Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. Main mo teroz inne plany na życie i kuje żelazo ile wlezie. święte słowa teściu :decayed:
  2. gratki auta. piękna furmanka oby jak najlepiej służyła
  3. więc jeśli coś mega poważnego się nie wydarzy to żaden problem jedziemy tylko jeszcze mojego niedoszłego męża musisz nakłonić :polew::polew: niestety trzeba was rozczarować i to nie ma przyszłości :grin::grin:
  4. więc jeśli coś mega poważnego się nie wydarzy to żaden problem jedziemy tylko jeszcze mojego niedoszłego szwagra musisz nakłonić
  5. niby masz rację Artur ale przytulania nie ma. to że go troszkę lubię to nie przesadzajmy :grin:
  6. Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Arturku on Ci po prostu zazdrości koloru auta :polew::polew::polew: ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- wiela lepszego padła nimosz i fakt dosz sie podpuścic jak bajtel za lizoka ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Dać dziecku zabawka bezemnie w szałasie? Radzio jak by Ci to powiedzieć ...... nie pasujesz pod te nasze graty :grin::grin: a na poważnie to trza było zadzwonić a nie na forum pisać. u nas nie było światła przez pół dnia. niestety ja i mój przyszły niedoszły szwagier Andriej wolimy kasę na mody pakować niż rachunki za prąd płacić :grin::grin::grin: Jak nie pasi to popatrz na to http://www.fotem.pl/data/0162a4440064c2497a761a47f6f5c9.jpg Uploaded with fotem.pl Bez modów, auto 100% oryginalne, pierwszy lakier i jeździ. Który "nowoczesnych" aut tyle wytrzyma :wink: no powiem Ci to jest piękna bestia :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ---------- Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach hahahaha też to Tomek zauważyłem ale wolałem nie wspominać. nie wiem czy powinienem się teraz bać ????????:polew::polew::polew: ty luju takie związki nie dla mnie ---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach Choby zalotnie :grin: ---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach Main mie częstuje jakimś gównem do palenia i potem morda mi się śmieje to jest tytoń Andrzejku ---------- Post dopisany 27-04-2014 at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2014 at 15:31 ---------- a że troszkę się nudno zrobiło to pojechaliśmy do szaszłyka
  7. Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Arturku on Ci po prostu zazdrości koloru auta :polew::polew::polew: ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- wiela lepszego padła nimosz i fakt dosz sie podpuścic jak bajtel za lizoka ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Dać dziecku zabawka bezemnie w szałasie? Radzio jak by Ci to powiedzieć ...... nie pasujesz pod te nasze graty :grin::grin: a na poważnie to trza było zadzwonić a nie na forum pisać. u nas nie było światła przez pół dnia. niestety ja i mój przyszły niedoszły szwagier Andriej wolimy kasę na mody pakować niż rachunki za prąd płacić :grin::grin::grin: Jak nie pasi to popatrz na to http://www.fotem.pl/data/0162a4440064c2497a761a47f6f5c9.jpg Uploaded with fotem.pl Bez modów, auto 100% oryginalne, pierwszy lakier i jeździ. Który "nowoczesnych" aut tyle wytrzyma :wink: no powiem Ci to jest piękna bestia :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ---------- Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach hahahaha też to Tomek zauważyłem ale wolałem nie wspominać. nie wiem czy powinienem się teraz bać ????????:polew::polew::polew:
  8. Mirek gratulacje zakupu. piękna sztuka ... bezawaryjności życzę a co do rotorów o których tu trochę pisane już zostało moim zdaniem będzie ogień do białej budy
  9. Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Arturku on Ci po prostu zazdrości koloru auta :polew::polew::polew: ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- wiela lepszego padła nimosz i fakt dosz sie podpuścic jak bajtel za lizoka ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Dać dziecku zabawka bezemnie w szałasie? Radzio jak by Ci to powiedzieć ...... nie pasujesz pod te nasze graty :grin::grin: a na poważnie to trza było zadzwonić a nie na forum pisać. u nas nie było światła przez pół dnia. niestety ja i mój przyszły niedoszły szwagier Andriej wolimy kasę na mody pakować niż rachunki za prąd płacić :grin::grin::grin:
  10. gratki samochodu. fajna fura oby jak najlepiej służyła. moim skromnym zdaniem jak i kolegów wyżej u mirona 4 rurki wyglądają bo i autko ma odpowiednia moc. w 2,0 tdi to już troszkę wiochą leci. aleeee są gusta i guściki i jak ktoś chce można wstawić i 6 :grin::grin::grin:
  11. i po co kupować sprężyny obniżające
  12. spoko main, ja tam bardziej pewny jestem za ich robotę niż za swoją ---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ---------- poza tym, nie wiem czy mnie czasem nie zgłosili do konkursu już jakiegoś... wchodze na FB i pierwszy post taki... :decayed: http://s24.postimg.org/4vcjixr9h/Clipboard03.jpg :grin::grin::grin::grin::grin: żarty chłopaki wiedzą co robią a co do konkursu nie zdziwiłbym się może "Tytrytkowicz Roku " :polew::polew: gratki moda i dobrego hamowania
  13. no to Cie mają z tymi tytrytkami. nie przejmuj sie tym foto i dawaj jak jedzą. i tak wszyscy będą patrzeć jak porzerają ta pizze a nie na tytrytki swoją drogą za robotę Artura byłbym pewiem pomimo kg smaru za dużo na jeden zacisk :grin::grin: ale Andrzejek ?????????????? nie namówił Cię czasem do zrywania wykładziny po wymianie hebli??? :polew:
  14. synki to jest forum motoryzacyjne a nie kulinarne jak chcecie o jedzeniu to se wykupcie godzinke antenową na TTV i zróbcie program "Maleszewski & Wolny gotują" Maleszewski & Wolny to brzmi prawie tak samo dobrze jak Paprocki i ten drugi a oni tam jakąś kariere zrobili więc wszystko przed wami
  15. Powiedz... o niczym innym nie myślą chłopaki ile idzie pisać o tych waszych haszplach
  16. człowiek se pyko na grubie a Ci jak zwykle się szlajają po szaszłykach. żebyś chociaż na kopalnia przywiózł jakąś kolację
  17. Miron felga masakra. robi robotę. u mnie felgi muszą poczekać ale ciekawe czy ten szary rotor by podszedł do mojego koloru auta
  18. toś Tomku pojechał z tą felgą. robi wrażenie ogromne. chętnie zobaczę na żywo skoro mówisz że lepiej wygląda
  19. za dużo i zbyt często z Tobą przebywam :polew::polew:
  20. Main....Ty zejdź ze słońca .....bo se krzywdę zrobisz wiem Arturoo trochę mnie poniosło troszke jak gówniarza i obiecuje Ci że postaram się poprawić ale p-poż ma coś co bym bardzo mile widział u siebie i muszę mu tak słodzić
  21. jeździłem już autami które nie miały wajchy więc nie jest to nowość. spokojnie można się do tego przyzwyczaić osobiście nie odczuwam różnicy miedzy tradycyjnym a pneumatycznym ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- taki bonus ---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- dzięki Grzesiu Andrzej Cie jeszcze kilka razy odwiedzi i okaże się że będzie dla Ciebie konkurencją dobra robota z jego stołkami
  22. Historia zatoczyła koło hehe dokładnie Mariusz skończy tak jak Andrzej czyli nigdy nie będzie dość ulepszania golasa i tego się Maniek boję ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- sobotni wieczór Andrzej z lutownicą i zadaje mu pytanie : - Andrzej ty na pewno wiesz co robisz i to będzie działać ? i w tym momencie z auta wyłania się i odp - jo cie bardzo lubia ale prosza cie nie wkur..ej mie !!! jak jo to robia to to bydzie lepsze niż zrobili to w fabryce po 5 min i gdy wpadł w samozachwyt padają słowa : - już wiym kaj byda robił jak puda na pyndzyjo - kaj ??? - w ASO to byda rozkłodoł i montowoł :polew::polew::polew::polew:i jak tego chopka nie lubić :grin:
  23. jaki mistrz taki uczeń :polew::polew: czyli głupota nie zna granic :grin: ciągle to powtarzam że znajomość z Andrzejem się żle skończy bo to zmierza w złym kierunku czyli do oczyszczenia konta :grin::grin: ale co zrobić zabawa musi być
  24. no i po krótkim czasie przestoju wpadły kolejne modziki wewnętrzne lusterko fotochrom z kompasem czujnik zmierzchu i deszczu + przełącznik świateł COMING LEAVING HOME
  25. Ma złego nauczyciela .... I tego sie boję że za chwilę będę jak mój guru :polew: a z tego nie może nic dobrego wyniknąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.