Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosemeyer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rosemeyer

  1. Ramię i osłona spryskiwacza w Touaregu jest taka sama jak w Q5: -8R0 955 407 1P9 - Ramie wycieraczki Q5/Touareg: 114pln -8K9 955 205 - Obudowa Q5/Touareg: ok. 20pln -8R0 955 425 - Pióro wycieraczki Q5: ok. 47pln (35cm) -7P6 955 427 - Pióro wycieraczki Touareg: ok. 55pln (41/44cm - nie pamietam juz) Ceny brutto bez rabatow. [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 11:55_________________________________________________ obawiam sie ze to bedzie niewykonalne
  2. zastanawiam sie caly czas, bo Q7 i A6 jest to nieco bardziej skomplikowane - inne sa koncowki przewodow hamulcowych, czujniki abs i nawet pompa jest inna. W A8 wystarczylo dolozyc radar i gotowe. Diody mozesz olac, bo one pokazuja tylko max nastawiona predkosc, a ta wyswietla Ci sie rowniez na FISie. Istotniejsza jest ta z dwoma samochodami, pokazujaca aktualny dydstans do poprzednika - jesli to wskazanie tez sie dubluje na FISie to wymiana zegarow nie jest koniecznoscia. Wiadomo fajnie je zmienic, ale da sie (daloby sie) bez niej zyc. Ja i tak je wymienie przy okazji wymiany MMI - ale nie wiem kiedy to nastapi.[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 07:30_________________________________________________ Pies i corka Zjezdzalni tam nie ma - to dach od "stodoly" [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 07:32_________________________________________________ Turdzi, wiem, wiem... musze chyba jakiegos dystansa kawalek zalozyc niestety w zeszlym roku trafily mi sie te 18tki w dobrych pieniadzach - raz ze felgi byly 100% bez lakieru itp i w calkiem ok stanie, to mialy 0,5roczne opony i zal bylo ich nie brac. nie mialem wtedy zadnej wiekszej alternatywy jakiego producenta dystanse mozecie polecic? ostatni raz zakladalem je z 7lat temu w ibizie
  3. Troche byla cisza, ale ostatnio doszlo kilka zabawek - wreszczie skonczylem Side-Assista - przy okazji SA wymienilem lusterka na poliftowe Przy okazji tego moda zostala otwarta jeszcze jedna "furtka" ;-) Wymienilem tylna wycieraczke na Aero z nowego Touarega - pasuje idealnie co do mm Ramię i nakładka jest taka sama jak w Q5, pióro jest tylko inne. Turdzi a tu kilka fotek specjalnie dla Ciebie - niezla masakra, co?
  4. szczotkowane jest ok, ale piano i tak wyglada fajniej i more exclusive Zwlaszcza w polaczeniu z blenda wokol zegarow - u mnie od razu sie inne auto zrobilo. Mialem nawet poczatkowy plan zeby wrzuci piano gale i kiere, ale jednak to byloby juz za duzo szczescia naraz i zostaje tak jak jest. A dla Was widze na poliftowej focie kolejnego moda - fajne pokretelka przy nawiewach wrzucili. Na zdjeciu wyglada jak a'la A8, no i wreszczie podswietlenie... Sprawdzal ktos z Was jakie sa roznice miedzy dotychczasowym MMI 3G a MY2012? Ja nie bylem do konca przekonany do zmiany 2G na 3G i finalnie tego nie zrobilem, ale to co jest MY2012 to juz wrzuce
  5. Rosemeyer odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    przez przypadek na takie cos trafilem - http://flataudi.webs.com/tuning%20tips%2022.htm Wam sie bardziej przyda niz mi tylko jezyk jakis taki dziwny
  6. dzieki za odp - to wezme je do siebie
  7. to chyba jakies maty antyhemoriodowe z mango tv
  8. WSTAWAC!!!! Jezuuu, pogielo Was - klepac posty o 4tej, masakra jakas....
  9. niestety w b6/b7 nie bylo dvb-t. pojawily sie dopiero w mmi w a6/q7/a8, ale w MPEG-2, bo tak dziala europa. My, polacy jak zwykle jestesmy madrzejsi i mamy 4kę Dopiero od tego roku fabryczne tunery audi zaczely obslugiwac 4kę. Ja mam u siebie tuner kenwooda i jestem zadowolony. Jedyne czego mi brakuje to obslugi z kierownicy, ale jakos sie juz przyzwyczailem. W W-wie dziala super, ale do jazdy po PL nadaje się srednio, bo jeszcze sporo dziur jest Jedyne co mnie wnerwia to to, ze 9/10razy jak chce cos obejrzec to trafiam na reklamy, ktore sie koncza jak wysiadam z auta
  10. Grzesiek jak te wentyle sie sprawuja? Trzymaja itp czy jednak niestety jakosc jest adekwatna do ceny?
  11. a knujesz coś na to? bo ja tak, ale na spokojnie poki co skonczylem dzis wreszcie side-assista - ufff, projekt roku, bo chyba z 3m-ce się ciągnął
  12. Młody a ciągnąć dalej temat różnic, to masz u siebie podświetlany schowek w podłokietniku? Bo ja oczywiście nie, a w "głupim" A4 miałem - masakra.... alkantara na suficie a świecidełek nie założyli.... i jak tu żyć panie premierze?!
  13. Rosemeyer odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a to sie jeszcze nie nauczyles, ze jak cos sie pojawia to trzeba od razu klikac a nie rozmyslac jak Ci nie bedize pasowac to potem odsprzedasz
  14. Rosemeyer odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pewnie tak skoro w B7 do BRD pasowal p&p od S4
  15. łeeeee - RSowa jest fajniejsza
  16. hehe - to jeszcze torche potrwa.... szybciej pewnie wrzuce setup zimowy, bo kolko coś sie zimne robi
  17. dzięki niestety nie podoba mi się ten panel, bo Audi wykazało się niekonsekwencją w kolorze przycisków. Zrobili srebrne tylko przyciski wokół MMI, ale przycisk start-stop jest tylko czarny i wygląda to dość niefajnie Zresztą doskonale to widac na tym panelu. Pozostanę przy tym co mam, tymbardziej, że na półce leży czarny przycisk start-stop, anteny i polakierowane klamki pod Advanced Key
  18. przeciez tydzien temu napisal co sie zmienilo - przejrzyj poprzednie posty to bedziesz wiedzial
  19. no nie, no prosze Cie.... pamietam jak je kupowalem do 4ki - kupe kasy na nie wydalem, ale bylo warto. ale jak widze na innym samochodzie te plastykowe blyszczace obudowy to od razu usmiech politowania na twarzy mi sie robi
  20. wiem, ze sa lepsze opcje od wranglera, ale one nie maja mozliwosci zrzucenia dachu, wywalenia drzwi czy polozenia przedniej szyby, a to fajne gadgety na lato w 70% to ma byc zabawka, a w dalszej kolejnosci offroadowa bestia
  21. hehe - nudne sie te audi robia, co? Mi tez sie nie bardzo chce dlubac i zastanawiam sie nad kupnem wranglera do zabawy....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.