Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Ramię i osłona spryskiwacza w Touaregu jest taka sama jak w Q5: -8R0 955 407 1P9 - Ramie wycieraczki Q5/Touareg: 114pln -8K9 955 205 - Obudowa Q5/Touareg: ok. 20pln -8R0 955 425 - Pióro wycieraczki Q5: ok. 47pln (35cm) -7P6 955 427 - Pióro wycieraczki Touareg: ok. 55pln (41/44cm - nie pamietam juz) Ceny brutto bez rabatow. [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 11:55_________________________________________________ obawiam sie ze to bedzie niewykonalne- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
zastanawiam sie caly czas, bo Q7 i A6 jest to nieco bardziej skomplikowane - inne sa koncowki przewodow hamulcowych, czujniki abs i nawet pompa jest inna. W A8 wystarczylo dolozyc radar i gotowe. Diody mozesz olac, bo one pokazuja tylko max nastawiona predkosc, a ta wyswietla Ci sie rowniez na FISie. Istotniejsza jest ta z dwoma samochodami, pokazujaca aktualny dydstans do poprzednika - jesli to wskazanie tez sie dubluje na FISie to wymiana zegarow nie jest koniecznoscia. Wiadomo fajnie je zmienic, ale da sie (daloby sie) bez niej zyc. Ja i tak je wymienie przy okazji wymiany MMI - ale nie wiem kiedy to nastapi.[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 07:30_________________________________________________ Pies i corka Zjezdzalni tam nie ma - to dach od "stodoly" [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 07:32_________________________________________________ Turdzi, wiem, wiem... musze chyba jakiegos dystansa kawalek zalozyc niestety w zeszlym roku trafily mi sie te 18tki w dobrych pieniadzach - raz ze felgi byly 100% bez lakieru itp i w calkiem ok stanie, to mialy 0,5roczne opony i zal bylo ich nie brac. nie mialem wtedy zadnej wiekszej alternatywy jakiego producenta dystanse mozecie polecic? ostatni raz zakladalem je z 7lat temu w ibizie- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
tak, to standardowy rozmiar w Q7- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Troche byla cisza, ale ostatnio doszlo kilka zabawek - wreszczie skonczylem Side-Assista - przy okazji SA wymienilem lusterka na poliftowe Przy okazji tego moda zostala otwarta jeszcze jedna "furtka" ;-) Wymienilem tylna wycieraczke na Aero z nowego Touarega - pasuje idealnie co do mm Ramię i nakładka jest taka sama jak w Q5, pióro jest tylko inne. Turdzi a tu kilka fotek specjalnie dla Ciebie - niezla masakra, co?- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
szczotkowane jest ok, ale piano i tak wyglada fajniej i more exclusive Zwlaszcza w polaczeniu z blenda wokol zegarow - u mnie od razu sie inne auto zrobilo. Mialem nawet poczatkowy plan zeby wrzuci piano gale i kiere, ale jednak to byloby juz za duzo szczescia naraz i zostaje tak jak jest. A dla Was widze na poliftowej focie kolejnego moda - fajne pokretelka przy nawiewach wrzucili. Na zdjeciu wyglada jak a'la A8, no i wreszczie podswietlenie... Sprawdzal ktos z Was jakie sa roznice miedzy dotychczasowym MMI 3G a MY2012? Ja nie bylem do konca przekonany do zmiany 2G na 3G i finalnie tego nie zrobilem, ale to co jest MY2012 to juz wrzuce- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
na sume i odpust chyba- B8 TrOOOOp
przez przypadek na takie cos trafilem - http://flataudi.webs.com/tuning%20tips%2022.htm Wam sie bardziej przyda niz mi tylko jezyk jakis taki dziwny- Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
dzieki za odp - to wezme je do siebie- [B6 AWX] RS4 diesel edition
to chyba jakies maty antyhemoriodowe z mango tv- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
WSTAWAC!!!! Jezuuu, pogielo Was - klepac posty o 4tej, masakra jakas....- [ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
niestety w b6/b7 nie bylo dvb-t. pojawily sie dopiero w mmi w a6/q7/a8, ale w MPEG-2, bo tak dziala europa. My, polacy jak zwykle jestesmy madrzejsi i mamy 4kę Dopiero od tego roku fabryczne tunery audi zaczely obslugiwac 4kę. Ja mam u siebie tuner kenwooda i jestem zadowolony. Jedyne czego mi brakuje to obslugi z kierownicy, ale jakos sie juz przyzwyczailem. W W-wie dziala super, ale do jazdy po PL nadaje się srednio, bo jeszcze sporo dziur jest Jedyne co mnie wnerwia to to, ze 9/10razy jak chce cos obejrzec to trafiam na reklamy, ktore sie koncza jak wysiadam z auta- Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
Grzesiek jak te wentyle sie sprawuja? Trzymaja itp czy jednak niestety jakosc jest adekwatna do ceny?- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
a knujesz coś na to? bo ja tak, ale na spokojnie poki co skonczylem dzis wreszcie side-assista - ufff, projekt roku, bo chyba z 3m-ce się ciągnął- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Młody a ciągnąć dalej temat różnic, to masz u siebie podświetlany schowek w podłokietniku? Bo ja oczywiście nie, a w "głupim" A4 miałem - masakra.... alkantara na suficie a świecidełek nie założyli.... i jak tu żyć panie premierze?!- B8 TrOOOOp
a to sie jeszcze nie nauczyles, ze jak cos sie pojawia to trzeba od razu klikac a nie rozmyslac jak Ci nie bedize pasowac to potem odsprzedasz- B8 TrOOOOp
pewnie tak skoro w B7 do BRD pasowal p&p od S4- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
łeeeee - RSowa jest fajniejsza- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
hehe - to jeszcze torche potrwa.... szybciej pewnie wrzuce setup zimowy, bo kolko coś sie zimne robi- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
dzięki niestety nie podoba mi się ten panel, bo Audi wykazało się niekonsekwencją w kolorze przycisków. Zrobili srebrne tylko przyciski wokół MMI, ale przycisk start-stop jest tylko czarny i wygląda to dość niefajnie Zresztą doskonale to widac na tym panelu. Pozostanę przy tym co mam, tymbardziej, że na półce leży czarny przycisk start-stop, anteny i polakierowane klamki pod Advanced Key- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no bo TAM JEST POLSKA- [ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
przeciez tydzien temu napisal co sie zmienilo - przejrzyj poprzednie posty to bedziesz wiedzial- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
no nie, no prosze Cie.... pamietam jak je kupowalem do 4ki - kupe kasy na nie wydalem, ale bylo warto. ale jak widze na innym samochodzie te plastykowe blyszczace obudowy to od razu usmiech politowania na twarzy mi sie robi- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
wiem, ze sa lepsze opcje od wranglera, ale one nie maja mozliwosci zrzucenia dachu, wywalenia drzwi czy polozenia przedniej szyby, a to fajne gadgety na lato w 70% to ma byc zabawka, a w dalszej kolejnosci offroadowa bestia- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
hehe - nudne sie te audi robia, co? Mi tez sie nie bardzo chce dlubac i zastanawiam sie nad kupnem wranglera do zabawy.... - Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)