stosunkowo mało pylą
  3. Właśnie zdałem sobie sprawę, ze ostatnio częściej przeglądam ebay.de i ebay.co.uk jak chce coś kupić.... Na ebaju można znaleźć fajny stuff za dobre $$$. Przykład: kupiłem klamki rs4 cabrio, 35 eur z przesyłką. Stan idealny. Na allerzyci widziałem takie kiedyś po 450-500 pln. (!!) Drugi przykład: http://www.ebay.co.uk/itm/Renovo-Large-Restoration-Kit-Cleaner-Reviver-Proofer-/360167718518?pt=UK_Car_Accessories_Car_Care_Cleaning&hash=item53dbab3e76 koszt około 330 pln z przesłaniem. http://allegro.pl/renovo-do-renowacji-brezentowego-dachu-cabrio-i1894291003.html koszt 700 pln z przesłaniem, w zestawie dwie szczotki które normalnie kosztują do 10 pln. Przykład trzeci: http://www.ebay.co.uk/itm/GLIPTONE-LIQUID-LEATHER-CAR-CLEANING-PACK-SPECIAL-/280291078169?pt=UK_Car_Accessories_Car_Care_Cleaning&hash=item4142a67019 307 pln koszt przesłania darmowa na terenie eu. http://allegro.pl/gliptone-zestaw-do-skory-polanilinow-gt15-5igt13-5-i1882865773.html bieda-zestaw z alle w cenie ~200 pln. Porównywalny zestaw nr1 z Gliptone na allegro kosztował blisko 1000 pln. Tańszy i większy zestaw jest na ebayu nawet po uwzględnieniu wysokiego kursu funta. W tym momencie allegro z ich kretyńsko wysokimi prowizjami, i sprzedawcami z marżą na poziomie setek % może iść w piz*u.
  4. Tiaaa szkoda że ten salon to Auto Special :polew: Zresztą to wch&^%j daleko.
  5. Wszystko rozbija się o podatki... Na dzień dzisiejszy w jednym litrze PB95 to ok 3.16 pln
  6. W US całkiem sporo aut zaczyna na czymś takim śmigać. Sam sie zdziwiłem. Know-How:
  7. No i kolejny artykuł w kwestii wiadomej: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Od-2012-w-litrze-paliwa-15-groszy-akcyzy-wiecej-2432577.html
  8. Gówniane to jest A2 :decayed: :ssij: :polew: Powitać krakusów.
  9. http://piechula.com.pl/2011/10/najtansze-paliwo-w-europie/
  10. W tym tempie faktycznie realne jest 6 pln w styczniu 2012; wyższa akcyza + opłata paliwowa + vat zrobi swoje. Dziś w Krakowie on jest droższy od pb95 o jakieś 16 groszy, według moich obserwacji.
  11. Dorwałem klamki rs4 :kox: Tylko znów będę zrzucał boczki, czwarty raz kuffa
  12. Diego odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja rezałem, ale efekt jest taki se: kiepskie światło niezależnie od typu leda: niby jasno a uja widać, po otwarciu bagażnika ledy delikatnie się rozświecały, jeśli po dłuższym otwarciu drzwi same zgasły nie dało się ich uruchomić manualnie. Trzeba było zamknąć i otworzyć drzwi. Wywaliłem i wróciłem do normalnych żarówek.
  13. Wygląda wypaśnie Grześku Ja śmigam od czwartku na zimowych: ps. fajny masz tam parking
  14. Siema, szukam numeru takiego oto schowka: http://allegro.pl/audi-a2-schowek-pod-fotel-i1850181358.html Audi a2, rocznik prawdopodobnie każdy, tak jak wersja silnikowa. Dzieki za pomoc.[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 10:42_________________________________________________
  15. Ja dziś tankowałem za 5.39 (pb95) Statoil na Wielickiej Wybory się skończyły, czas na golenie.
  16. :drinks: Najlepszego wszystkiego!!
  17. Ja w poniedziałek zakładam i tez avusy III... opona 215/50 będzie koza
  18. grunt to dobrze umyc samochod:
  19. Pompowanie balona trwa nadal: http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/diesel;po;5;55;zl;za;litr;a;benzyna;po;5;70;zl;to;pewne,96,0,931424.html
  20. No tak, pomyliłem linki Mam wybór pomiedzy: MOTUL SPECIFIC 504.00-507.00 5W-30 MOTUL 8100 X-clean plus 5W-30 Obydwa speniaja te same normy, parametry bardzo podobne...
  21. Panowie czym się właściwie różnią te Motule: http://sklep-oleje.pl/MOTUL_SPECIFIC_50400_50700_5W_30_5L-233.html http://sklep-oleje.pl/MOTUL_8100_ECO_Clean_5W_30_5L-217.html http://sklep-oleje.pl/MOTUL_8100_X_clean_plus_5W_30_1L-218.html I który bardziej nadaje się do silnika FSI ? Sprzedawca poleca nr2.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.