Treść opublikowana przez main
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Main mo teroz inne plany na życie i kuje żelazo ile wlezie. święte słowa teściu :decayed:
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
gratki auta. piękna furmanka oby jak najlepiej służyła
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
więc jeśli coś mega poważnego się nie wydarzy to żaden problem jedziemy tylko jeszcze mojego niedoszłego męża musisz nakłonić :polew::polew: niestety trzeba was rozczarować i to nie ma przyszłości :grin::grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
więc jeśli coś mega poważnego się nie wydarzy to żaden problem jedziemy tylko jeszcze mojego niedoszłego szwagra musisz nakłonić
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
niby masz rację Artur ale przytulania nie ma. to że go troszkę lubię to nie przesadzajmy :grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Arturku on Ci po prostu zazdrości koloru auta :polew::polew::polew: ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- wiela lepszego padła nimosz i fakt dosz sie podpuścic jak bajtel za lizoka ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Dać dziecku zabawka bezemnie w szałasie? Radzio jak by Ci to powiedzieć ...... nie pasujesz pod te nasze graty :grin::grin: a na poważnie to trza było zadzwonić a nie na forum pisać. u nas nie było światła przez pół dnia. niestety ja i mój przyszły niedoszły szwagier Andriej wolimy kasę na mody pakować niż rachunki za prąd płacić :grin::grin::grin: Jak nie pasi to popatrz na to http://www.fotem.pl/data/0162a4440064c2497a761a47f6f5c9.jpg Uploaded with fotem.pl Bez modów, auto 100% oryginalne, pierwszy lakier i jeździ. Który "nowoczesnych" aut tyle wytrzyma :wink: no powiem Ci to jest piękna bestia :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ---------- Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach hahahaha też to Tomek zauważyłem ale wolałem nie wspominać. nie wiem czy powinienem się teraz bać ????????:polew::polew::polew: ty luju takie związki nie dla mnie ---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach Choby zalotnie :grin: ---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach Main mie częstuje jakimś gównem do palenia i potem morda mi się śmieje to jest tytoń Andrzejku ---------- Post dopisany 27-04-2014 at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2014 at 15:31 ---------- a że troszkę się nudno zrobiło to pojechaliśmy do szaszłyka
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Arturku on Ci po prostu zazdrości koloru auta :polew::polew::polew: ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- wiela lepszego padła nimosz i fakt dosz sie podpuścic jak bajtel za lizoka ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Dać dziecku zabawka bezemnie w szałasie? Radzio jak by Ci to powiedzieć ...... nie pasujesz pod te nasze graty :grin::grin: a na poważnie to trza było zadzwonić a nie na forum pisać. u nas nie było światła przez pół dnia. niestety ja i mój przyszły niedoszły szwagier Andriej wolimy kasę na mody pakować niż rachunki za prąd płacić :grin::grin::grin: Jak nie pasi to popatrz na to http://www.fotem.pl/data/0162a4440064c2497a761a47f6f5c9.jpg Uploaded with fotem.pl Bez modów, auto 100% oryginalne, pierwszy lakier i jeździ. Który "nowoczesnych" aut tyle wytrzyma :wink: no powiem Ci to jest piękna bestia :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ---------- Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Andrzejek tak się uśmiecha jakby był na szmakach hahahaha też to Tomek zauważyłem ale wolałem nie wspominać. nie wiem czy powinienem się teraz bać ????????:polew::polew::polew:
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Mirek gratulacje zakupu. piękna sztuka ... bezawaryjności życzę a co do rotorów o których tu trochę pisane już zostało moim zdaniem będzie ogień do białej budy
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Arturku on Ci po prostu zazdrości koloru auta :polew::polew::polew: ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- wiela lepszego padła nimosz i fakt dosz sie podpuścic jak bajtel za lizoka ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Jadymy do szałasu? ......http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/heqerugu.jpg.... ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- emeryt sie wziął za objeżdżanie opla....i tak sie skończyło ..... http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/egy6uva7.jpg Dać dziecku zabawka bezemnie w szałasie? Radzio jak by Ci to powiedzieć ...... nie pasujesz pod te nasze graty :grin::grin: a na poważnie to trza było zadzwonić a nie na forum pisać. u nas nie było światła przez pół dnia. niestety ja i mój przyszły niedoszły szwagier Andriej wolimy kasę na mody pakować niż rachunki za prąd płacić :grin::grin::grin:
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
gratki samochodu. fajna fura oby jak najlepiej służyła. moim skromnym zdaniem jak i kolegów wyżej u mirona 4 rurki wyglądają bo i autko ma odpowiednia moc. w 2,0 tdi to już troszkę wiochą leci. aleeee są gusta i guściki i jak ktoś chce można wstawić i 6 :grin::grin::grin:
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
i po co kupować sprężyny obniżające
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
spoko main, ja tam bardziej pewny jestem za ich robotę niż za swoją ---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ---------- poza tym, nie wiem czy mnie czasem nie zgłosili do konkursu już jakiegoś... wchodze na FB i pierwszy post taki... :decayed: http://s24.postimg.org/4vcjixr9h/Clipboard03.jpg :grin::grin::grin::grin::grin: żarty chłopaki wiedzą co robią a co do konkursu nie zdziwiłbym się może "Tytrytkowicz Roku " :polew::polew: gratki moda i dobrego hamowania
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
no to Cie mają z tymi tytrytkami. nie przejmuj sie tym foto i dawaj jak jedzą. i tak wszyscy będą patrzeć jak porzerają ta pizze a nie na tytrytki swoją drogą za robotę Artura byłbym pewiem pomimo kg smaru za dużo na jeden zacisk :grin::grin: ale Andrzejek ?????????????? nie namówił Cię czasem do zrywania wykładziny po wymianie hebli??? :polew:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
synki to jest forum motoryzacyjne a nie kulinarne jak chcecie o jedzeniu to se wykupcie godzinke antenową na TTV i zróbcie program "Maleszewski & Wolny gotują" Maleszewski & Wolny to brzmi prawie tak samo dobrze jak Paprocki i ten drugi a oni tam jakąś kariere zrobili więc wszystko przed wami
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Powiedz... o niczym innym nie myślą chłopaki ile idzie pisać o tych waszych haszplach
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
człowiek se pyko na grubie a Ci jak zwykle się szlajają po szaszłykach. żebyś chociaż na kopalnia przywiózł jakąś kolację
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron felga masakra. robi robotę. u mnie felgi muszą poczekać ale ciekawe czy ten szary rotor by podszedł do mojego koloru auta
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
toś Tomku pojechał z tą felgą. robi wrażenie ogromne. chętnie zobaczę na żywo skoro mówisz że lepiej wygląda
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
za dużo i zbyt często z Tobą przebywam :polew::polew:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Main....Ty zejdź ze słońca .....bo se krzywdę zrobisz wiem Arturoo trochę mnie poniosło troszke jak gówniarza i obiecuje Ci że postaram się poprawić ale p-poż ma coś co bym bardzo mile widział u siebie i muszę mu tak słodzić
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
jeździłem już autami które nie miały wajchy więc nie jest to nowość. spokojnie można się do tego przyzwyczaić osobiście nie odczuwam różnicy miedzy tradycyjnym a pneumatycznym ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- taki bonus ---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- dzięki Grzesiu Andrzej Cie jeszcze kilka razy odwiedzi i okaże się że będzie dla Ciebie konkurencją dobra robota z jego stołkami
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Historia zatoczyła koło hehe dokładnie Mariusz skończy tak jak Andrzej czyli nigdy nie będzie dość ulepszania golasa i tego się Maniek boję ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- sobotni wieczór Andrzej z lutownicą i zadaje mu pytanie : - Andrzej ty na pewno wiesz co robisz i to będzie działać ? i w tym momencie z auta wyłania się i odp - jo cie bardzo lubia ale prosza cie nie wkur..ej mie !!! jak jo to robia to to bydzie lepsze niż zrobili to w fabryce po 5 min i gdy wpadł w samozachwyt padają słowa : - już wiym kaj byda robił jak puda na pyndzyjo - kaj ??? - w ASO to byda rozkłodoł i montowoł :polew::polew::polew::polew:i jak tego chopka nie lubić :grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
jaki mistrz taki uczeń :polew::polew: czyli głupota nie zna granic :grin: ciągle to powtarzam że znajomość z Andrzejem się żle skończy bo to zmierza w złym kierunku czyli do oczyszczenia konta :grin::grin: ale co zrobić zabawa musi być
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
no i po krótkim czasie przestoju wpadły kolejne modziki wewnętrzne lusterko fotochrom z kompasem czujnik zmierzchu i deszczu + przełącznik świateł COMING LEAVING HOME
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Ma złego nauczyciela .... I tego sie boję że za chwilę będę jak mój guru :polew: a z tego nie może nic dobrego wyniknąć